Angela Merkelová a její poker face

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:222
Počet zobrazení:6 868

Německá kancléřka má menší problém s vystupováním – když se jí něco nelíbí, obrátí oči v sloup. Tento zlozvyk se jí pokusí pomoct odstranit její asistentka Birgita.

Přepis titulků

Má kancléřko, musíme probrat jednu ožehavou záležitost ohledně vaší image. - Nepřestali vyrábět tuhle rtěnku, že ne? - Ne, probůh, to ne. Čerstvé maso je u nás nejoblíbenější. Ne, jde o něco, co děláte přímo vy. Začala jste to dělat vždycky, když jste s Putinem. To je ono. Právě jste to udělala. Co? - Nebuďte taková.

- Ne, já vás předváděla. Někdy obracíte oči v sloup, když lidé pokouší vaši trpělivost. Udělala jste to Putinovi a minimálně jednomu dvěma Trumpům. Neobracím oči v sloup. Obávám se, že obracíte. Můj bože! Obracím oči v sloup! A já myslela, že mám na summitech vždy tak vyrovnaný a krásný poker face! Obávám se, že nemáte. Ale ne, teď budou vědět, co si myslím.

Nebojte, má kancléřko, to natrénujeme. Projdeme si pár každodenních situací, a vy jen nesmíte obrátit oči v sloup. - Dobře? - Dobře. Začněte. Zvoní telefon, zvednete ho a slyšíte puberťáka, kterému přeskakuje hlas. Uvědomíte si, že je to Theresa Mayová... Snažte se víc!

Jste kancléřka, ne nějaký gif! Ano, dobře. Zkuste Ivanku Trumpovou. Historie mého otce vzhledem k právům žen je velmi dobrá. Jako podnikatel a poskytovatel pracovních míst se zasazuje o rovnost žen a mužů. Dobrá práce! Žádné obrácení očí v sloup, to je ono. Dost už bylo hraní. Udělejte Donalda.

Musíme to zastavit, přátelé. Musíme to zastavit. Bylo to tak dobré. Byl to homerun. Byla to krásná slova. Krásná slova. Tohle ale ve falešných mediích neodvysílají. Německo nám dluží peníze. Je to tak. Dluží nám pěknej balík. Má kancléřko, jste v pořádku? Birgito... Udržela jsem pohled přímo před sebe, ale mé silné oční svaly místo toho převrátily celé mé tělo... Asi jsem si vymknula obličej.

Haló? Volá Boris Johnson. V pořádku. U něj to máte dovoleno. Haló? Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

...ste kancelárka,nie nejaký gif. :)

141

Odpovědět

A energetická krize je vyřešena...
Stačí obrázek Borise, či Donalda a Merkel může rotovat jako divá.

131

Odpovědět

Preložte toho viac, moje očné svaly sú také silné, že ma donútili smiať sa na podlahe.

333

Odpovědět

hm, mozes mi povedat, v ktorej sekunde si sa zacal smiat? A hlavne na com? na ,,vtipnom,, nemeckom prizvuku, alebo si len verny fanusik frau merkel

738

Odpovědět

+v m vargaV tej,ked jej vyleteli nohy hore..

31

Odpovědět

+v m vargaJá v první sekundě, když zaznělo "má kancléřko" :-)

62

Odpovědět

+Jezusako otec, ti mozem povedat len jedno, opat si sklamal

04

Odpovědět

+v m varga*jako blbec

22