Žraloci nebručí!

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:830
Počet zobrazení:9 278
Dnes tu pro vás máme v pořadí již páte vydání Fanouškovských korekcí. Tentokrát se pokusí Conana dostat fanoušek FrankiesRealm, ale uvidíte, že to šeredně schytá. Conan totiž chyby nikdy nedělá!

Přepis titulků

FANOUŠKOVSKÉ KOREKCE Toto je segment, ve kterém se diváci snaží najít chyby v našem pořadu. Nemožné. Zatím za sebou máme stovky snaživců, ale žádného vítěze. - Ještě jsme nechybovali. - Nikdy! - Vůbec! Fanoušek jménem FrankiesRealm si ale myslí, že chybu našel. Prý k ní došlo, když jsem mluvil o novém filmu Velký Gatsby, který byl natočen ve 3D. Vzpomínáš si na epizodu, kde jsi ukazoval do 3D efekty z Velkého Gatsbyho, které tam podle tebe dali jen proto, aby 3D vyniklo, i když byly zbytečné?

Ten film jsem si pustil a je poznat, že tam režisér chtěl mermomocí Když není něco podle tvých představ, musíš to změnit. Pěkně ses seknul. Žraloci totiž nebručej. Nemaj ani orgán, kterej by jim umožnil vydávat zvuky. Když plavou ve vodě, klapou akorát tak čelistma. Jiný zvuky nedělaj a rozhodně nebručej. Dobrá práce, idiote!

Dalo se to říct slušněji. Každopádně mě to moc mrzí FrankiesRealme, jestli se tak vůbec doopravdy jmenuješ, ale jestli si myslíš, že to byla chyba, jsi vedle jak ta jedle. - Samozřejmě že žraloci nebručí, to ví každý. - Blik! Jo. Spletl ses ty, protože na tebe ta scéna byla až moc rychlá. Alane, mohl bys tu ukázku pustit ještě jednou, ale tentokrát zpomaleně? Jo!

- Vidíš? - Vidíš? Toho žraloka totiž řídil medvěd a medvědi bručej. Blik! Jo. A mám pro tebe dobrou zprávu, FrankiesRealme. Dovolili jsme si obléct i tvé vlastní video do 3D kabátu. Prosím. Pěkně ses seknul. Žraloci totiž nebručej. Nemaj ani orgán, kterej by jim umožnil vydávat zvuky. Když plavou ve vodě, klapou akorát tak čelistma.

Jiný zvuky nedělaj a rozhodně nebručej. Dobrá práce, idiote! Takže výzva nadále pokračuje. - Kdo by nám teď hlásil nějakou chybu? - Netuším. Pokud si myslíte, že jste našli chybu, nahlaste ji na: teamcoco.com/hahaifoundanerror a my to tady rádi vyřešíme. Uvidíme, jestli uděláte z mistra hlupáka.

nějaké 3D efekty nacpat.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chudák kluk.. nadávat Conanovi do idiota se nevyplácí.. teď je za idiota on.. xdd

00

Odpovědět

stopněte si to v 00:50 a žádny medvěd tam není :D

2326

Odpovědět

Zaveste sem este nejake casti s Jordanom Schlanskym, tym smiesnym cholerikom so spotu o kavomate :) diky

210

Odpovědět


Odpovědět

Kdyby Conan nekecal bylo by to vtipnější :)

2139

Odpovědět

C. klasicky nezklam... by mě zajímalo, jak dlouho přemýšleli s parťákem nad tím, jak s ním vy*ebou, protože medvěd za volantem řídící žraloka už zavání nějakýma houbičkama.

2921

Odpovědět

Pěkně to frackovi nandal :D

3016

Odpovědět

Ten pohled po tom co mu řekl "Dobrá práce, idiote!" .. Člověku by i slza ukápla :'( :D

313

Odpovědět

Proč každý z těch puntičkářů kterým zatím Conan takto odpověděl vypadá jako by si něčeho předtím šlehnul? :)

219

Odpovědět

Klasičtí nerdi, co bys chtěl?!

1947

Odpovědět

hehe :D spousta lidí se u Fan Corrections rozčiluje, že Conan "vaří z vody" a jeho výmluvy nemají logiku.. ale myslím, že tohle video jim dokáže, že právě to, že nemají logiku je dělá legendárními :)

325

Odpovědět

A čo by tí ľudia chceli? Vari len nie logické a úplne pravdivé zdôvodnenie?! To by mohol Conan Fan Corrections rovno zabaliť.

260

Odpovědět

Nejsou to ti samí lidé, kterým vadí, že animované filmy nepůsobí reálně, protože jsou animované?

290

Odpovědět

+Turboknedlikzřejmě ano :D ..nevím, jsou tu seriály, které mě taky nebaví, ale tak na ně prostě nekoukám,.. a ne, abych otevřela každý díl, dala minimální hodnocení a psala nenávistné komentáře.. holt jsme každej jinej asi :D

230

Odpovědět

Nakoniec ostal idiot ten chalan :D s Conanom sa neoplati zahravat :D

209

Odpovědět

Slash místo lomítka v linku na konci je suprovej! :D

181

Odpovědět

Tak toto ž je naozaj moc. Nepochopím, ako to môže niekomu napadnúť. Perfektné:)

202