Aubrey Plaza podruhé u Conana O’Briena

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:751
Počet zobrazení:11 572
Po své první návštěvě u Conana a zastávce u Davida Lettermana se Aubrey Plaza opět vrací, aby potrápila vaše bránice. Tahle pohledná a svéhlavá mladá herečka se tentokrát znovu zastavila u Conana O'Briena, aby zpropagovala svůj nový film Safety Not Guaranteed. Tyto dva úryvky z rozhovoru mají sice dohromady jen něco málo přes 4 minuty, ale jelikož je Aubrey bezesporu jednou z nejzajímavějších a nejnepředvídatelnějších tváří současného šoubyznysu, dočkáte se opět trapného ticha i několika nečekaných odpovědí a komentářů. Přeji příjemnou zábavu.

Poznámka: Young Hollywood Award je cena, která se každoročně uděluje těm nejúspěšnějším lidem z okruhu pop music, filmu, sportu, televize a módy, a vítěze určují teenageři ve věku 13 - 19 let. Pokud se chcete přesvědčit, že Aubrey Conanovi nelhala a opravdu byla při převzetí ceny sprostá, pokračujte na tento odkaz.

Přepis titulků

Lidem se film Safety Not Guaranteed moc líbil a už jsi za něj dokonce vyhrála cenu. - Co to bylo za cenu? - Young Hollywood Award. - Před pár dny. Díky. - To je pěkný. Musela jsi pronést děkovnou řeč, když ti ji předávali? Ano. Nemusela jsem, ale stejně jsem ji pronesla. - Jo. - Povedla se? Myslím, že jo. Co si pamatuju, tak jsem řekla: "Děkuju. Děkuju za cenu Young Hollywood Award.

Děkuju všem mladejm lidem. Starý lidi jsou mi u p*dele. Starý lidi... - Starý lidi ať se jdou vys*at. - Cože? Já budu žít věčně." A pak jsem odešla. Takže jsi s tou řečí dost zariskovala. Jaké byly ohlasy? Hlavně ticho. Bylo tam dost mladejch lidí. - Dost mladejch?

- Hodně mladejch. Ale jejich rodičům se to asi moc nezamlouvalo. Takže tam byly děti? - No jo, spousta dětí. - To je paráda. Ale udělala jsem to... pro televizi. Udělala jsem to pro sebe. Nevím, proč jsem to udělala. Omlouvám se. Další otázku.

- Smůla. Všechny se týkají té řeči. - Dobře. Nedávno jsem slyšel jeden rozhovor, kde jsi říkala, že se na stáří těšíš. Sice si utahuješ ze starých lidí, ale chceš být jedním z nich. Jo, na důchodcích mě něco fascinuje. Když jsem byla malá, chtěla jsem být důchodkyně. Tys chtěla být důchodkyně? Jo, protože důchodci si podle mě můžou dělat, co se jim zachce. Všechno jim projde.

A jako malá jsem ráda chodila do obchoďáku. A v obchoďácích je vždycky uprostřed taková ta fontána s kašnou. Říkala jsem si, že kdybych byla stará babka, mohla bych tam skočit a zaplavat si. Nezatkli by mě, protože bych mohla říct: "Jsem stará!" To je tvá omluva? "Jsem stará!" Jo, tím se dá omluvit cokoliv. Ale kdybych tam skočila jako děcko, vykopli by mě. - Jasně, jasně. - Takže to jednou udělám. "Jsem stará!"

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

... ach ty její pohledy ´:)

760

Odpovědět

what the f*ck? tot moje reakce

285

Odpovědět

Aubrey je jako vzdy krasna, mila, "nesmela"...ta jeji poza a reci, to je znicujici :) Homer neni jediny zamilovany, ja jsem do ni blazen uz dlouho :)

333

Odpovědět

I see no boobs.

2155

Odpovědět

Preco take kratke :( chcem viac Aubrey! a aj Conana no :)

262

Odpovědět

Já bych radši rozhovor s vedle sedícím Martinem Shortem...

1821

Odpovědět

To je Kůts (zřejmě Coots) z Himymu a může už mi konečně někdo říct, kdo je ten tlouštík nalevo, je tam pořád...

2012

Odpovědět

To je Andy Richter. Je součástí šou, tak proč by tam pořád nebyl. Je to takový nahrávač, občas prohodí něco skutečně vtipného, ale jinak nechává vyniknout Conana. Skoro všichni mají někoho jako je Andy. Jimmy Kimmel má Guillerma a Craig Ferguson zase Geofa...

232

Odpovědět

je to kratky jako den po vyplate

225

Odpovědět

Já z ní nemůžu. Já se asi zamiloval, ona je fakt úžasná :D

287

Odpovědět

she is brilliant :D

235

Odpovědět

Sem teď o ní četl na wikipedii, a prý je po mrtvici. Tak proto taková zvláštní mimika.

202

Odpovědět

Jo to som niekde čítal tiež, čo tiež znamená, že má čiastočne ochrnuté svaly na tvári a vďaka tomu má ten výraz aký má a moc sa neusmieva, pretože na úsmev treba veľké množstvo svalov, ale inak je veľmi zaujímavá

210

Odpovědět

Ta holka je dobře šílená :D :)

203

Odpovědět

Aubrey WHO?

1860

Odpovědět

Zajímavá osobnost ta Aubrey...
Prosím přeložte Karen Gillan u Conana http://youtu.be/6b1DXpaUpSw
Určitě to bude také zábavné:)

182

Odpovědět

Nejraději bych jí unesl a žil s ní někde v jeskyni :D Fakt moc sympatická a to není ani můj styl, blbnout z hereček. :-))))

219

Odpovědět

no jo...ale ty bys ji po tom unosu až tak sympatickej nebyl :D

251

Odpovědět

+SkarOna taky není normální, tak co ty můžeš vědět. :D

261
Další