Volání oblečeníBarbarští bratři (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:5 293

V dnešním díle sehraje větší roli ork Marnack a družina dobrodruhů, které znáte už z předchozích dílů. A co má vlastně za lubem čaroděj z hospody?

Přepis titulků

Barbarští bratři Volání oblečení Už zase? - Jste krutí a hloupí. - A my jsme vám rovni! Myslím, že jsem támhle viděl víc orků. Ani si nevzali zlato, co měli orkové u sebe. Proč si nevzali zlato? Očividně si jen užívají zabíjení orků.

Už jsou pryč? Pro lásku Cracka. Máš být mrtvý. Viděl jsem, jak tě převálcovali. No, otec byl troll, takže mám takovou tu regeneraci. Nemáte u sebe nějaké jídlo? Při umírání jednomu vyhládne. Díky. Tihle dva jsou barbarští bratři. My víme, kdo jsou.

Stará čarodějnice je proměnila ve starší, takže dokud ji nenajdou, budou běhat kolem a zabíjet ovce a orky. Co je sleduju, tak mě zabili už... dvacet tři krát. Tak proč je pořád sleduješ? Starý čaroděj mi zaplatil, abych je sledoval. Ale jakmile se dostanu moc blízko... Prásk! Starý čaroděj s holí? A špatným jižanským přízvukem.

Má červený plášť nebo šedý? Šedý. Ten samý, co zaplatil nám, abychom po nich uklízeli. Myslím, že si s tím čarodějem budeme muset... promluvit. Má něco za lubem. A má to něco do činění s barbarskými bratry. Omluvte nás, pánové. Pánové, omluvili byste nás?

Tady vzadu je nahý chlap! Nejsi na pití trochu malý? Jsem sirotek vychovaný smečkou vlků a starám se sám o sebe už 10 let. Tak se starej o sebe! Dnes je výplatní den, pánové? Ne, není. Chtěli bychom pár odpovědí. Marnacku.

Posaďte se. O co jde s těmi barbarskými bratry? Proč se o ně zajímáš? Neplatím vám dost? Co dělám, je má věc. Teď už je to naše věc. Jinak si můžeš najmout jiné loutky, které budou ty šašky sledovat pro tvoje pobavení. Loutky?

Loutky! Děkuji, pánové, za nápad, vaše služby už nebudu potřebovat. Tady je výplata na zbytek týdne. Já s nima nesouhlasím, mně se pravidelný příjem zamlouvá. Promiň, Marnacku. No tak, mám doma orkské děti, musím je nakrmit.

Navíc, když žena zjistí, že jsem přišel o práci, tak mě zabije. Počká, až se zregeneruju a zabije mě znova! Promiňte, hoši, nechci, aby vás tu viděli. Pro svoje peníze a oblečení se vraťte později. Zdravím, staříku. Tady máš pivo. Co tu dělá to oblečení? Tohle je příběh o barbarských bratrech, proměněných ďábelskou čarodějnicí a nucených putovat zemí.

Přestože jsou to jen mladí kluci, ti barbarští bratři, vypadají na 40 a jako by měli smrt na krku. Nebyli jsme právě v hospodě? A kde je oblečení? A jo. Říkal jsem, že můj otec byl troll, ale pořád mám stavbu orka. Na lidské poměry to může být úctyhodné, ale překlad mého jména znamená "Má ho jak malý býk".

Udělejme dohodu. Nikdy se nenechme při útoku orků zajmout živí. Souhlas! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak nejlepší scéna byla stejně asi za těma titulkama :-D

190

Odpovědět

stejně se nejvíc vždycky těším na tu písničku :D

190

Odpovědět

Vleklý příběh, nudné dialogy a příšerné herecké výkony, nadruhou stranu velmi pěkné kostýmy a zabijácká znělka, která stojí za to abych si pustil i ten díl předtím :)

1910

Odpovědět

1:31 ..zdá se mi to, nebo je tam někdo za stromem? :D

180

Odpovědět

Tento dil je slabsi ale jinak je to dobre serial....myslim ze by neskodilo vic komedialnich serialu na videacesky...co vy na to admini? :-)

180

Odpovědět

Tento díl teda nic moc zdá se mi, že takový o ničem.

189

Odpovědět

05:51 - máš tam vraťě (vraťte)
Jinak dobrý překlad (dobrý díl:))

180