Avengers reagují na Justice League

Thumbnail play icon
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:136
Počet zobrazení:7 738

Justice League se představuje ve svém novém povedeném traileru, ale co když její počínání sleduje skupinka od konkurenčního Marvelu? Jaké budou reakce? To se dozvíte v tomto povedeném sestřihu.

Přepis titulků

Musíme být připraveni. Ty, já i ostatní. Blíží se útok. Z daleka. Neblíží, Bruci. Starku? Už jsou totiž tu. Ostatní... kde jsou? Arthur Curry...

zvaný Aquaman. Na jeho účet. Organické a biomechatronické části těla. Je to kyborg. Asi byste měli zmizet. Barry Allen. Nevím, koho hledáte, ale já to nejsem.

Vy jste Batman? Prý že doba hrdinů už nenastane. Musí. Jakou že máte superschopnost? Jsem bohatej. Teď já. Můžeme? LIGA SPRAVEDLNOSTI Jsem rád, že s ostatními už zase vycházíš.

Hotovej netopýr. Moc hezký. Možná ne na dlouho. Tak to je konec. Ještě se ukážou. Nečinností budeme riskovat mnohem více. Musíme zařídit pár telefonátů. Podle tebe je to vtipné?

Ne. Asi není, že ne? Je to fakt hrůza. Mám rovnici. Velká moc přitahuje problémy. Problémy podněcují konflikty. Prásk! Naprostá nádhera. Postavím vodu na čaj. Jsme Avengers.

Jak je chcete porazit? Společně. A pokud prohrajeme? Tak také společně. Překlad: richja www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

DC je prostě v jiných barvách... někdo to má holt radši barevnější :-)

25

Odpovědět

meh...
ale tak shlédnu vše v čem bude Khal Drogo

43

Odpovědět

Je vidět že pár zdejších jedinců nic nevědí o komiksu, a jeho světě. Ano Marvel má více filmů, a DC se stihlo ukázat s pár super filmy pro mě BvS bylo skvělý film, a JL bude taky super film. :) Marvel nemám rád z jednoho důvodu, a to že okopíroval všechny hrdiny od DC... DC má zase více skvělých seriálů jako je Arrow, Legends of tomorrow, Flash, Supergirl. Podle mě se v Justice League ukáže že DC bude točit lepší filmy, protože mají v plánu Wonder Woman, Batman, Aquaman, Flash, Cyborg, Green Lantern... :) Pak uvidíte co je lepší

528

Odpovědět

BvS a SS byly sračky, další filmy se snad povedou líp. Nebude ti v JL vadit Aquaman (nebo byl dřív Namor?)? :) DC kopíroval Marvel stejně jako Marvel DC, za to, že má Marvel mnohem víc úspěšnějších rip-offů, může jen neschopnost DC. A skvělé seriály? Arrow možná tak prvních pár sérií, Flash je nuda, Supergirl bez komentáře, LoT jsem neviděl. Spíš bys měl zmínit Gotham, který je jediný na velice slušné úrovní. Jinak Marvel má zase Daredevila, Jessicu Jones, Iron Fista a Luka Cage, všechno na úplně jiné úrovni než tebou zmiňováné telenovely od CW a potom ještě Agents of SHIELD. S tím, že se připravují ještě Defenders, Punisher a Inhumans A ještě připomenu, že do roku 2020, kdy má být natočený ten tvůj Green Lantern (corps), Marvelu přibydou Guardians of the Galaxy 2, Venom, X-Force, Spider-Man, Thor 3, Avengers 3, Black Panther, Ant-Man 2, Captain Marvel. Potom uvidíme. :) Prostě je to tak, že DC dostávají na p***l na všech frontách, kromě animované tvorby. Já mám DC docela rád, ale tohle jsou prostě fakta.

246

Odpovědět

+TaanBvS je len dosť komplikovaný na bežného popcorn diváka ala Marvel, proste vy tam máte jednú dejovú líniu a konec, v BvS bolo ich asi 6 :D niet divu že si to nestíhal pochopiť, stavím sa že ani nevieš prečo tam bola supermanova armáda že ? :D

619

Odpovědět

+Mino87Konteplativní divák BvS to je oxymoron ne? To není o přeměřování pindíků Marvel vs DC. Já chci aby DC plodil dobré filmy, ale faktem je že tomu tak zkrátka není...Klidně mne ale můžeš zasvětit v čem je BvS tak sofistikovaný film. Pro mne je to plivanec divákovi do ksichtu. Naslouchám...

