Conan neumí nakreslit penis

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:870
Počet zobrazení:10 402

Úterní večery na našem webu patří od minulého týdne Conanovi a dnešek nebude výjimkou. Vůbec poprvé si představíme segment z Conanovy show, který nese název Fan Corrections (Fanouškovské korekce). Princip je prostý. Diváci, kteří Conana v Americe pravidelně sledují, se snaží najít v jeho pořadu chyby (přeřeky, mylné nebo zavádějící informace atd.), poté se nahrají na kameru a na danou chybu upozorní a Conan vybere každý týden tu nejlepší připomínku a dokáže dotyčnému fanouškovi, že on zkrátka chyby nedělá a fanoušek se spletl. Dnes půjde o "sériového vraha" Tristana, který si myslí, že Conan neumí nakreslit penis.

Přepis titulků

Je čas na další vydání Fanouškovských korekcí. Toto je segment, ve kterém se fanoušci snaží najít chyby v našem pořadu. Sledují nás, všímají si chyb a pak nás na ně upozorní. Zatím za sebou máme spoustu snaživců, ale žádného vítěze. - Ale my hrajem férově. - No jo, rozhodně. Fanoušek jménem Tristan z Raleigh v Severní Karolíně věří, že narazil na chybu v naší show. Myslí si, že nás načapal a tady je jeho video.

Ahoj, Conane, včera jsem si všiml jedné chyby v tvojí show během tvého vtípku o kreslení penisu na bin Ládinův obličej. Pokud by spal, měli si vzít lihovku a namalovat mu vedle pusy penis. Pustím nahraný záznam zpomaleně a pokusím se obkreslit tvůj pohyb. Takhle penis rozhodně nevypadá. Myslíte si, že mě dostal? Myslíte? Tak zaprvé, Tristane, kolik máš doma igelitové fólie?

A zadruhé, takhle že penis nevypadá? To bych se hádal. Podívejte. Dobrá, pane O'Briene, ukažte mi prosím svůj penis. Jistě. - Co se děje? - Vypadá takhle! Přesně tak, nikdy jsem neviděl svůj vlastní penis. Dokud mi ho nenakreslil doktor... - před dvěma dny.

- Páni! Obdivuju, že se ti tuhle část povedlo u doktora vždycky vynechat. Nejen u doktora. Těmhle partiím se úplně vyhýbám. - Potlačuju to v sobě. - Páni! Každopádně to dokazuje, že mám opět pravdu. A jak jsem už říkal, my jsme féroví. To teda jsme. Zdeformovaní, ale féroví. Ohavně a komicky zdeformovaní. Výzva nadále pokračuje.

Pokud si myslíte, že jste našli chybu, nahlaste ji na: teamcoco.com/hahaifoundanerror a my to tady rádi vyřešíme. Uvidíme, jestli uděláte z mistra hlupáka. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už jen v tomhle videu má Error. Pokud říká a to konstatuji 'Proto jsem svůj penis nikdy neviděl, dokuď mi ho doktor nenakreslil' tak jak tedy mohl svůj penis v předchozím díle nakreslit??

2417

Odpovědět

On nekreslil svůj, ale penis obecně. :-D

2120

Odpovědět

+BugHer0No jo, ale obecny penis takto prece nevypada. Jen jeho. Pokud tedy nakreslil penis timto zpusobem, musel ho kreslit podle sveho a tedy ho musel pred tim videt. Musim souhlasit se Smaggym, neco tu nehraje :)

273

Odpovědět

+BugHer0Smaggy i Helemese mají pravdu, nedává to prostě smysl...pokud by svůj nikdy neviděl, musel by namalovat jedině normální, protože toto by se dozvěděl až když mu ho doktor nakreslil. Z tohohle by mohl vybruslit jedině tak, že by řekl, že stejný viděl u někoho jiného. Ale on mluvil o svém, takže se do toho zamotal ještě více. Je to jen hračičkování s významy, ale je to prostě tak... :-) Z briskního vybruslení to spíš ještě pomotal, spíš mne překvapuje, že on sám, nebo někdo z televizního týmu si této nejasnosti nevšiml. Nebo že by to provedl naschvál a čekal, zda na to lidi přijdou?

