Assassin's Creed: Revelations - Konec éry se blíží

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:409
Počet zobrazení:4 668
V rámci našich příprav na čtvrtý a zároveň poslední díl herní série Assassin's Creed s Eziem vám přináším další video, ve kterém uslyšíte Eziův monolog, jenž vám vlastně ve zkratce prozradí, o čem Revelations bude. Hra vychází na konzole 15. listopadu, zatímco na PC až 1. prosince.

Přepis titulků

Když jsem započal tuto bitvu, nevěděl jsem, že ji povedu celý život. Ale brzy jsem zjistil, že bude trvat mnohem déle. Vítej v Konstantinopoli, Ezio, křižovatce samotného světa. Pravda, jež znali asasíni, kteří přišli přede mnou, je stále ukryta. A jejich nepřátele stále dýchají.

Má výprava tak pokračuje. Kdo jste, pane? Pracujete pro církev? Ne, pro církev ne. Nedopřeji si klidu, dokud nebude vše odhaleno a tajemství mého učitele obnažena. Pět klíčů od Altairovy knihovny. Jak se sem dostaly a kdo je schoval... Osud může nakázat moji smrt dřív, než budou objeveny všechny odpovědi.

Ale asasín... nepřijímá rozkazy od nikoho. Nikdo odsud neodejde, dokud ten asasín nebude mrtvý! Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

video se mi ve 02:02 zastaví a nejede dál čím to je??

192

Odpovědět

nekdy si rikam, jak se z takoveho 16-ti leteho holobradka, ktery pomahal otcovi v bankovnictvi, skakal s bratrem po strechach a miloval zeny, vyklubal tak neuveritelne uzasny zabijak :D

210

Odpovědět

Musím říct že grafika je příšerná, doufám že se jedná jen o konzolovou verzi. A myslel jsem že datum vydání je 2..

196

Odpovědět

Assassin, Skyrim, MW3 ...závěr roku je opravdu plodnej na skvělý hry!! :) ...... no moc hezky přitvrzenej Gore, jen 15+ nevim nevim :D:D

190

Odpovědět

Souhlasíms --> rieg ( a jsem přitom ráda, že tohle není konec, je to hodně dobrá hra, takže jen ať se to ještě natáhne!) :-)

190

Odpovědět


Odpovědět

Oceňuji, že se jedná o video z herního enginu hry. Tudíž, se nás nikdo nesnaží namlsat graficky vypiplaným videem, ale ukazuje možnosti téhle pecky. Díky

190

Odpovědět

Milá komunito, nechce prudit ale popis je trošililinku chybně páč AC: Revelations není poslední díl nýbrž díl kde NAPOSLED UVIDÍME Ezia a Altaira ( Mluví se i o Desmondovi ale to mi přijde jako nesmysl) . Tenhle díl nevysvětlí všechny nejasnosti, vysvětlí jenom záhady týkající se těch dvou (třech). Ostatně už příští rok má vyjít další AC kterým by to mělo všechno skončit . (AC byla původně trilogie, a když se to tak vezme tak ještě furt je protože AC: Brotherhood a AC: Revelations jenom rozšiřujou a zároveň zakončujou druhej díl, ovšem nenahlížejte na ně jako na nějaký přídavky. Všichni víme že to tak neni :) ) Btw. to vydání dalšího dílu na příští rok potvrdila nějaká velká hlava z Ubi někde na tiskovce ;) .

190

Odpovědět

Rád bych jen podotknul, že správný překlad není: "Pravda, jež znali asasíni, kteří přišli přede mnou, je stále ukryta" On říká: "Truth sought by the assassins, who came before me, is still hidden." To znamená: " Pravda, jež HLEDALI asasíni, kteří přišli přede mnou, je stále ukryta" Což dává i větší smysly když se na to podíváte.

191

Odpovědět

Jediný co mě štve je že na vás utočí jeden voják a dalších 15 se na vás kouká. Když to udělalí v Batmanovi proč to nemůžou udělat i tady

191

Odpovědět

Sevran - Jo, jenže to je takovej argument z nouze. Asi něco jako odůvodnovat vysoké hodnocení pro BF3 tím že je to hlavně MP hra a proto nemá smysl snižovat hodnocení jen kvůli SP.

192

Odpovědět

Jasná 10. Jen sem chtěl říct, kdosi tady psal že ty souboje jsou super jednoduché no on je to taky mister assassin tak co čekáš že se bude s každým protivníkem 5minut šermovat? Navíc mě osobně ten styl co byl v AC:B když odděláte jednoho a můžete se bez zastávky prosekat dalšíma deseti líbil to byla podle mě paráda.

191

Odpovědět

Reigen: Poslední díl, ve kterém se objeví Ezio. ;)

180

Odpovědět

amex - Tady je ten problém. BF3 má jen pěknou audiovizuální stránku. MP je čistě CoD na větších mapách a s vozidlama. S BF2 nebo BF1942 to nemá nic společného.

187

Odpovědět

To je tak hustá až jsem si stříkl do trenek! Těším se a moc!

188

Další