Aubrey Plaza je připravená na zombíky

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:975
Počet zobrazení:11 738
V dnešním vydání Conana pro vás máme krátký úryvek z rozhovoru s Aubrey Plazou, která se u Conana už párkrát zastavila. Tentokrát vám poví, jak je připravena na případnou zombie apokalypsu.

Přepis titulků

Tys nedávno natočila zombie film. Před pár dny jsme tu měli herce ze seriálu Živí mrtví a já jsem se jich ptal, co by dělali v případě zombie apokalypsy. Přijde mi, že o tom spousta lidí přemýšlí, protože jsou zombie teď hodně v kurzu. Přemýšlela jsi při natáčení toho filmu, jak by ses zachovala? Ne, ani ne. - Dobře, další otázka. - Tak jo. - Dělám si srandu.

- Dost jsem o tom přemýšlela a zrovna nedávno jsem někomu říkala, že jsem vždy připravena na jakoukoli apokalypsu. Nemusí jít jen o zombíky, mám takový rituál. Spím s dýkou po ruce. Tomu nevěřím. Vážně? - Kde máš tu dýku? Přímo v posteli? - Na nočním stolku. A každý týden trénuju probodnutí. Prostě spím a najednou si představím, že po mně jde zombie, vrah, - nebo někdo jiný...

- Jasně. a pak tu dýku rychle strčím pod peřinu a bodnu... kohokoliv, kdo mi leze do postele a chce mě zabít. To zní hodně nebezpečně. Co kdyby u tebe jen někdo přespával? Co kdyby se tvůj přítel jen nakláněl pro polibek, a ty bys ho zabila? Vstup do mého pokoje je na vlastní nebezpečí. Chápu.

Takže máš neustále po ruce nějakou tu zbraň? Mám tu dýku, ale taky se ráda obklopuji lidmi, co umí něco, co by se mohlo šiknout. Myslím na to vždycky, když si vybírám kamarády nebo přítele. - Musí mít užitečné schopnosti pro případ apokalypsy? - Jo. - Jaké třeba? - Třeba mému současnému příteli jsem, když jsme spolu začali chodit, dala k narozeninám poukaz na kurz lítání s helikoptérou.

Nikdy ho to nijak nelákalo. Ale dala jsem mu to pro případ, že by bylo lidstvo v hajzlu a potřebovali bychom uletět. Prostě jsem potřebovala mít po ruce někoho, kdo umí pilotovat helikoptéru. Proč jsi nešla na ten kurz sama? Já mám na starosti zbraně a munici. Fakt. Vzala bych nějaký zbraně, ukradla bych helikoptéru a on by ji řídil.

- Takže bys musela nejdřív tu helikoptéru někde splašit? - Jo. - A doufat, že v ní budou klíčky. - Ukrást ji. - Jo. - Je v tom vůbec dost dobrej? To se přece nedá naučit za jeden den. - Ale dá. A je to docela levný. - Za jeden den se nemůže-- - Ale může. - On umí po jednom dni sám řídit helikoptéru? - Ještě to nezkusil, protože se bojí. Ale já to nějak vymyslím. Prostě potřebuju někoho, kdo umí lítat.

Klidně se to naučím. - Tak jo. - Naučím se lítat. - Na mě je vždycky spoleh. - Dobře. Ježiš! Co to bylo za pohled? Nabídl jsem se, že ti zachráním život, a tys udělala... - Ne, ne... - Teď si připadám hrozně. Ne, vezmi si mě. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výborná, ironická a s velkou fantazií

131

Odpovědět

Chtěl bych ji poslat na rande s Jordanen Schlanskym. Záznam z toho rande by byla ta nejsledovanější věc na internetu, jen pokud by se Jordan nezhroutil. :D

860

Odpovědět

Už jsem se zmiňoval, že jsem držitel licence na řízení helikoptér, letadel a vznášedel všeho druhu?

465

Odpovědět

Pochybuji, že umí česky a chodí si sem číst komenty :)

361

Odpovědět

+jarda69Tak já to přeložím:
I have a paper on airplane that hangs in air and makes "VRRRR".

:-*

499

Odpovědět

Aubrey > Zvláštnost > Krása

535

Odpovědět

Ona to musí hrať ona nemôže byť taká naozaj :D Ona vie tak odjebovať :D Nechcel by som ju baliť trauma do konca života :D ale prizerajúci by mali o zábavu postarané :D

752

Odpovědět

Už som sa do nej 3x zaľúbil :D

721

Odpovědět

Aubrey mě prostě baví! Conan moc dobře ví, proč ji opakovaně zve....díky za překlad

853

Odpovědět

tak kdyby mi Aubrey řekla "marry me." určitě bych se nezačal smát, ale zeptal bych se, jestli chce svatbu v kostele? velkou? malou? jen rodina a nejbližší přátelé? barevné téma?
ta holka je prostě jasnej "wife material"

2244

Odpovědět

Ty si jasný latentný b******t :D

16319

Odpovědět

+thorium.cekuj.netPoprosím o ozrejmenie tvojej analýzy Bartlettovej sexuálnej orientácie som naozaj zvedavý :D

216

Odpovědět

+thorium.cekuj.netZřejmě proto, že by asi málokterý chlap, když by byl požádán o ruku (zvláštní by bylo už jen to, že to jeho ego uneslo) začal v první řadě řešit to co Bartlett... s třešničkou na dortu v podobě "barevné téma?" :D Přece jen to je doména žen, a takové věci zajímají hlavně je nebo gaye a v našem chlapském hetero případě jsou to poslední věci, které by nás zajímali. Ale jestli to myslel thorium.cekuj jinak, tak bych si taky rád přečetl něco o jeho analytických schopnostech. :)

170

Odpovědět

+thorium.cekuj.netĎakujem :)

50

Odpovědět

Co je barevné téma ?

112

Odpovědět

+jarda69No buď je svatba jen pro bílé nebo jen pro černé nebo pro žluté, růžové...atd. Nehledej v tom žádnou vědu. :)

190

Odpovědět

Takovej výstřih a ja ji stejně koukal na oči :D Má je fakt krásný :D A Klidně si nevěřte :D :D :D

625

Odpovědět

Při té kvalitě videa, jí oči skoro nejsou vidět :(

192

Odpovědět

Takovej výstřih? Ano, takovej prázdnej... Se není čemu divit, že se jí člověk dívá spíš na oči, když je má větší než to co v tom výstřihu.

13821

Odpovědět

Taky jsem se na moment nechal nachytat tím optickým klamem, co vytváří její náhrdelník ve tvaru kozorýhy. Po bližší analýze jsem dospěl k závěru, že prsa fakt nemá :(

90

Odpovědět

Ten její pohled na živo musí odzbrojovat. Je skvělá !

462

Odpovědět

ci boze ona je tak popici ze to neni mozne :D btw, nedal by sa prelozit diel (alebo aspn cast) kde su herci z wakling dead? :)

267

Odpovědět

Někomu přijde trapná, ale kdo nahlédne dál za okraj, najde její úžasně náhodný humor =) Vystupování má v určitém smyslu jedinečné a já si jí zamiloval hned po první návštěvě u Conana. ( A ano, je to fakt kus ) Prosil bych do showbussinesu víc trhlých brunetek :D

1205

Odpovědět

Náhodný humor? Ano, ta holka je moc sympatická, ale náhodného není u Conana nic.

2111

Odpovědět

Je moc hezká, ale zdá se mi ze je uplne vypatlaná
Omlouvám se jejim fanouskum :D

3163

Odpovědět

Asi ji miluji :D

555

Další