134

Odpovědět

+Polymorf EmocucMusíš mi najskôr napísať čo ti vadilo alebo čo sa ti nepáčilo. Podľa toho začnem vysvetlovať.

18

Odpovědět

+Mino87No jo, BvS propadnul, protože obyčený idiot prostě nedokáže vstřebat všechny ty složité příběhové linky. :D To si můžete dát jako mantru. :)

104

Odpovědět

+TaanVždyť ten film ani neměl pořádnýho záporáka a to je základ. Místo Lexe Luthor náhražka a Doomsday vznikl úplně jinak. Celý ten film vznikl podle receptu pejska a kočičky.

62

Odpovědět

+FrantaNo on skoro žádný komiksový film posledních let neměl pořádného záporáka.

42

Odpovědět

+TaanV čom prepadol, mám na mysli ultimate edition? veď povedz jednotolivé prvky ktoré si nevstrebal :) neboj nebudeme sa ti smiať napr. prečo batman cejchoval zločincov.

09

Odpovědět

+Mino87Celá ta věc s Marthou je takový scenáristický zvratek, že by se za to museli stydět snad i žáci pomocné školy. To jsem moc nevstřebal. Teda ne samotnou tu scénu, ale fakt, že to vůbec u áčkového filmu prošlo. Potom nepřehledná a tmavá akce. To taky zrovna u Snydera moc nepobírám. A u kritiků i diváků to všude dostává i o desítky procent menší hodnocení, než Marvel. Tak mi to vysvětli, je to snad tím, že jsou všichni hateři? :)

51

Odpovědět

+Taantakže, martha scéna=uvedomenie si že It (to)alien má má aj matku, poludstenie supermana, číže ak by ho zabil stal by sa tým vrahom ktorý v detstve zabil jeho mamu= samozrejme metafora :) dúfam že pochopil si, tmavá akcia? vážne vo filme kde je Batman čakáš slniečko? :) alebo nepozerať cam ripy z uložta :) a tak ostatný sú zväčša mladší, ktorý majú radá humor a farby= marvel, tak asi keď dostanú bez humoru a a farbieb vážny film tak sa im to nepáči, zostanú v šoku :)

04

Odpovědět

+Mino87"martha scéna=uvedomenie si že It (to)alien má má aj matku, poludstenie supermana" - s tímhle souhlasím, druhá část tvé věty je ale hovadina. Za prvé Batmanovi muselo (během mnoha let zabíjení) docvaknout, že i ti zločinci mají matky, za druhé v blockbusteru cíleném na masy metafory nehledej a za třetí fakt, že osud planety zaleží na shodě jmen, je prostě hloupost scénáristů. :) A ještě jednou, Nolan dokáže točit i noční scény dobře nasvícené a přehledné, slniečko fakt nečekám. A chceš mi tvrdit, že většina filmových kritiků jsou nějaká děcka, na které je PG-13 BvS prostě moc hardcore? :D

40

Odpovědět

+TaanŘeknu to takhle já osobně si nestěžuju ani na jedno filmové universum. Jak DC tak MARVEL movies mají něco do sebe. Ale přesto můžu říct, že jsem se zatím nejvíc ze všech DC filmů těším na GREEN LANTERNA. Naopak u Marvelu se v podstatě těším na každý další film. DC jede tak trochu po suchu a drsnotě. Ale Batman vs Superman, Man of steel, Suicide squad má něco do sebe takže věřím i v JL.

41

Odpovědět

+TaanMarvel kopíroval jeden charakter za druhým. Originální postavy začali vznikat až po příchodu Stena Leeho. A to taky nějakou dobu trvalo, než přišel s něčím originálním. Jinak jak říkáš, seriály od Marvelu jsou na úplně jiné úrovní než od DC. Já sleduji od snad všechny komiksovky ze stanice CW, ale občas mi dělá opravdu problém překousnout ty jejich telezamilované příběhy. Marvel vede i co se filmů týče, zatím. Umí to hold lépe prodat, ale na opak to má negativní vliv právě na komiksy, kde jasně vede DC.

