Aubrey Plaza a její vysněná smrtCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:12 320

Do Conanova pořadu nedávno opět dorazila neskutečně zábavná a zároveň zvláštní herečka Aubrey Plaza a vy už z názvu dnešního videa musíte tušit, že ani tentokrát nepůjde o úplně normální rozhovor. Pokud vás zaujme seriál, o kterém Aubrey vypráví, pokračujte na náš sesterský web Edna.cz.

Pokud slyšíte o této herečce dnes poprvé, rozhodně doporučuji, abyste si zpětně pustili předchozí rozhovory z Conanovy show. Najdete je zde a zde.

Přepis titulků

Posledně když jsi tu byla, promovala jsi seriál Legion stanice FX. Tehdy ještě nikdo moc netušil, o čem ten seriál bude. Ale teď ho všichni zbožňujou a už se prý švitoří o možné Emmy. - Musíš mít radost. - Jo, mám velkou radost! Ten seriál jsem točila moc ráda a těší mě, že se lidem líbí. Nevím, ještě nikdy se o mně... nešvitořilo nebo tak. - Vážně nikdy?

- Ne. - Ale jdi... - Jo, určitě už se o tobě švitořilo. O každém se už někdy švitořilo. O mně třeba v roce 1994. Tehdy jsem slyšel z dálky dost silné švitoření. Ale ukázalo se, že to byli jen vrabci. Chovám se jak idiot. Teď budu mít jednu úchylnou otázku, ale to už jsem prostě já. Kvůli tomu seriálu museli prý udělat odlitek tvého těla z plastu? - Nebo z gumy?

- Ne. - Tak co to bylo? Nevím, bylo to takový... Možná že sádra? Jo, odlili mi půlku těla, protože mám tělo... Protože jako by umřu ve zdi, z které mi trčí půlka těla. Takže dělali sádrový odlitek mého torza. Je to děsivý? Jak se ti dýchalo? I já už jsem podobnou věc okusil a spoustě lidí to nažene strach, protože cítí klaustrofobii a nemůžou dýchat. - Jak jsi to snášela?

- Mně se to hrozně líbilo. Proč přesně? Pochopil bych, kdybys řekla, že ti to nevadilo, ale proč se ti to vyloženě líbilo? Nevím, nemám vůbec klaustrofobní pocity. Naopak mám malé a stísněné prostory ráda. A líbí se mi ten pocit, že mě někdo mačká. Kdybych si měla vybrat, jak umřu – ne že bych musela, ale lidi občashrajou tu hru: "Chtěla by ses utopit, nebo být sežrána žralokem?" a já říkám, že bych brala smrt udušením.

Protože tě někdo prostě mačká, tvoje tělo podle mě usne a ty v poklidu umřeš. Ale... fakt nevím, jen si to tak představuju. - Jsem rád, že to přiznáš. - Vážně nevím. Kdyby ses totiž zeptala lidí, který někdo udusil, nejspíš by ti to nedoporučili. Já bych rád spadnul do karamelu a pak... - "Udušení dávám 3 z 10!" - Moje řeč. Líbí se mi, že jsi právě řekla v jedný větě asi devět divnejch věcí.

Omlouvám se. - Máš ráda mačkání... - Kdybych byla pes, nosila bych takovou tu stahovací vestu. Jak se tomu říká? To nevím. Co to je stahovací vesta, Andy? Takovej kompresní obleček, díky kterému se cítí bezpečněji. Jako když zavineš dítě. Jo, jsem jen přerostlá holčička, která chce zavinout.

Páni! To je... Znělo to dost nestoudně. Fakt že jo. "Jsem přerostlá holčička a chci zavinout." To zní jako osobní inzerát někde v novinách. Jo. "Potřebuju vyměnit plínku." "Každej den." Líbí se mi, jak to na nás valíš. - Jo.

- Jsme v divný části internetu. Řekla jsi to v televizi, těš se na záplavu úchylů. "Chci, abys mě držel ve stísněném prostoru v kostýmu batolete. Můžeš mě mačkat a dusit." To přece nemůžeš jen tak roztrubovat! - "Vyměň mi plínku." - "Chci vyměnit plínku." To chápu! V tom jsem s tebou zajedno. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tento typ žen dokáže muže přimět slzet... skrz penis.

51

Odpovědět

Auč

00

Odpovědět

Ale jo, kdyby mě o to požádala, s radostí z ní vymačkám veškerý vzduch i s předchozí večeří.

80

Odpovědět

Přijde to jen mně nebo vážně každý její pohled vypadá, jako by hned z každého chtěla vyšuškat duši??

162

Odpovědět

Naneštěstí nepřijde. Což je důvodem tak velkého množství sexuálního násilí.

30

Odpovědět

+Daniel99To že ti nepřijde, že má pohledy chlípné dračice je důvodem velkého množství sexuálního násilí?? Zajímavé...

10

Odpovědět

+pav1Nikoliv.
Zajímavé jsou spousty věcí. Při chybném výkladu stavby věty se ony spousty násobí.

00

Odpovědět

+Daniel99Buďme realisté, spousty věcí zase ne.

00

Odpovědět

+pav1Záleží na tom, zda nahlížíme subjektivně, či objektivně.. a pakliže subjektivně, záleží na daném subjektu. Z této logiky je to dva ku jedné, že spoustu věcí zajímavých je.

00

Odpovědět

Je to jak přisuzovat emoce "výrazu" motýla nebo "pohledu" ryby. Prostě má takhle narostlý oči.

30

Odpovědět

Nic zvláštního na ní nebylo, akorát tu svojí zálibu v erotické asfyxii roztrubuje do světa, narozdíl od ostatních holek :)

202

Odpovědět

Mně se s Aubrey Plaza velice líbil film:
https://www.csfd.cz/film/358984-life-after-beth/

01

Odpovědět

Legion byl pecka, hodně povedený x-menovský seriál. Už se těším na další řadu. Aubrey mě zaujala už v Parks and Recreation a od tý doby sleduju její tvorbu a koukám na vše v čem se ukáže. Docela překvapila v Dirty Grandpa, kde se pěkně rozjela.

50

Odpovědět

"...koukám na vše v čem se ukáže..."
Tak to mas isto zmaknute aj jej fotky, ktore sa objavili v ramci "akcie" Fappening... ;-)

30

Odpovědět

Kdybyste měli někdy takovou náhodu, že byste měli šanci se s ní vyspat, strčte jí do tohodle a zaručeně jí uděláte :D http://crimdom.net/wordpress/wp-content/uploads/2013/11/DSC00987.jpg

21

Odpovědět

Jako nerdině by brala spíš tohle:
https://goo.gl/images/aPC548

52

Odpovědět

To je ale coura :)

332

Odpovědět

Přijde to jen mně nebo vážně každý její pohled vypadá, jako by hned z každého chtěla vyšuškat duši?

42