223

Odpovědět

+BugHer0Děkuji za podporu a porozumění. :-)

211

Odpovědět

+BugHer0Mohl by říci že video s doktorem bylo natočeno dříve, než penis kreslil ;)

221

Odpovědět

+BugHer0Tak samozřejmě, právě o to tam šlo. :-) Ta návštěva doktora měla být jako by z archivu. Jako že u něj před nějakou dobou byl, on mu to nakreslil, a proto potom ve své show dělal ten tvar špatně (podle vlastní zkušenosti). Přijde mi, že v tom nějak moc rýpete, i když to nemá smysl, když je to jen komediální skeč. :-D

227

Odpovědět

+BugHer0Ale to by stejně nedávalo smysl, protože říkal, že u toho doktora byl před 2 dny. :D

290

Odpovědět

Pokud bych mohl požádat o dalšího clueless gamera... http://www.youtube.com/watch?v=xCe8-1dbXZc" rel="nofollow">Lara Croft

181

Odpovědět

akurat som to isiel pisat a tiez sa pripajam, je to super recenzia, trochu dlhsia ale strasne som sa na tom smial :D

180

Odpovědět

Vím o něm a brzy bude, nebojte. ;-)

180

Odpovědět

+BugHer0škoda že ses nesekl a nenapsals to o jeden niž hned by to líp sedělo

182

Odpovědět

Kéž by doktor takhle vtipně reagoval i na MŮJ zdeformovanej penis.

207

Odpovědět

SLASH! :-D
http://static.lolyard.com/lol/http-slash-slash.jpg

187

Odpovědět

Ten trapný moment, když si uvědomíte, že koukáte na video, kde postarší týpek rozebírá svoje pé*o ... :D

1914

Odpovědět

trapný tak v 60. letech :) v dnešní době, když zapneš televizi, internet nebo otevřeš časopis máš 50% šanci, že tam někdo rozebírá něčí péro :D

216

Odpovědět

ten trapnej moment, když se pro jistotu koukneš do kalhot, jestli ten tvůj takhle náhodou nevypadá

2018

Odpovědět

+BartlettHele.. já jsem si celkem jistej, že tak nevypadá :D

182

Odpovědět

Zdravím, chtěl bych tímto požádat o přeložení 2 nebo všech 3 krátkých videí rozhovoru Conana a Jennifer Lawrence, která v poslední době zažívá obrovský úspěch. Na pár rozhovorů už sem se díval(včetně níže uvedených) a je to moc příjemná a sympatická holka se smyslem pro humor. A co víc, zdá se mi, že její rozhovory nejsou podle scénáře, aspoň ne uplně. :)
Jennifer vyhrála s filmem Silver Linings Playbook mimo jiné i Zlatý glóbus a Oscara za Nejlepší ženský herecký výkon v komedii nebo muzikálu/v hlavní roli.
Doufám, že jsem vás zaujal natolik, že zvážíte překlad. :)


http://teamcoco.com/video/47267/jennifer-lawrences-abercrombie-fitch-modeling-career-was-short-lived
http://teamcoco.com/video/47270/jennifer-lawrences-big-break-was-as-a-mascot-on-monk
http://teamcoco.com/video/47258/jennifer-lawrence-stalked-john-stamos-at-a-party

185

Odpovědět

Dej to na fórum do sekce "Tipy na přeložení", tam si toho překladatelé spíš všimnou.

183

Odpovědět

+NoahV pohodě, už to vidím a překlad zvážím. ;-)

185

Odpovědět

+Noahtam si toho moc nevšímají

191