Spolu se zlodějiBarbarští bratři (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:254
Počet zobrazení:6 011

Ve třetím díle se naši bratři zapletou s podivnou dvojicí, se kterou se vydají na jednu podezřelou výpravu.

Přepis titulků

Barbarští bratři Spolu se zloději Hledáme nějaké muže, kteří by nám pomohli na výpravě. Dej tu ruku dolů, staříku. Jsi starý a slabý. Jsem nejmocnější čaroděj na světě. - Co se mu stalo? - Vždyť víš, jak mě magie děsí. Když ji vidím, praštím nejbližší osobu do obličeje. Jo, jako tehdy, když ti babička sebrala nos a ve skutečnosti to byl její palec.

Jo, tak nějak. Její obličej už nikdy nebyl jako předtím. Zdravím, dámy. Můžu vám pomoct? Vážně? Nevím jestli jste dost chytří na to, abyste našli východ z hospody. Jasně, že najdu. Přišel jsem tudy. Tak potřebujete dvě mlátičky jako jsme my nebo ne?

Pokud jste se svými meči tak dobří, jako jste hloupí... ...tak máme štěstí. Jasně, že jsme. Počkej chvilku... Myslím, žes právě urazila mého bratra. Ne, Da Vinci, urazila jsem vás oba. Nacky, buď na ty dva chlapáky milá, budou se nám hodit, jasné? Takže, pánové, promluvme si o ceně.

Dobře, abych si to ujasnil... Takže já a Art, teda my všichni, se schováme za stromy a až se sem mág a jeho orkský nohsledi dostanou, tak vyskočíme a sebereme jim věci? Zní to jako přepadávání lidí. Říkala jsem, že tihle blbečci nezvládnou ani jednoduché příkazy. - OMC. Už jdou! - Ty jsi řekl OMC? Jo.

O můj Cracku? -Crack? Bůh všeho mrtvého? - A ovcí? Běž si za vlastní strom, pitomče! Můžete vylézt, viděli jsme jak běháte mezi stromy a snažíte se schovat. Jste nenápadní jako lavina. Jak jsi nám to řekl? Jak jsi to řekl mému bratrovi? Pokud mě chcete okrást o knihu Catachoosechoose, tak to se nestane. Seslal jsem na tyto orky kouzlo, které jim propůjčuje sílu 20 normálních mužů.

Vypadá to, že máme navrch. - My nejsme normální. - Řekl jsem 20. Když se podívám na tebe a tvého kolegu, tak napočítám jen dva. Můj kolega a já ani neumíme počítat, takže pro nás 20 nic neznamená, klidně jsi mohl říct hnědá. Hnědá? To nedává smysl! Hnědá není číslo.

Moje číslo dvě je hnědé. Zabijte je, hoši. Pokaždé. Pokaždé! Rádi bychom se zdrželi a zabili i tebe, ale čeká nás odměna. Dobrá, je čas na odměnu. Jasně, prsa za prsa. Nejsou to orkové? A je to, hoši.

Dluh je splacený. Musíme tuhle knihu dostat do knihovny u Dračí sluje před úplňkem. Takže jdeme. Co je na tý knize tak zvláštního? Tuhle knihu vyrobil Crack. - Bůh všeho mrtvého? - A ovcí? Jo, takže ji musíme dostat zpět do jeho chrámu, než zjistí, že je pryč. Pokud je Crack bůh, tak jak to, že neví, že je ta kniha pryč? A jak se vůbec ztratila?

A jak to, že banda orků chrání lidského mága? Musíme jít. Mějte se, hoši. Arte, myslím, že nás využily, aby tu knihu ukradly. Na tom nesejde, Russi. Viděli jsme prsa, ne? Jo, byla... kulatá... a tak... - Ty jsi je viděl, ne? - Jo, jasně, že jsem je viděl. Byla...

však víš... no... super. Pojď, jdeme najít tu čarodějnici, aby nám vrátila naše životy. Arte? Myslím, že nám ukradly peníze. Prsa, Russi, prsa! Tohle je příběh o barbarských bratrech, proměněných ďábelskou čarodějnicí a nucených putovat zemí. Přestože jsou to jen mladí kluci, ti barbarští bratři, vypadají na 40 a jako by měli smrt na krku. - Další pivo?

- Jsem nejmocnější čaroděj na světě. Jo, dám si další. Na tyhle píč*viny nemám čas. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už tomu seriálu pomalu přicházím na chuť :) Ale ze začátku se mi to zdálo, jako ztráta času.

180

Odpovědět

Tu píseň u titulků miluju. :-)
Zaslouží si nějakou cenu :-)

A díl mě taky pobavil. Hlavně ta hnědá :-D

180

Odpovědět

Škoda že teď chyběla ta skupinka hrdinů, aby je vytáhla z potíží, to nemůže dopadnout dobře... :-D

180

Odpovědět

Boobs Russ Boobs.... tady me mrzelo ze se nechali tak napalit :-D

180

Odpovědět

Nejvíc mě dostalo: Klidně jsi mohl říct hnědá :D

180

Odpovědět

Proč tak nízké hodnocení?? :/ prostě barbaři jsou tupý hovada, tak co máte proti? :D :D :D

180

Odpovědět

Dává to smysl, jenom to trochu překvapilo, v minulých dílech se zdáli chytřejší :D

180

Odpovědět

Seriál dobrý, ale trochu mi vadí, že v téhle epizodě z nich udělali takové idioty, že to ani není možné.

180

Odpovědět

Jsou to barbaři, tak co čekáš? :-D

180

Odpovědět

+MithrilTo sice jo, ale jak píše J výše. Myslím si, že i když to jsou barbaři tak tahle hloupí by být neměli, ale chápu, že je to komediální seriál a tak je tu jistá dávka nadsázky.

180

Odpovědět

Ta písnička na konci je stejně nejlepší :D.

183