22

Odpovědět

Taky někdo litoval toho, že byl v kině na Batman v Superman? Tímhle se pro mě DC filmy stali mrtvé, nikdy víc. Ale možná, pokud by se moje maminka jmenovala Martha, koukal bych jsem se na to úplně jinak.

1611

Odpovědět

copak copak, další pod 15r ktorý nevedeľ, pardón, ktorému jeho mozgové bunky nedovolili pochopiť význam Martha scény? :) neboj, keď budeš veľký a pozrieš si ten film znova, tak pochopíš :)

521

Odpovědět

+Mino87Vysvětli mi to prosím, fakt by mě to zajímalo.

102

Odpovědět

Jak udělat DC filmy dobré? AVENGERS!

44

Odpovědět

Nechápu jak se Zack Snyder dostal k Watchmenům, ale asi u toho byl někdo kdo ho dokázal zavřít do klece a dělal práci za něj.
Najde se zde někdo, kdo veřejně řekne, že z traileru na Justice League jde vidět, že půjde o dobrý film? Když se totiž dívám já, cítím se jako bych podstupoval techniku Ludovico.

115

Odpovědět

Bude to strašný jako Batman v. Superman.
Mimochodem, další film, ve kterým Batman neumí otočit jen hlavou, ale musí se otočit celej.

132

Odpovědět

Snyder natočil 300, to je podle mě dobrý stupínek k "točit Watchmeny". A ten film byl hodně dobrý, nedostatky se dají připsat akorát tomu, že film prostě není komiks a do bězné stopáže se nedá narvat všechno. Snyder je dobrý režisér, akorát ne na filmy jako Superman nebo JL... :)

44

Odpovědět

+TaanWatchmenov som nevidela, ale spojitosť medzi 300 a BvS tak nejako vidím. Ide o to, že 300 bolo blbé, ale tak zábavne blbé - podobne ako marvelovky sa nebralo veľmi vážne, ale bolo omnoho viac over-the-top. Potom prišiel Sucker Punch, ktoré bolo blbé neveľmi zábavným spôsobom a Synderove režisérske schopnosti šli do kytek. A k Mužovi z ocele sa radšej ani nevyjadrujem.

00

Odpovědět

Na mě to prostě působí tak, že jim došli dobří superhrdinové a aby mohli dál točit nové filmy, tak začali plácat do sebe všechno, co jen trochu šlo. Takže pak začali vznikat věci typu Avengers, Batman vs. Superman a teďka Justice League..
Jestli se najde někdo, kdo mi začne horlivě vysvětlovat, že to má svoji bohatou historii v půdovník komiskech z roku ... To nikomu neberu, jen říkám jak to na mě působí, na rozdíl třeba od X-menů, kde už od začátku mají celý svět postavený na tom, že jich je víc.

49

Odpovědět

Co se týče Marvelu, tak já v tom nevidím, že je to kvůli nedostatku hrdinů, pořád se točej i samostatný filmy s novýma hrdinama (Ant-man, Dr. Strange, Black Panther, Captain Marvel). Tady jde o to, že fanoušci těchto filmů viděj rádi všechny tyhle hrdiny bojovat spolu najednou. Už při natočení prvního Ironmana měl Kevin Feige (Šéf Marvelu a zároveň jeden z největších komiksovejch nerdů) vymyšleno, že udělá Avengers. Postupně taky Feige vytvořil plán Marvel filmů na několik let dopředu, a ono to zatím funguje.

DC se na druhou stranu snaží Marvelu konkurovat, ale nemají takový plán, studio neustále zasahuje tvůrcům do natáčení a schytává to kvalita těchto filmů, proto Batman v Superman vypadal, jak vypadal.

112

Odpovědět

to by byla p***l kdyby sli avengers proti justice league a podilel se nam tom jak marvel tak DC.

101

Odpovědět

Avengers vs Justice League vs Sharktopus... in space!

330

Odpovědět

+Devil's ChildJustice league Avengers centipede.

PS: pokud nechápete vyhledejte si Human centipede

01

Odpovědět

+Devil's Childtak nato by jsem sel hned sakra doufam ze to natocej:D

10

Odpovědět

+Devil's ChildDoufám, že už máš zabaleno. Sice ti tam chybí ve 3D, ale oni si tě v Hollywoodu už zpracují. :)

00

Odpovědět

+Devil's Childsuper 3D

00