Nachytávka Buzze Aldrina

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:771
Počet zobrazení:9 950
Dnes se opět podíváme na video z rubriky Fanouškovské korekce. Tentokrát upozorní na chybu uživatel s pseudonymem AnimationB a na pomoc přijde Conanovi sám kosmonaut Buzz Aldrin.

Přepis titulků

FANOUŠKOVSKÉ KOREKCE Pokud nevíte, toto je segment, ve kterém se diváci snaží najít chyby v našem pořadu. Zatím za sebou máme stovky snaživců, ale žádného vítěze. My zkrátka nechybujeme! Fanoušek s pseudonymem AnimationB si myslí, že chybu našel. Prý jsem se jí dopustil během pravidelného segmentu Conanův videoblog. Ahoj, Conane, ve svém videoblogu ses dopustil jedné chyby, když jsi dělal z několika známých lidí Batmany.

Měl jsi tam fotku Buzze Aldrina a na helmu jsi mu nasadil masku Batmana. Slavné fotografie, na kterých je každý Batman. Neil Armstrong na Měsíci. Batman. Říkal jsi, že jde o Neila Armstronga, prvního člověka na Měsíci, ale ve skutečnosti to byla fotka Buzze Aldrina. To je chyba. Promiň.

Nejdřív ti chci popřát hodně štěstí s plánováním invaze plachetnic na pobřeží Ruska. Nevím, jestli... Jo. Doufám... Doufám, že ti to vyjde. Ale teď tu pro tebe mám špatnou zprávu. Promiň, AnimationB, ale jsi vedle jak ta jedle. Na tom snímku je opravdu Neil Armstrong, nikoliv Buzz Aldrin.

Nevěříš mi? Tak si poslechni muže, který by o tom měl vědět své. Druhého člověka na Měsíci, plukovníka Buzze Aldrina. Děkuji, Conane. Ahoj, AnimationB, pleteš se. A já ti to dokážu. Podívejme se na tu fotku. Podle tebe to jsem já?

Dobře. Podíváme se na jmenovku. Stojí na ní "Aldrin", takže máš asi pravdu, ale všimni si helmy. Vidíš můj obličej? Ne. Tohle tajemství držím pod zámkem už téměř padesát let. V roce 1969 jsme totiž s Neilem Armstrongem společně udělali první mimozemskou nachytávku. Těsně před tím, než jsme opustili lunochod, jsme si vyměnili skafandry.

Chceš důkaz? Přibližte to na odraz ve skle helmy. - TO JSEM JÁ, BUZZ! - Copak mě nepoznáváš? To také znamená, že já, Buzz Aldrin, byl ve skutečnosti prvním člověkem, který se prošel po Měsíci. To můžu taky dokázat. Pusťte audio nahrávku, která byla vyčištěna pomocí nejnovější technologie. Je to malý krok pro člověka... ale velký skok pro mě, Buzze Aldrina.

Děkuji, Conane, žes mě nechal uvést vše na pravou míru. A tobě, AnimationB, chci říct jen: jdi se bodnout! Děkujeme moc. Takže výzva nadále pokračuje. Pokud si myslíte, že jste našli chybu v našem pořadu, nahlaste ji na: teamcoco.com/hahaifoundanerror a my to tady rádi vyřešíme.

Uvidíme, jestli uděláte z mistra hlupáka.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdravím, nechcem spamovať, ale mohol by mi prosím Vás niekto odpovedať na otázku, ktorú som sa pýtal pri tomto videu? http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/conan-na-blizzconu-13
Ďakujem
:)

00

Odpovědět

Sákra ten Aldrin je ověšený prsteny, hodinkami a přívěšky :-D Asi si žije

130

Odpovědět

v tomdle případě Conan udělal chybu v čase 1:45 nazval Buzze "druhým člověkem na měsíci" pozdějc nám ale prozradili že Buzz byl PRVNÍ :D :D

522

Odpovědět

z toho se ale lehce vykecá :-/ protože žil taky ve lži.. nikdo to předtím nevěděl :-(

81

Odpovědět

Buzz je skvelý chlap a pohoďák. Videl som s nim už rôzne interview a na ňom je skvelé, že vždy dokázal odpovedať zmysluplne aj na otázku, ktorá bola úplne odveci.

190

Odpovědět

One small step for man, one giant leap for me, Buzz Aldrin. :D :D

323

Odpovědět

seems legit to me

422

Odpovědět

Buzz je borec, taky jednu poslal tomu idiotovi, co na nej sel s tim, ze pristani na mesici je fake. :D

http://www.youtube.com/watch?v=1wcrkxOgzhU

1151

Odpovědět

Dobře, z tohodle se parádně vykecal :D

174

Odpovědět

ja to conanovi neverim :O proste udelal chybu a basta!

1051

Odpovědět

Přepište historii! :D

311

Odpovědět

Conan řekl, že se plete, že na snímku je skutečně Armstrong, ne Aldrin. Nemělo to být naopak? V 1:35.

212

Odpovědět

Aha, už jsem se podíval pořádně, moje chyba :D

183

Odpovědět

Celý život jsem žil ve lži.

1251

Odpovědět

Celý svět žil ve lži. Dokonce s tím svým fórem zašli tak daleko, že z toho byl vedle i sám Armstrong, který věřil, že byl první. Chudák malá.

1522