Nerdova vánoční koleda (1. část)Angry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:200
Počet zobrazení:7 237

Veselé Vánoce vám přichází popřát i James Rolfe. V první části tohoto vánočního speciálu na motivy slavné knihy Vánoční koleda od Charlese Dickense se Nerd bude vztekat nad nezdařilým pokračováním adaptace jednoho oblíbeného vánočního filmu. Když ho však hra svou úděsností dožene k obvyklému záchvatu zlosti, objeví se někdo, koho by Nerd rozhodně nečekal... Video není vhodné pro osoby mladší 18 let! Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE a na druhý díl speciálu se můžete těšit 25. 12.

Přepis titulků

Páni. Díky za tuhle zasranou hru. To už bych radši uhlí. Nebo ještě líp. Pytel hoven! Fakt dík! VideaČesky.cz uvádí Nerdova vánoční koleda Na motivy knihy Vánoční koleda od Charlese Dickense Překlad: DJ Obelix Sám doma 2 na NE zasraným S! Stejně jako ve filmu jste všude...

jen ne doma. Ztratili jste se v New Yorku. S touhle mrdkou vyzobeme drobky ze dna barelu sraček. Když už jednička byla tak hrozná, proč se vůbec namáhat s tímhle? Je to špinavá práce, ale někdo ji dělat musí. První, čeho si všimnete, kromě titulní obrazovky a seznamu tvůrců, je to, že hra byla věnována něčí památce. To je smutný. Musíte zdrhnout z hotelu, protože zjistili, že používáte kradenou kreditku.

S tímhle hotelem není radno vymrdávat, pošlou na vás všechno. Nejen zaměstnance, ale i hopsající báby s deštníkem, mopy... Jo, šílené, krvežíznivé mopy jdou po vás. Vysavače, které vás vcucnou dovnitř, a ještě kufry! I zasraný kufry se vás snaží přejet! Taky jsem si všiml, že zvuky jsou převzaté přímo z Bart vs. The Space Mutants. Videoherní společnosti často používají své staré zvuky, ale Bart je od Acclaimu a tohle od THQ.

Zloději zatracený. Nic ve hře nedává smysl. Pobíháte kolem... Kurva, pusť mě, ty hajzle! Tady po vás chlápek hází klíče. Ve světě videoher jsou klíče většinou užitečné. Sbíráte je a otevíráte s nimi dveře, ale tady vás klíč zabije!

Občas vlezete do pokojů, které jsou tu úplně k hovnu. Čas od času je v nich předmět, který lze využít jako dočasnou zbraň, ale principem hry je běžet doprava, dokud nenarazíte na konec. Ale pak? Nic! Nemůžete nikam dál. Mačkáte čudlík u výtahu, ale nepřijede. Mezitím na vás létají kufry, takže to zkusíte doprava, ale to taky nefunguje. Co máte dělat? Procházíte znova celý level a zkoušíte každičké dveře, než si uvědomíte, že máte skutečně čekat na výtah.

Přitom jsem ten čudlík mačkal snad stokrát, nekecám. Nevím, jestli to něčemu pomohlo, ale musíte na ten výtah počkat. Začnete vystupovat v náhodných podlažích. Zase běžíte doprava, kde ovšem narazíte na stejný problém. Slepá ulička. Co tedy dělat? Musíte se vrátit doleva a až pak vás výtah pustí dál. To nedává žádný logický smysl, kurva!

Snažíte se všemu vyhýbat, ale občas lidi nejdou přeskočit, takže by se hodila zbraň, kterou občas najdete v pokojích. Ale bacha na jebnuté služebné. Házejí po vás polštář, který vypadá jak řeznický sekáček bez držadla. Starou babču musíte podklouznout jak Pete Townshend z The Who, což je dost možná nejlepší část hry. Skluz může občas nepřátele zabít, což ale neplatí vždy. Ani jsem netušil, že s ním můžu útočit, než jsem došel ke kuchaři, kterýho jinak nesejmete.

S každým dalším skluzem přijde o jeden kus oblečení. Už má pryč i košili a... vážně to chci udělat? A do prdele! Zůstane po něm klobouk, který se změní v pizzu... jasně. Tahle hra si dělá, co chce. Například v tom, že většinu nepřátel můžete omráčit a projít kolem, ale u tohohle kreténa to nejde!

Střelím ho do koulí a stejně mě chytne. Kéž bych mohl vylézt na krabice a přeskočit ho. Nasrat. Vpravo to sice jde, ale nalevo máte smolíka. To přeci nedává smysl! Na některé lampy vyšplháte, na jiné ne. V některým květináčích skočíte i na kytku, ale když to nejvíc potřebujete, tak ne. Jako by neustále měnili pravidla! Dělej! Vylez na ten zkurvenej žebřík! Serou tu po mně ptáci, tak vylez na ten žebřík!

Kurva, kurva, kurva, kurva, KURVA! Veselé Vánoce, ty hnusná svině! Ty kundo jedna vyzobaná! Zasraný hry. Celý můj život hraju zasraný hry! Nesnáším zasraný hry a zasraný Vánoce, páč na zasraný Vánoce dostanu zasraný hry! Hanba vám! Táhněte všechny do horoucích pekel! Zdravíčko, Nerde. Omluv, prosím, mé vpadnutí. Jsem duch Vánoc minulých. Pokračování příště...

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta hra nebyla zas tak hrozná, ale taky mi trvalo dlouho než jsem zjistil co dělat u toho výtahu , ale pak jsem tu hru prošel.

04

Odpovědět

no a ja mam error 2035...

14

Odpovědět

a uz nemam...

05

Odpovědět

Pokračovanie bude na dalšie Vianoce? :D To dufam,že hadam nie :D
AVGN rules :)

23

Odpovědět

To Sám doma II sem měl na "telivizních hrách"... nevím co to bylo za konzili, ale byly na to žluté cartridge :) Konečně snad po 15letech sem se dozvěděl co sem měl u toho zas... výtahu udělat! JENOM POČKAT? ku*va, ku*va, KU*RVAAAA!!!!! Několik dní v kuse sem pobíhal po prvním levlu jak ten debil a ono stačilo ČEKAT??? FUUUUUUCK!!!!!

160

Odpovědět

To samý! :D Ale z nějakýho důvodu jsem si jí vždycky šel zahrát a nejspíš jsem doufal, že se něco změní...
Ačkoliv - už jenom ten soundtrack mě děsí!

50

Odpovědět

+DimpSkoro víc jak Lavender city z Pokemonů ...

23

Odpovědět

no hura :)konecne.. ze by se tu zas zacal AVGN objevovat?

101

Odpovědět

Myslím, že Tom Heidt byl přímo podílce na této hře.

30

Odpovědět

jn z toho co o nem ctu, tak mozna i samotne firmy.

30

Odpovědět

Vážně pochybuji nad inteligencí autorů :)

614

Odpovědět

Panebože, lidičky! :D Já to myslím na tu hru :D

213

Odpovědět

Tvl, jak já sem vděčný za dnešní hry :D

133

Odpovědět

Pojďme vyzobat drobky ze dna barelu od s****k.

82

Odpovědět

Díky za vánoční dárek.Zrovna sem si říkál,jak mi nerdova videa chybí....jo a veselé vánoce .)

121

Odpovědět

:D zas jednou dobrej díl! Nerd je třída a o svátcích taky pěkně válí :)

81