Mám se vyfotit?

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:565
Počet zobrazení:7 446

Máme tu nové video o College Humoru. Už jste někdy řešili podobné dilema? Slovíčka:

 • selfie - fotka sebe sama (nejčastěji na sociálních sítích)
 • to empower - posílit
 • to stick out - vystrčit
 • tits (hov.) - prsa, kozy
 • adorable/cute - rozkošný
 • to come across as... - vypadat, připadat ostatním jako...
 • pathetic - ubohý
 • plea - prosba, žádost
 • attention - pozornost
 • mankind - lidstvo
 • to second-guess - začít pochybovat o něčem, co se už stalo
 • draft - náčrt, návrh
 • indulgence - odpustek
 • to be relieved of... - být zbaven/zproštěn
 • to buy st. - skočit na něco (No one's going to buy that. - Na to nikdo neskočí.)
 • to give a fuck (vulg.) - když někomu na něčem záleží
 • weird - divný
 • to make sense - dávat smysl
 • cleavage - výstřih
 • leap - skok
 • research - výzkum
 • attention whore - někdo, kdo neustále žebrá o pozornost

Přepis titulků

Ahoj. Udělej to. Vyfoť se. Tady? Na toaletách? Není to trochu narcistní? Fotky upevňují ducha. Pomáhají mladým dívkám nastavit nové standardy krásy. - To je hezký. - Tak vystrč kozy a vyfoť se. - Dobře. - Kočena. - Jen se bojím, že to bude vypadat, jako že žebrám o pozornost.

Víš, co vznikne, když se vyfotíš? Autoportrét. Hádej, kdo tvoří autoportréty. Umělci jako van Gogh. - A James Franco. - I astronauti se fotí. Ve vesmíru, zatímco pokořují hranice lidstva. Ne na záchodech, kde se právě vysrali. Začínám o tom pochybovat. V pohodě. Žádnej první pokus se na Instagram nikdy nedostal. Prostě se uvolni.

Ať se tvoje tělo dostane do své přirozené polohy. To nikam dát nemůžeš. Budeš vypadat jako nehoráznej narcis. Na internetu to dělají všichni. Prostě tam napiš #BezMakeupu a přispěj něco na rakovinu. To jsou odpustky. Placení za to, aby se člověk zbavil viny. - Na to nikdo neskočí. - Proč ti tak záleží na tom, co si myslí ostatní? Mně na tom nezáleží. To proto svoje fotky nikam nedávám. - Já taky ne.

A to proto to dělám. - Mně je to taky u prdele. Dobře. Divně se zaškleb, ale napiš pod to: "Dělám blbosti. Co to se mnou je?" Ne. Zaškleb se rozkošně. Vyplázni jazyk, ale pořád měj krásný oči. Dívej se do strany, jako bys nevěděla, že se právě fotíš. - To podle tebe dává smysl? - Teď ukaž nápis o feminismu, - ale měj při tom skvělej výstřih. - FEMINISMUS JE BOŽÍ!! - Začíná to vypadat, jako by ti na tom záleželo.

- Panebože. Kočena. Jsem prostě pako. - #BezMakeupu. - Na to ti nikdo neskočí. Normálně svoje fotky nesdílím. - Je to malý krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo. - Jen tak blbnu a žiju naplno. LOL. #VýzkumRakoviny. Fuj. Vidělas Erininu novou fotku? Ona na sebe pořád tak nechutně upozorňuje. Musí mi to pořád cpát? Kočena!

Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejhorší je, že tihle kašpaři jen a jen přibývají...a začínají už od mala, přitom je to taková zoufalost na sebe takhle upozornovat...jako by mělo ostatní zajímat nějakej debilní duckface a k tomu debilní cool hlášky

20

Odpovědět

Nechápu proč překládat třeba "selfie" když se selfie používá už normálně i v češtině

1417

Odpovědět

velmi pobavilo nevím co je s dnešním světem ale je mi z něj na nic cool,swag,selfie lidi jsou ovečky tamhle někde něco začnou a pak to dělaj všichni přitom je to trapný :D pochopil bych ty astronauty protože ti překračuji lidske hranice ale je fakt pravda dělat selfie na zachode kde si se prave vysrala :D sakra to pouziju az uvidim nejakou pipku postovat selfie na zachode ..

491

Odpovědět

Nebo úžasné zkratky jako YOLO, BTW, IMHO, LOL, ROFL a další a beztak to říkají aby ukázali jak dobře umějí anglicky.

74

Odpovědět

+ass.ass.inOn někdo ty zkratky používá v mluvené řeči? S tím jsem se teda ještě nesetkal. A jestli jo, tak určitě ne proto, aby ukázali, jak dobře umí anglicky (pochybuju, že takoví lidi znají správné anglické znění těchto zkratek), ale protože jsou dementi.

