Takhle voda nefunguje!

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:817
Počet zobrazení:8 049
Jsou tu další Fanouškovské korekce a tentokrát se těšte na něco opravdu originálního. Těšte se na jednu parádní hlášku a skvělé vysvětlení toho, proč se Conan žádné chyby nedopustil.

Přepis titulků

FANOUŠKOVSKÉ KOREKCE Toto je segment, ve kterém se diváci snaží najít chyby v našem pořadu. Zatím za sebou máme stovky snaživců, ale žádného vítěze. My totiž chyby neděláme, nedělali jsme a nikdy dělat nebudeme. Fanoušek jménem David věří, že narazil na chybu, ke které došlo během nedávného monologu. Conane... nejspíš jsem našel v tvém pořadu chybu.

Během úvodního monologu jsi dělal moonwalk ve stylu Michaela Jacksona, ale o chvíli později jsi udělal svou oblíbenou kánoi. Jenže když ses otáčel, abys byl čelem k publiku, pádloval jsi směrem od sebe. Conane, takhle voda přece nefunguje! Pokud chceš loď otočit, musíš pádlovat opačným směrem! To vím i já! A to jsem gay!

Já už dál nemůžu... Nic proti, Davide, ale to, že jsi gay, ještě neznamená, že máš pravdu. Pádloval jsem správně. A zastat se mě přišel odborník na pádlování a slavný gay George Takei! Davide, můj milý pomatený příteli... obávám se, že nechápeš základní přírodní zákonitosti. Voda se totiž vůči heterosexuálům chová jinak.

To proto, že sama voda je homosexuální. Dešťové kapky a oceány by nemohly existovat, kdyby voda nepřitahovala sama sebe. Pravdou je... Pravdou je, že většina věcí v přírodě je homosexuální. Vzduch je homosexuální. Kameny jsou homosexuální. I severní a jižní pól jsou homosexuální.

Odpuzují se jen proto, že si to nechtějí... připustit. Ale někteří lidé včetně Conana homosexuální nejsou. A proto samozřejmě interagují s tím, co homosexuální je, trochu jinak. Davide, Conan pádloval správně... jakožto heterosexuál. Tak se pokus prosím aspoň na chvíli oprostit od své heterofóbie... a přijmi Conana takového, jaký je.

To byl George Takei, dámy a pánové! Výzva nadále pokračuje. Pokud si myslíte, že jste našli chybu, nahlaste ji na: teamcoco.com/hahaifoundanerror a my to rádi vyřešíme. Uvidíme, jestli uděláte z mistra hlupáka.

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jen by mě zajímalo, jestli je ještě někdo kdo si myslí, že když najde chybu, tak vyhraje :D vždyť už musí být každému jasné že Conan vždy vymyslí úplnou blbost aby ty lidi znemožnil a pobavil publikum ! :D Každopádně jsem naprosto dokonale pobavená :D :D

34

Odpovědět


Odpovědět

Hmm, tak to zkusím ještě jednou a tentokrát poprosím místo mínusů odpověď ;)

Kdo je ten chlápek, co je s Conanem v každé show??

291

Odpovědět

Andy Richter. Jsou to dlouholetí přátelé a už od dob, co působil Conan na NBC, spolu vystupují na televizních obrazovkách. Dali je k sobě prý náhodou právě při nácviku Late Night Show a zjistili, že jsou dobrá dvojka a skvěle se doplňují, a tak spolu v Conanových pořadech udržují spolupráci do dnes. Andy působí jako uvaděč a sem tam vystupuje s Conanem v nějakých skečích. Navíc se účastní rozhovorů a sem tam něco poznamená nebo doplní. ;-)

280

Odpovědět

+BugHer0Děkuju mockrát ;)

260

Odpovědět

Sulu je gay? To jsou věci.

203

Odpovědět

Ten kluk mi připomíná tohle video http://www.videacesky.cz/skece/jim-carrey-prilis-sebevedomy-gay :D

192

Odpovědět

Tohle by stálo za přeložení příště :D http://teamcoco.com/video/fan-correction-juggernaut

191

Odpovědět

To že jsi gay jeste neznamena ze mas pravdu :D :D

201

Odpovědět

wau to byl trapas...

188

Odpovědět

po tomhle videu chudáci vodáci :D

211

Odpovědět

...conan padluje spravne, japonec taky.... slo jen o tu otocku, tu udelal conan blbe a ta se tam taky resila a myslim ze bylo mysleno ze pri otocce reaguje voda jinak na hetero a gaye(to je ten joke) ne jako komplet pri padlovaní, takze tam dle meho chyba nebyla..jak tu nekdo pise...how

194

Odpovědět

Jsem zmateny...hetero conan padluje smerem kterym se chce otocit a odbornik vysvetlil tento jev tim ze je hetero ale proc teda kdyz je odbornik teplej padluje stejne jako conan ? nejsem si jistej o cem to svedci :P :D

194

Odpovědět

Mozna bych jim to tam mel nahlasit :D

190

Odpovědět

Pouze vyrovnává, protože na obrat moc zabral... ;) :D

203

Odpovědět

Vycházíme z předpokladu, že George Takei je gay, tak na konci buď George Takei pádloval špatně a nebo se Conan mýlil a Takei není gay a nebo si Takei jen nechce připustit, že není gay. :-D

211

Odpovědět

Nebo Conan je ve skutečnosti taky gay a ten kluk z videa prostě znal "heterofyziku".

212

Odpovědět

+VailenV tom případě by byl ale Conan Gay! :-P :-D

1920

Odpovědět

Video je vtipný jako obvykle, o to nic, ale to vážně nikdo nekomentuje, jakej je Conan trouba, že neumí pádlovat?

1842

Odpovědět

Tak koukám, že jenom 1 z 16 návštěvníků videačesky někdy držel v ruce pádlo.

1824

Odpovědět

+StyvJá bych to viděl spíš tak, že 24 z 25 návštěvníků chápe, že na tom není co komentovat :)

241

Odpovědět

Souhlasím, Conan pádloval dobře, jen blbej chlapík si neuvědomil, že při změně směru nemusí přehazovat pádlo.

186

Odpovědět

ten jeho úsměv při nástupu s vědomím, že je to gay, mi pěkně stáhnul půlky k sobě :D

227

Odpovědět

Ten jeho hlas je boží, jako Císař Yoshiro prostě ovládl scénu :)

220

Další