Do jeskyně za drakemBarbarští bratři (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:5 180

Art a Russ se pomalu blíží ke svému cíli. Stačí jim splnit poslední úkol a dozvědí se, kde se skrývá čarodějnice, po které pátrají. Pochopitelně to ale nebude tak jednoduché.

Obzvlášť v tomto díle doporučuji zhlédnout scénu po první části titulků. Bez ní budete v dalším díle lehce zmateni.

 

Přepis titulků

Barbarští bratři Do jeskyně za drakem Fuj, kolik jsem toho vypila? Dobré ráno. Neodcházej, princezničko. Co se děje, brácho? Všechty ty holky v nás vidí jen dva tlusté staré chlapy. Nikdy si nenajdu ženskou.

Není to fér, Arte. Není to fér. Russi, tvým problémem je, že máš standardy posazené moc vysoko. Moje pravidlo... Nízké standardy, žádné zklamání. Podívej se na tuhle holku. Je nádherná. Jo, skoro tak nádherná, jako já.

Skoro? Nemůžu uvěřit, že jsem se mazlila s takovou nafoukanou, arogantní a egocentrickou sviní jako ty. Slečinko, nevím, co půlka těch slov znamená, ale jsem si jistý, že máš pravdu. Bylo mi tě líto, ty starý smrade. Já už takhle dál nemůžu, Arte. Nemám vlasy, mám obrovský pupek, mám nutkání si koupit rychlého červeného hřebce!

Musíme najít tu čarodějnici a nechat se proměnit zpět do našich mladších já. A pak chci jít domů. Podívejte... Řeknu vám, kde je ta čarodějnice, když sklapnete. Vážně? Víš, kde je? Řeknu vám, kde je, ale nejdřív pro mě musíte něco udělat.

A co? Běžte do Jeskyní hysterie a zajměte loutkového draka. Ujednáno. Pojď, brácho, musíme zajmout draka. Arte? O 2 HODINY POZDĚJI Co je to loutkový drak?

Nevím, možná je to drak, se kterým si čaroděj může dělat, co chce. Jako s loutkou. Já jsem dobrý v zabíjení, ale nikdy předtím jsem nic nezajal. Abys něco zajal, musíš to zmlátit do bezvědomí. Tajemstvím je, že musíš přestat, než to zabiješ. Jsi ten nejchytřejší člověk, jakého znám. Už tady chodíme dost dlouho, kde jsou ty Jeskyně hysterie? Nevím, šel jsem za tebou.

Zeptáme se toho orka. Hej, ty! Hej... Známe tě? Ne, neznám... Teda... Ne, neznáte! Jseš si jistej? Vypadáš dost povědomě. Že jo, Russi? Vypadá jako ten ork, kterého pořád dokola zabíjíme.

Podívejte... stejně mě zabijete, takže... Zahoď to, ublížíš si! To snad ne! Jak teď zjistíme kudy k Jeskyním hysterie? Půl... dne... na východ... Kde je východ? Dobře, díky. Jdeme!

Takže... jak že to funguje? Když se chlap troll a žena troll milují tak moc. Nebo aspoň... Myslím, že jsme u jeskyně. Už jsem viděl větší. - Myslíš, že je to past. - Kdo je to? Ať jste kdokoliv, měli byste ty svoje chutné kýty přesunout sem. Co... Kdo jsi? Kdo jsem?

Kdo jsem? Já jsem mocný Puff. Momentálně loutkový drak. Říkejte mi zkráceně LTD. A teď, když jsem se představil... Kdo jste sakra vy? O co mu jde? Já jsem Russ, tohle je Art a jsme barbarští bratři. Byli jsme posláni tě zajmout. Zajmout mě? Nikdo nezajme LTD, pokud LTD nechce být zajmut.

- Víš, byl tu starý čaroděj... - Starý čaroděj? Konečně pro mě někoho poslal. Najraši bych ho usmažil za to, co mi provedl. Co ti udělal? Správně. Známe se s čarodějem už celý věky, trávili jsme spolu čas mezi magickými úkoly, dělali si ze sebe legraci. - Bude to trvat dlouho? - Sklapni a dávej pozor. Tohle je zásadní. Jednoho dne jsme se navzájem očarovali kouzly.

Začaroval jsem ho, aby zapomněl, kdo je, ve stejnou chvilku, co on mě proměnil v tuhle zatracenou loutku. Špatné načasování. A teď jsem už přes rok zaseklý na ruce téhle mrtvoly. Můžeme tě už konečně zajmout? Protože začínám mít hlad a zpátky je to daleko. Takhle se mnou nejednej a dej ten meč pryč. Můžu vypadat roztomile a přítulně, ale pořád můžu chrlit dračí oheň.

To je nejhorší druh ohně. Hej, přestaň tam zpívat tu písničku, plešoune, a dostaň mě odtud, ať mě můžeme přeměnit zpět na pravého draka. To máš vždycky takhle studený ruce? Tohle je příběh o barbarských bratrech, proměněných ďábelskou čarodějnicí a nucených putovat zemí. Přestože jsou to jen mladí kluci, ti barbarští bratři, vypadají na 40 a jako by měli smrt na krku.

Tahle kniha je pro Lorda Briana. Obávám se, že Lord Brian je teď svázán povinnostmi, ale tuším, že chcete měšec zlaťáků. Podívejte, Lorde Briane, vaše kniha kouzel, kterou jste chtěl použít na ovládnutí Středokraje. Magie není odpověď, Lorde Briane. Magie orky vždy jen brzdila. Pokud se zbavím magie, můžu brzy ovládnout celý svět!

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné sehnat někde tu konečnou znělku třeba v mp3 formátu .. je děsně chytlavá :-)

180

Odpovědět

Audacity. Případně jiný SW, minimálně Záznam zvuku ve Windows.

180

Odpovědět

Na tomhle se pozná překladatel. Oba bratři jsou hloupí, tak neznají rozdíl mezi standartou a standardem.

1813

Odpovědět

Opraveno, příště to můžeš napsat normálně. Podobné chyby rádi opravíme.

181

Odpovědět

+BugHer0Byl jsem na vážkách, jestli je to chyba nebo úmysl, ale je pravda, že jinak bylo vše dobře.
A prosím o smazání tohoto OT.

185

Odpovědět

+BugHer0jseš na špatným místě :D tady ti to mazat nebudou.. my všichni budeme krásně sledovat, jak ti narůstají palce dolů dokud ti to tu nezšedne :D (já ho zatím nedal, píšu to podle současného stavu 4/12)

180

Odpovědět

tenhle dil mi pripadl ponekud slabsi.. snad bude pristi lepsi

1813

Odpovědět

Drak ve stylu králíčka z Monthy Pythonů byl skvělý :D

180