234

Odpovědět

+R3diBohužel používá...

00

Odpovědět

+ass.ass.inJá některý zkratky jako BRB nebo BTW používám bežně. Jsem strašně zapařenej a mám to prostě z her takovej návyk :D

183

Odpovědět

+ass.ass.inWurgh: To jako v běžné konverzaci? Jakože jsi s lidma v hospodě, musíš si odskočit a řekneš BRB... nebo se chceš zasmát a místo toho řekneš LOL? :D

75

Odpovědět

+ass.ass.inMr.Red_i: Tak dementi jsou to, říkáš. Dobře, tak se na to podíváme například z praktického hlediska: "BRB" jsou tři slova, "budu hned zpátky" to máme 14 slov, tedy více než 4x více, není to alarmující, taková ztráta času? A co chceme příteli v tuto chvíli oznámit? Že jdeme močit. Opravdu toto sdělení potřebuje 14 hlásek? Opravdu musíme ztrácet při každém oznámení o odchodu na onu místnost 4X více času, jen abychom udrželi tvář a pronesli celou formulaci? Opravdu je v tuto chvíli nezbytné prokazovat svým přátelům respekt tím, že proneseme naprosto zbytečných 14 hlásek místo 3? Má to být nějaký dar pro ně, nebo co? Tak, vidíme tedy, jak praktické je užívání zkratek, po stránce úspory času, nyní se soustřeďujme na naše zdraví. Hlasivky se jako každá jiná věc na tomto světě používáním opotřebovává, lidský hlas tak ke stáří hrubne, ztrácí hladivost, průzračnost... Tak proč si zbytečně ničit hlasivky zbytečnými hláskami, není lepší uchovat si hlas jako víno o něco déle? Takové jsou výhody zkratek a teď se tě zeptám: Proč je jako nepoužíváš, seš dement? To se chceš jako předvádět, jak hustě umíš česky?

825

Odpovědět

+ass.ass.in(Čímž ti nechci vnucovat používání zkratek, jistě chápeš, co je moje pointa)

49

Odpovědět

+ass.ass.inTak když je škoda psat o par pismen vic, aby člověk neztrácel čas. Tak měl ten komentář vypadat nějak takto: Dementi jsou to, říkáš.Podíváme se na to z praktického hlediska: “BRB” 3 slova, “budu hned zpátky” je 14 slov, 4x více ztráty času.To chceme oznámit jen, že jdeme močit. Potřebuje to 14 hlásek? ...
Jinak to jde napsat i česky MMNT

51

Odpovědět

Skvělá narážka na zajímavou selfie Jamese Franca. :D Že bych přeložila, co na tu selfie řekl v talk show jeho brácha Dave? :D

451

Odpovědět

On má nějakou konkrétní zajímavou selfie? :D Ten rozhovor s Davem u Conana sem viděl, ale on se takhle fotí a postuje to na fb docela často, proto si myslim, že tam ta narážka byla :) z celýho videa mě to ale nevíc pobavilo no :D

10

Odpovědět

Řeším podobné dilema, ale místo Mám se vyfotit řeším Mám se vyhonit ? :D

1695

Odpovědět

Ešte, že výsledky nedávaš na Instagram #allnatural #nomakeup :D

1920

Odpovědět

Hmmm.... ne?

101

Odpovědět

#cunt

351

Odpovědět


Odpovědět

+Gustik5nechtěl bych dělat paniku neb jsem lama, ale raději bych na ten odkaz neklikal, Avast mi hlásil vir

324

Odpovědět

+Gustik5mykanec: Asi bude chyba u tebe, mě to žádný vir nehlásí...

90

Odpovědět

Ve slovíčkách: To by relieved of... ??? Spíš "be" že? :)

70

Odpovědět

Díky, vloudil se mi tam překlep. Opraveno :).

71

Odpovědět

Vždy niekto postne photoshopovanú selfie ku ktorej je nejaký absolútne nesúvisiaci text, napr. nejaký výrok slavného alebo nejaky pseudofilozofický blud tak niekde na svete malé mačiatko spácha samovraždu.

1060

Odpovědět

Hrůza, tolik zasebevražděných koťátek...

430

Odpovědět

Pokaždé když řeknete ne orálnímu sexu, tak někde maličký králíček začne plakat.

721

Odpovědět

Video som ešte nepozrel, ale chcem Qetu poďakovať za tie slovíčka, ktoré som si v poslednej dobe všimol pod ňou preloženými videami. Ďakujem ti, je to veľmi praktické. :)

191

Odpovědět

Není zač ;). Je to jen v rámci duálních titulků, který jsou každou středu. Jestli sis totiž všiml, titulky se dají přepínat mezi češtinou a angličtinou.

131

Odpovědět

On někdo používá slovo kočena? :D

904

Odpovědět

qetu

690

Odpovědět

Dennodenně :D.

863