Barbaři před branouBarbarští bratři (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:341
Počet zobrazení:9 049

Vítám vás u nového fantasy seriálu z dílny amatérské produkce 5 Star Barbarians o dvou barbarských bratrech, kteří řeší víc než jeden velký osobní problém. Víc prozrazovat nebudu, o jejich neblahé situaci se toho více dozvíte v prvním díle. Seriál zaujme nejen dobrými kostýmy a vtipnými replikami, ale také velmi dobrou prací s kamerou, která zvlášť v některých scénách na amatérské poměry opravdu vyniká. Po první části titulků vždy ještě následuje krátká scéna, která v některých dílech posouvá příběh. Proto si je nenechte ujít.

Přepis titulků

Barbarští bratři Barbaři před branou. ELMOROVA HOSPODA ORKŮM VSTUP ZAKÁZÁN To snad ne, to je tenhle týden už potřetí! Bar nak seh drak a nah Lord Brian. - Co to říkal? - Nevím, nemluvím orksky. Tihle smradlaví orkové se tu objeví, ten hlasitý chvíli řve, dám jim pivo zadarmo a po nějaké době odejdou.

Říkal, že tato hospoda je nyní majetkem Lorda Briana, velitele orské armády, a my máme odejít, nebo zemřeme. Jasně, zatím nikdy nikoho nezabili. Bree too kaye... sha na loch! Říká: "Hned odejděte, nebo zabiju staříka?" Ne, dokud nezaplatí, co dluží. Kašlu na to, mizím odtud! To je nepříjemné.

Doufám, že jsi šťastný. Pojďte! Vypadneme, než to tu bude ošklivé. Ať je ten Lord Brian kdo chce, někdo by ho měl poctít návštěvou. Přijdu takhle o dýška, jasný? Bea tro nah kah dah. Russi, ti orkové se zdají být naštvaní. Možná jim patřila ovce, kterou jsi ráno zabil. Říkám ti to pořád, nemůžeš bezdůvodně zabíjet ovce.

Víš, Arte, ovce jsou zplozenci pekla a když ty malé chundelaté pekelné démony vidím, musím je zabít. Ovce zabíjím skoro stejně rád jako orky. Meh tay nah la ovce? Ovce? Musím zabít chundelaté démony z pekla! Něco, co by nás mělo znepokojovat? Hoří tu? Ne, ne.

Je tam tlupa orků. Něco dalšího, co by nás mělo znepokojovat? Jen pár barbarů. Myslím, že jsou to bratři. Necítím magii. Mělo by to být bezpečné. Pojďte, družino. Pomůžeme barbarům. Ne, já vyhrál, protože ses zvednul. Vyhrál jsem kontumačně. Já se zvednul, abych zabil ty pitomé orky. - Tohle jste udělali vy dva?

- Ne, ne, ne, ne... Tohle udělal jen on a já to nebudu pomáhat uklízet. Pokud chcete, aby to uklidil, donuťte ho začít hned. Nikdy po sobě neuklízí. A hádejte, koho máma doma nutila odklízet mrtvoly? Pěkný pokus, orkský mozečku. Kdo jste, chlapi? My jsme barbarští bratři. Jací bratři?

Neměli byste být na odpočinku? Nechat nás, mladší dobrodruhy, řešit problémy světa? Byli jsme do těchto starých sexy těl zakletí ďábelskou čarodějnicí. A teď ji hledáme, aby nás proměnila zpátky do našich mladších ještě krásnějších podob. Neviděli jste nějaké ďábelské čarodějnice? Definuj "ďábelské". To byste věděli, kdybyste ji viděli, protože má plášť a je odporná a má rudé oči, které vám probodávají duši...

až přemýšlíte nad tím, jak strávíte tyhle poslední chvíle svého života. Umřít jako chlap, nebo ječet jak malá holka jako Art? Ne, já neječel. Bylo to spíš jako lehké zabručení, možná trochu vyšší... Dost! Dost. Ne, neviděli jsme žádnou ďábelskou starou čarodějnici. Ale kdyby ano, tak ji pošleme sem, abyste se mohli hádat před ní.

Tak to bychom měli vyrazit. Vidíte? Říkal jsem, že po sobě neuklízí. Orkové... jsou mrtví. Zachránili jste barbary. Můžeme se vrátit k pití. Tohle je příběh o barbarských bratrech, proměněných ďábelskou čarodějnicí a nucených putovat zemí.

Přestože jsou to jen mladí kluci, ti barbarští bratři, vypadají na čtyřicet a jako by měli smrt na krku. Budu se to kouzlo muset naučit znovu, abych s sebou vzal i oblečení. Je zima. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Můžu se zeptat, kdy to bude vycházet prosím? =)

180

Odpovědět

Skvělé, konečně náhrada za journeyquest a navíc vypadá i slibně. Líbilo se mi, jak "zachránili" barbarské bratry, čin hodný každého hrdiny. :-D

180

Odpovědět

Začalo to celkem fajn, uvidíme dál. Škoda jen té plechové střechy na té hospodě, trochu se tam nehodí :), ale jen detail (a u mě nemoc z povolání :D).

191

Odpovědět

njn, a okapy :D

ale jinak to nebylo spatny

180

Odpovědět

Ta kamera je fakt na pěst, herci jsou semtam dost dřevění a efekty, no, co si budeme povídat :D Ale v celku pobavilo, snad se kvalita bude s dalšími díly zvyšovat.

183

Odpovědět

Malinký překlep v 4:22 místo definuj je tam defunuj, jinak parádní překlad a dobrej seriál.

180

Odpovědět

Opraveno. Díky. :-)

180

Odpovědět

Úžasný :D po sklamání s Job Hunters mi tohle opravdu zvedlo náladu :D

185

Odpovědět

tvá gramatika je ,,s"klamání :D

1815

Odpovědět

Vysvětlete mi, proč věčně běží v televizi takové kraviny, když je parta nadšených amatérů schopná natočit 7x lepší seriál než 90% televizních. Všechny webseriály které tady jsou se mi do vkusu netrefily, ale přesto jsou kvalitou úplně jinde než celá slavná profesionální produkce.

182

Odpovědět

Odpověď je bohužel jednoduchá. Tyhle věci jsou málo povšechní. To, oč jde televizím, jsou prachy. To, co přináší prachy, je brak co musí konzumovat co nejvíce lidí, především těch, co se často dívají na televizi...

Internet je skvělé médium. :)

180

Odpovědět

Odpověd lze najít ve zdrojích, které tyto média nějak nechválí - co oficiální proud chválí toho se střežte a čím straší nad tím se zamyslete. Nyní čtu knihu Smrt v Sametu od Petra Hájka. Dotaz od J je tam zodpovězen docela dobře. A dozvíte se mnoho dalšího

183

Odpovědět

Teď si budu muset zpívat tu písničku na konci celý večer. Doufám, že to osazenstvo v hospodě ocení :D

182

Odpovědět

Ta písnička během titulek je opravdu chytlavá! :D

182

Odpovědět

jj taky myslim.... :D

182


Odpovědět

+SaarebasDíky :)

180

Odpovědět

+SaarebasJe mi ctí.

181