Baby Driver – věci, kterých jste si možná nevšimli

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:6 158

Baby driver je film plný skrytých věcí a významů. V tomto videu vám některé ukážeme.

Přepis titulků

ALL ABOUT SHOTS LÁSKA NA PRVNÍ POHLED? ČERNÉ SRDCE BLÝSKNUTÍ DOPRAVNÍ KAMERY J. D. NEMÁ POPRUH Nechal jsem tam svou brokovnici. - Co? - Nechal jsem tam svou brokovnici. To není vtipné J.

D., to není vůbec vtipné! PŘEDZVĚST, PÁD POLICEJNÍHO AUTA UŠNÍ ŠELEST - Má ušní šelest. - Ušní... co? Jako dítě měl nehodu. Pořád mu hučí v uších. Poslouchá hudbu, aby to přebil. BABYHO CITÁTY Seš tak nádherná. Seš tak nádherná.

Vyrostli tak strašně rychle, že? Vyrostli tak strašně rychle, že? Jak se ti to líbí? Jak se ti to líbí? Ty a já jsme tým. Nic není důležitějšího než naše přátelství. Ty a já jsme tým. Nic není důležitějšího než naše přátelství. Ty a já jsme tým... Nekrm mě žádnýma dalšíma frázema z Příšerek s.

r. o. Sere mě to. NEZVEDEJ TO Udělej mi laskavost, příště, až ti Doc zavolá, nezvedej to. Zavolají a jdu, víš? JE GRIFF MRTVÝ? Dobře lidi, pokud už mě neuvidíte, je to proto, že jsem mrtvej. MALBA NA STĚNĚ STEJNÝ STŘIH OFICIÁLNÍ DATUM ZVEŘEJNĚNÍ FILMU ŘIDIČ: 28.07.1978 TEXT PÍSNĚ Pohneš se doprava.

(DOPRAVA) Celou duší. (DUŠÍ) Jo, umíš. (JO UMÍŠ) To jo. (TO JO) Sklouzneš...

(SKLOUZNEŠ) ...k limbu (LIMBU) Přímo tady. (TADY) Hej, hej, hej. (HEJ, HEJ, HEJ) Už to nevydržím, tak pojď lásko (POJĎ LÁSKO) Třes, třes, třes (TŘES, TŘES TŘES) Třes svým zadkem, lásko. Třes, třes, třes, třes svým zadkem, lásko. NEMŮŽEŠ MÍT DUHU BEZ TROCHY DEŠTĚ!

Nemůžeš mít duhu bez trochy deště. Nemůžeš mít duhu bez trochy deště. NAPIŠTE, NA CO JSEM ZAPOMNĚL. DĚKUJI ZA POZORNOST. ODEBÍREJTE ALL ABOUT SHOTS.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Třeba že to byla s****a..

929

Odpovědět

Koukám, že na psaní komentářů by se tu měl zavést nějaká lehká inteligenční captcha.

152

Odpovědět

+Polymorftak potom si skoncil, bola to sracka pre jednoduchsich divakov

214

Odpovědět

+V.M.VargaJsem čistý filmový konzument, pro mě je to jednohubka, která mě nenadchla ani nenaštvala (i když ten střih při 180 in, 180 out trochu jo...)
Vůbec mě netrápí, že nejsem jeden z těch povznesených filmových znalců co jednoduchou větou ukazují světu jak se ve filmech vyznají.
Tvrdit, že film, který má na čsfd 72% je s****a mi přijde lehce dementní.
Navíc co jsi čekal od filmu s názvem Baby Driver? Veledílo, ke kterému se lidstvo bude vracet celé dekády a čerpat z něj inspiraci?

151

Odpovědět

+PolymorfSmekám svou buřinku za veledílo.

04

Odpovědět

+Polymorftak preco sa rozculujes nad tym, ze nie vsetkym to sadlo

02

Odpovědět

+V.M.VargaJeště jednou mě je jedno kolik tomu dáváte procent...Respektuji, že to je pro vás s****a. Jen tady je to výkřik do tmy. Napište něco, co dává alespoň trochu smysl a nevnucujte názor někomu kdo ani neví jestli máte občanská práva.

Jarinin: Tak se koukni na imdb kde je 250k hodnocení a průměr je 7,7 nevím co víc chceš. Nikomu tu necpu, že procenta jsou všeříkající, pro mě je to jen jeden z faktorů a ať si každý udělá obrázek.

V.M.Varga: Promiň, ale zjevně máš problém s chápáním psaného textu, což je taky jedna z věcí co mě občas trápí...

11

Odpovědět

+Polymorfs chapanim pisaneho textu mas problem zjavne ty, vid hned tvoj prvy koment, za to ,ze napises tri sto riadkov s*****k este nezname ze to je k veci

03

Odpovědět

+V.M.VargaTak teď už se musím zeptat, jsi troll nebo jen idiot? Na nic jiného odpovídat nemusíš, protože mě nic jiného od tebe nezajímá...

31

Odpovědět

+Polymorftak to ja sa teba pytat nemusim, to je jasne

02

Odpovědět

+V.M.VargaTo já vím, protože odpověď by jsi stejně nepochopil...

11

Odpovědět

+Polymorfco je k nepochopeni na slove idiot, z vas to primo srsi

02

Odpovědět

Pořád je to s****a. Nejlepší na tom bylo Subaru ukázané v traileru, nakonec je ve scéně sotva kolem úvodních titulků.

11

Odpovědět

Miluju ty inteligenty, kteří napíšou :to je s****a, má to malé hodnocení atd... Každý si snad umí na film vytvořit vlastní názor ne? A co se týká kvality filmu- režiser ani scénárista se nesnažili vytvořit přelomový snímek co udělá díru do světa, je to tradiční příběh- borec je zlej- borec se zamiluje do holky- snaží se polepšit- není mu to dovoleno- finální souboj a borec vyhrává....
Jde o ty drobnosti, spousta filmů přichází se super dějem, ale je to jen ten děj nic na víc..... Tenhle film využívá hudbu, jako dlouho žádnej jinej. Ano není to super klenot, ale je to super oddechovka.

10

Odpovědět

nebol to žiadny skvost, ale s****a... nepreháňaj...btw. na csfd sú niektoré perfektné filmy aj s hodnotením pod 50%... Podľa mňa je bezduchá s****a transformers.. a čekuj aké má parádne hodnotenie... vypovedajúca hodnota 0,00

00