Anatomicky přesný Spider-Man

Thumbnail play icon
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:5 883

Filmový Spider-Man je sice fajn, ale mohl by být o maličko realističtější. Jak by takový anatomicky přesný Spider-Man vypadal?

Přepis titulků

Kam ten spěch, kámo? Další strážce práva, který si myslí, že mě zastaví? Tak dělej! Já jsem superhrdina. Vypadáš jak bezďák, který vykradl půjčovnu kostýmů. Máš díru v kalhotech. Ale to má svůj důvod. Tvoje schopnost je, že stříkáš pavučinu ze zadku? Jsem Spider-Man.

Houpám se mezi budovami a tak. To je nějaká schopnost? Je to nechutný. Vždy jsem nebyl takový. Býval jsem úplně normální jako ty. Ale vše se jednoho dne změnilo. Úchyláku! Kousnul mě debilní pavouk a já získal tyhle schopnosti.

Změnily se mi oči. Moje ruce a nohy začaly být lepkavé. Mohl jsem šplhat po zdech. Dokázal jsem spřádat sítě. Ze začátku to bylo zvláštní, ale anatomicky to sedělo, takže mi to tolik nevadilo. Pokud jsem se chtěl stát hrdinou, musel jsem překonat své problémy se sebevědomím. Nechtěl jsem, aby ses cítila divně, ale jsi hrozně fotogenická.

Jsi docela milý. Toho úchyláka jsem nemyslela vážně. Jen občas upadnu do rozpaků. Chápu, já taky. Právě jsem získala další lístek na večerní film. Chceš jít se mnou? Ano! Ano, to bych moc rád. Co se stalo potom?

Líbali jsme se. To je boží! - Měl bych už běžet. - Jasně, měj se. Řekni sýr, otrapo. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proto originální komiksovej Spiderman střílí syntetickou pavučinu, kterou vymyslel, ze strojků na rukou, který vyrobil. Celkově nějak zapomněli ve filmech zmínit, že Peter Parker je dost chytrej :D

30

Odpovědět

Tak často tam zmiňujou že krom fotografa je i chytrej, ale je fakt že spíš v trilogii kde vlastně byl obdivovatel Otta a učil ho Connors

00

Odpovědět

No to je komixová předloha, ale ta filmová to posrala, když na to Parker přišel omylem, že mu to lítá z rukou :D

00

Odpovědět

tak tenkrát vás A***gou předběhl jenom o den :), ale i u něj to má podprůměrný hodnocení

50

Odpovědět

Za překlad takových cancerů tu dostávají zaplaceno :D achjo proč si raději nenajdou nějakou užitečnější práci třeba práci v dolech nebo někde poblíž drátů elektrického napětí :P já být admin tak tu všechny vyházím a ještě jim nafackuju :D je tidíce videíí co by si ten překlad zasloužilo ale ne oni přeloží takovej cancer :D

1216

Odpovědět

Ty seš tak nudnej a povrchní troll, Kláro…

32

Odpovědět

Tak trochu jsem doufal, že Klára Klátilová je první ženský troll a skoro jsem se platonicky zamiloval. Ale po příspěvku Anonymního mstitele je mi už jasné, že je to jen obyčejný židovský chlapec s převahou ženských hormonů. Škoda.

50

Odpovědět

Ty nechapes, ze videacesky nepracuji jako firma, kde sef rozdava lidem ukoly co maj prekladat.
Tady je demokracie, kazdej si preklada co chce.

Kapis?

11

Odpovědět

+BugZer0někdo by tu měl všem rozkazovat a myslím že nejlepší by na to byla Klára Klátilová známe se a ta by vám tu ukázala jak to má správně chodit ! jakýkoliv odpor nebo překlad špatným směrem by byl trestán trvalým banem ! jo jo myslím že nějaký loveccour42 by pak asi hodně brečel po večerech že ztratil místo kde může sdílet své nudné nezajímavé pokusy o trollení :-)

11

Odpovědět

První :-* :D

16

Odpovědět

Chtělo by to ten "trolling" nějak opepřit, tohle je nuda. Vezmi si příklad z takového zlopána, naštuduj jeho texty a třeba se poučíš.

80

Odpovědět

+Meg.A. Bytekdybych se rozjela tak bys viděl něco neuvěřitelného tak bud rád že jsem zatím v klidu ;)

01

Odpovědět

Koukám na tebe Kláro už nekolik dní... a zdá se mi, že jsi trochu debilní. U každého videa píšeš, že jsi první, a to znamená jediné, to že nemáš reálný život, ale pouze ten virtuální. Celý den sedíš u videacesky.cz, neustále aktualizuješ stránku a čekáš, až se objeví nově přeložené video. A to děláš jen proto, abys mohla napsat do komentářů, že jsi první. Smutné.

31

Odpovědět

+LovecCour42Máš pravdu, pravdu máš :-(

02

Odpovědět

Vyslovene by ma zaujimalo, preco to ti ludia robia. Rodicia na nich seru, nevenuju im pozornost, tak si svoju primitivnost kompenzuju sem, ci co ?

01