Proklatě proklatýBarbarští bratři (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:5 489

A je tu poslední díl,  v němž se bratři se konečně setkají tváří v tvář se zlou čarodějnicí. Získají zpátky svou podobu? A co vlastně chystají orkové? Jinak se můžete těšit na druhou sérii, která by se měla brzy začít natáčet.

Přepis titulků

Barbarští bratři Proklatě proklatý Co to je? To je tvoje malá dračí hračka? Já nejsem hračka. Jsem oheň chrlící drak, ty paštiko v konzervě. Ó, oheň chrlící drak. Taky si musím jednoho takového sehnat. Ještě někdo si myslí, že nejsem pravý drak?

Já... já ti věřím. Pojďme do hospody, kde ti koupíme pití, a připijeme plameni velkého a mocného draka. Ten plamen myslel jinak? Hej lidi. Hledám starého bílého čaroděje. Hej, co je? Jsem mocný drak a spálím tuhle hospodu do základů! Jo, jen ať ještě mluví, je to k pokukání.

Rád tě vidím, Puffaluffaramagusi. Chlapci... Jak si teď necháváš říkat? Curly? Moe? Nebo Larry? Své jméno nikomu neříkám a ne všichni musí vědět, o co mi jde. Když mluvíme o to, o co komu jde. Přinesli jsme ti draka, kde je čarodějnice? Jasně... je ve svém pokoji v patře. Dobře, ty čarodějnice, máš tři vteřiny abys nás proměnila v naše super sexy já.

Babi? - Ty jsi ta ďábelská čarodějnice? - Pro vás Zlá čarodějnice ze Západu. Vypusťe létající opice. - Ale to jsme my. - Tví oblíbení vnuci. Zdravím, zlatíčka. Bože, to jste vy. Musím si dát panáka. Sedněte si, hoši.

Proč nám to děláš, babi? Dobře, seslala jsem na vás starnoucí kouzlo. Ale proč? Myslel jsem, že nás miluješ. Ale mě miluje víc. Pravdou je, že vás nemůžu vystát. Mým oblíbencem je váš bratr Jerome. Je to zlatíčko. Ale stárnoucí kouzlo jsem na vás seslala proto, abych vás ochránila před vaším otcem.

Opravdovým otcem. Opravdovým otcem? Ano hoši, vím, že jsem vám vždy tvrdila, že vaším otcem je temný pán Sauron, ale ukázalo se, že vaším otce je... Crack. - Bůh všeho mrtvého? - A ovcí? Ano, Crack. On a jen on. I přesto, jak pohrdám vámi, tak Cracka opravdu, opravdu nesnáším.

Přijde si pro vás v den Artových 18. narozenin a svede vás na temnu stranu. Artovy narozeniny jsou za méně než 14 dní. A já ho nenechám, aby mi sebral mé dva tupohlavé vnuky. Abych vás ochránila, tak jsem vás proměnila ve starší muže, takže vás nepozná. Váš otec nikdy nebyl bystrý. Já už nechci být starý, babi. Nevadí mi, že z nás Crack udělá příšery.

pokud budeme pořád mladí a hezcí. To mně a Artovi nezabrání, abychom tebe a mamku milovali. Můžeš nás prosím proměnit zpátky? Proto vás nemůžu vystát. Fňukat, fňukat, fňukat. Ale hádám, že jsem měla vzít v úvahu vaše city. Dobře. Crackovi se postavíme společně. Sešlu kouzlo, abych vás proměnila do vašich normálních, neuvěřitelně otravných podob.

Shirrack! Teda. To mě probralo. Armáda Lorda Briana je na cestě sem. Musíme zmizet. Můžeme použít maskovací kouzlo a proklouznout nepozorovaně kolem nich. Máme problém. Kniha Catachoosechoose byla ukradena. A magie na celém světě teď nefunguje správně. Byla ta kniha asi takhle velká, se stromem na přebalu?

Bohužel asi vím, kdo jí ukradl. To vy jste ti idioti, co ji ukradli? S knihu v nesprávných rukách se při každém kouzlení může stát cokoliv. Jak vidíte. Jo, tenhle starý pitomec mě měl přeměnit zpět v opravdového draka, ale jsem pořád ošklivá avšak roztomilá loutka. Kouzla jsou dočasně nevratná. Takže jsme připoutáni k těm židlím navždy?

Ne, kouzelné jsou jen provazy. Přetáhněte si je přes hlavu. Jasně, to jsme věděli. Moment, počkejte. Takže říkáte, že budete potřebovat moje a Russovy bojové schopnosti a prohnanost, abyste se dostali pryč kolem orské armády? Nemůžeš nás prostě zabít hned? Čím déle tu sedíme, tím blíž jsou, takže najděme tu knihu a dejme věci do pořádku.

Tohle je příběh o barbarských bratrech, proměněných ďábelskou čarodějnicí a nucených putovat zemí. Přestože jsou to jen mladí kluci, ti barbarští bratři, vypadají na 40 a jako by měli smrt na krku. Střih! Balíme to. - Teda, hrozně mě bolí záda.

- Tady máte. - Mě taky. - Půjdu na chiropraktickou kliniku Eriksonových. - Do Louisville? - Ne, jsou teď na 6 místech. Jsou v Radcliffu, Louiseville, Bardstownu, Etownu,... Je jich spousta, pokud tam potřebuješ jít. - Berou bez objednání? - Jasně. - Pomůžou ti s migrénama? - Jo. - Pálení žáhy? - Taky. - Bolestivé močení?

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

... Bolestivé močení?? :-D

180

Odpovědět

na jeho miste bych tu zidli proste rozbil. :D

ad. troska chybicka v popisku: "...v němž se bratři se konečně setkají..."

180

Odpovědět

líbí se mi ty moderní dveře u bábi :D

180

Odpovědět

nebo ta placatka :)

180

Odpovědět

Jen takový drobný překlep, ve 02:28 "Tví oblíbení synovci.", i když jde o vnuky.


Jinak mě docela udivil ten konec, kolik lidí dělá na takovém webseriálu, to musí lézt hrozně do peněz ne? Nebo se takhle sejdou a natočí šmahem celou sérii třeba za dva dny? :)

180

Odpovědět


Odpovědět

Mno... Slabší... Ale přeci jen zkusím i tu druhou řadu ;-)

181