Aura Dione - Song for Sophie (I Hope She Flies)

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:3 412

Zde je video, které podle mého stojí za zhlédnutí - ocitneme se v pohádkovém světě Aury Dione. Ta vzpomíná na svou dávnou kamarádku Sophie. Tento klip mě zaujal svým zpracováním. Společně s hudbou je to příjemná odpočinková záležitost.

Aura Dione (1985) je dánská zpěvačka a skladatelka. Hudbě se věnuje od svých osmi let, svoji hudební kariéru však odstartovala až v roce 2007, kdy se proslavila jen v Dánsku. O rok později zabodovala především v německy mluvících zemích, ale také u nás, s hitem "I Will Love You Monday (365)".
"Song for Sophie (I Hope She Flies)" je jejím druhým singlem, který byl v Dánsku vydán již v roce 2007. Videoklip k této písni vznikl již o rok později, avšak nebyl tak povedený jako tento z roku 2010, který můžete právě teď zhlédnout s českým překladem.

 

Přepis titulků

Tohle je píseň pro dívku jménem Sophie. Psávala jsem její jméno na svou ruku. Časem jsme si přestaly být blízké. A už ji neznám. Ale opravdu doufám, že to dokázala, že ji vzal někdo domů. Byla ztracená, ale nehledaná. Pořád bude kráčet sama.

Vždycky byla jako pírko ve vzduchu. Nikdy jsem nevěděla, zda létala, nebo padala. Vždycky byla jako pírko v mém životě. Doufám, že létá. Kvůli ní hledám věci, které trvají. Mám pouto. Kde je tvá ruka? Slib může být porušen. Nikdy víc tě nebudu hledat, ne, ne, ne.

Ale opravdu doufám, že to dokázala, že ji vzal někdo domů. Byla ztracená, ale nehledaná. Pořád bude kráčet sama. Vždycky byla jako pírko ve vzduchu. Nikdy jsem nevěděla, zda létala, nebo padala. Vždycky byla jako pírko v mém životě. Doufám, že létá.

Vždycky byla jako pírko ve vzduchu. Nikdy jsem nevěděla, zda létala, nebo padala. Vždycky byla jako pírko v mém životě. Doufám, že létá. Překlad: janica www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mě se to libi =)

190

Odpovědět

Marsi: Já doufám, že ty moje shořely v pekle. :D

180

Odpovědět

moje oblíbená :) taky doufám, že všechny moje bývalé kamarádky létají...

180

Odpovědět

text nic moc, ale klip je zajímavě udělaný :)

180

Odpovědět

Asi jsem moc čuměl na ten paranoidní webseriál o hudebním průmyslu, ale vidímtady na mě jeden symbol bafometa za druhým :D

180

Odpovědět

písnička "I will love you Monday" se mi moc líbila a ani s touhle nezklamala...

180

Odpovědět

aaime: Já proti poslouchání rádia nic nemám, je to nenáročný a aspoň se dozvíš, co máš z mainstreamu poslouchat. :D A GuuY a to nemyslel určitě tak, že poslouchá jen rádio, ale že se tam opakujou stejný songy. ;)

180

Odpovědět

janica: přesně tak... můj příspěvek byl věnovanej GuuYovi, kterej evidentně poslouchá jen to, co mu servíruje rádio a pak je vděčnej za jakoukoliv jinou hudbu... :) tohle mě bohužel neoslovilo, ale každý máme holt jiný vkus ;)

180

Odpovědět

aaime: Někdy je hezký se seznámit s něčim, co se na Tebe nevalí ze všech stran, ne? :)

180

Odpovědět

GuuY: když je někdo závislej v tom, co poslouchá, na rádiu, tak budiž... :)

180

Odpovědět

Přesně tak, po tom, co v rádiích pořád hrají Zlatokopky je toto milé zpestření.

180

Odpovědět

klip velmi pekný, pesnička pohodová, ktorá neurazí a skvelý preklad :)

180

Odpovědět

no to je teda hovadina...

180

Odpovědět

klip je hezkej, ale písnička nic moc... taková obyčejná mi přijde...

180

Odpovědět

First! :D

180

Další