Baristka jako ultimátní fantazie

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:377
Počet zobrazení:5 321
Dnes v duálních titulcích uvidíte, proč jsou právě baristky (tedy ženy, které připravují kvalitní kávu) častým objektem mužských fantazií. V ČR bude víceméně to samé platit o servírkách... Slovníček:
 • duty - povinnost
 • to make sure - zajistit, ujistit se
 • bachelor party - rozlučka se svobodou
 • shingle - šindel
 • vague - nejasný, vágní
 • grad school (celým názvem "graduate school") - vysokoškolské vzdělání po bakalářském titulu (tzn. magisterský titul a doktorát)
 • lap - klín
 • screenplay - scénář
 • fate - osud
 • to humiliate sb. - ponížit někoho
 • to take a risk - zariskovat, podstoupit riziko
 • to be willing to... - být ochotný něco udělat
 • to let down gently - citlivě někomu oznámit špatnou zprávu ("to let sb. down" také znamená "zklamat někoho")

Přepis titulků

Překlad: qetu www.videacesky.cz Marku, jako tvůj svědek mám povinnost zajistit, - aby byla tahle rozlučka se svobodou divoká. - Jo! A proto jsem ti objednal... - Co si přejete? - ...baristku. Hlavně to prosím neříkejte Lauren. Zlato, vyloženě ztělesňuješ moji vysněnou ženu. V prostředí mojí kavárny je relativně hrozně sexy.

- Myslíte, že bych za ní měl jít? - Jo. - Běž si objednat kafe. Dobrý den, jak se máte? Dal bych si prosím kafe. Kafe? No tak. Po Picassovi byste taky nechtěl, aby vám natřel šindely. Dejte mi něco pořádnýho. Jasně. Nepoznám, jestli se mnou flirtuje, nebo ne. - To nepoznáš nikdy. - Vždycky to bude ošemetný. - Tak já si dám latte. - Dobře. - Nepotřebujete moje jméno?

- Pamatuju si vás od minula. Pěkně. Pěkně. - Tohle je moje oblíbená kapela. - Máte toho tolik společnýho. Jo, je divný, jak neustále udržujeme oční kontakt. - Je tady, jen aby měla na vysokou. - Připrav se, že si pořádně zahřeješ klín. Co? Proč... - Ne! Ne! - Jo! To jako vážně? - Dělej na svým scénáři.

- Jo. Máte dobrý tričko. Zombie jsou hrozně super. Normálně na osud nevěřím. U baristek ale jo. Je k tobě mnohem milejší, než je u hezkých holek zvykem. Jo, vsadím se, že to nemá nic společnýho s tím, že pracuje ve službách. - Měl bys ji pozvat na rande! - Nikam ji zvát nebudu. Co se přinejhorším stane? Poníží tě, a ty se sem nebudeš moct už nikdy vrátit? Tak jo. To riziko jsem ochotnej podstoupit. - Tak to má vypadat.

Jen běž. - Zariskuj! Ahoj... Odmítla mě mile. Má přítele. Jo! Pěkně. Vždycky na to skočí.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Threepeat z Ground Floor

00

Odpovědět

Ano, na hipstery jak dělaný :D I přes očekávání červených palců jen doplním, že nejde jen o ženy, pozici baristy mohou vykonávat obě pohlaví ;)

82

Odpovědět

Vlhkej sen každýho hipstera ♥

327

Odpovědět

Ho hou! :D On je další díl "Kdyby byl Google obyčejný chlap"! :D Nebo aspoň na konci videa je na něj ukázka :D Prosím, prosím přeložit O:)

294

Odpovědět

ono to tu už je preložené kamaríde

934

Odpovědět

Bude tu už brzy. ;-)

223

Odpovědět

+BugHer0Přeložíš i tu část s vyhledávačem Bing ? :D

33

Odpovědět

Je to jen na stránkách Collage Humor. Až to dají na YT - borci z VideíČesky to určitě přeloží :)

23

Odpovědět

Hm tak ja neviem že či žijem v časopriestorovej anomálii alebo na slovensku ide čas o mesiac dopredu ale som si celkom istý že som to video s googlom videl preložene na videačesky možno už vo Februári :D

811

Odpovědět

+MarekSVK81http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/kdyby-byl-google-obycejny-chlap Tu to je, teraz ma ale zaujíma ako je možne že človek ktorý tvrdil že to tu je je zaminuskovany a aj samotny bughero si nepamäta preklad toho videa :D

612

Odpovědět

+MarekSVK81Jn..taky se v tomhle šíleném světě nevyznám..=D

06

Odpovědět

+MarekSVK81@MarekSVK81 Co nechapes na slovnim spojeni "dalsi dil"? Tady je prelozena jednicka. Ale na Youtube uz je dvojka.

112

Odpovědět

+MarekSVK81Anebo by to chtelo si to jeste jednou precist, ze?! On psal: On je další díl “Kdyby byl Google obyčejný chlap”!. Tady je teprva prvni dil a jak uz napsal
BugHer0: Bude tu uz brzy....

81

Odpovědět

Nevím, co tím chtěl básník říci, ale jestli to mělo být vtipné, tak to se hrubě nepovedlo.

8442

Odpovědět

+1

1012

Odpovědět

+jarda69Tak to si asik na zítra beru volno a jdu to oslavit :)

138

Odpovědět

Baristka je pěkná. A ptát se cizí dívky během rozlučky se svobodou, jestli by nešla na rande, je originální.

1436