Backwater Gospel

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 248
Počet zobrazení:14 205

Příchod funebráka do města vždy předpovídal blížící se úmrtí. Proto jsou obyvatelé městečka Backwater poměrně vyděšeni, když jeden z nich dorazí i k nim. Kdo zemře tentokrát? Banshee - Známá též jako víla smrti, je irská a skotská mytologická bytost, která se projevuje táhlým zoufalým kvílením a pláčem, jímž zvěstuje smrt některého z členů rodiny.

Přepis titulků

Stín funebráka se nekompromisně plíží přes náves. Jděte schovat svoje děti a natřete si dveře krví. Tato zem je plná šepotu... Bubbo! Za zvuku zvonů přichází z pekla, aby si s sebou odnesl nějakou ubohou duši. Podřiď se Pánu!

A proč to nezkusíš ty? Jedna černá ovce.. I to stačí! Jedna černá ovce, a celé stádo je nakažené. Chcete zachránit stádo? Tak tu ovci vyžeňte! Proklínám ji! Pokud se jí nezbavíte, čí to bude vina? Je známo, že ve městě Sichemu byli všichni potrestáni za hříchy jednoho.

A tím trestem byla... smrt! Přichází funebrák. Pro koho si jde? No, já to nebudu! Děti moje! Zůstaňte, zůstaňte se mnou! Neopouštějte mě, děti.

Zůstaňte! Promiňte, otče. Ne, ne, ne! Ne, ne. Ta stará bible mluví o andělech a slouží bohoslužby pro Pána. Funebrákovi nikdo nerozkazuje. Napije se od toho, kdo mu nalije. Stejně jako Banshee výstražně kvílí v den, kdy někdo zemře...

tak ani on se neplete. A ať se propadnu, jestli nemám pravdu. Pro koho si asi přišel? Ať to nejsem já, Pane! Smiluj se, Bože. Neohlížejte se. Pane, pomoz nám.

Veď naše kroky. Bože, přijď k nám, veď nás. Přijď k nám, veď nás... Ano, otče. Náš Pán nás zkouší. Byli jsme mučeni po sedm dní, protože tento zkázonosný syn... odmítá našeho Pána! Jak dlouho budeme muset trpět kvůli jeho hříšnému životu?

Pán chce, abychom se zbavili černé ovce. A s Jeho mečem v mých rukách říkám: "Nechť je ten rouhač ukamenován!" Kdo je bez viny, nechť první hodí kamenem. Na koho čeká? Bože, to ne! Já to teda nebudu!

Otče, to vy za to můžete! Funebrák ti neublíží, ale i tak se ho bojím. Jeho přítomnost předpovídá krev a smrt, ale jeho z toho vinit nemůžete. Jako stín supa, který zlostně krouží nad hlavou. Funebrák je přitahován k smrti jako nůž k rudé barvě.

Překlad: Trakat www.videacesky.cz

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Jako nůž k rudé barvě" bych přeložil spíš "jako nůž ke krvi", ale i tak je ten překlad velmi dobrý.

00

Odpovědět

Neni náhodou Banshee vrtulník nebo nějaká stíhačka ?

06

Odpovědět

Tady je vidět krásně jak se dá manipulovat se strachem a lidskou omezeností,která ovšem končí v neprospěch všech....10/10

390

Odpovědět

Trochu brutálního videa nikdy nikomu neuškodí :D.. 10/10.. a ti lidé si za to mohli sami, bylo to jen v nich x)

241

Odpovědět

všiml jste si někdo že na začátku (když kněz vyleze z kostela) je na zpovědnici fear the lord! :D

220

Odpovědět

jestli jste si to užili, přečtěte si A uzřela oslice anděla od Nicka Cavea.

200

Odpovědět

To říkám pořád, že za všechno můžou zfanatizovaní kněží (a je jedno, jestli katoličtí, muslimští nebo jiní)

241

Odpovědět

Ve jménu víry se vraždilo a vražditi bude.....

10

Odpovědět

zajímavý

190

Odpovědět

Akorát to město Sichem má český ekvivalent Šekem.

190

Odpovědět

celkem depresivní ale dost dobrý:)

Na jednu stranu mě dostava že "filmy pro dospělé" maj upozornění od 18ti let, přitom se v tom o pornu jenom mluví a neni nic vidět. Zato tenhle film mi přijde docela brutální (ač je animovanej) a neni tu nic.. Dnešní přístup celkově v médích v těhlech věcech je celkem zajimavej;)

211

Odpovědět

nepatrně sebedestruktivní :D

190

Odpovědět

hoodně perfektní

181

Odpovědět

Dokonalý

180

Odpovědět

skvěle pojatý příběh o strachu ze smrti se skvělou komickou animací....

202

Odpovědět

vidím v tom trochu Hellsing :)

190

Další