Kim Čong-un vs. Vánoce

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:528
Počet zobrazení:6 922

Videa pojednávající o vznešených dobrodružstvích neohroženého severokorejského vůdce Kim Čong-una jste u nás mohli vidět už několikrát. Tentokrát ho opět čeká nelehký úkol. Zastavit šíření dekadentních západních svátků ohrožujících čistotu Pravé Koreji! Slovíčka:

 • mortal - smrtící, smrtelný
 • desire - touha
 • ruinous - ničivý, zhoubný
 • careful - opatrný
 • handstand - stojka
 • spoiled - rozmazlený
 • ungrateful - nevděčný
 • exception - výjimka
 • to spare sb. - ušetřit někoho
 • somersault - kotoul, přemet
 • curfew - večerka, zákaz vycházení

Přepis titulků

Překlad: qetu www.videacesky.cz Kim Čong-un! Dnes uvidíte: Smrtící touhy rozsévají zkázu aneb Je třeba zastavit Vánoce. Jsem výjimečný. Chci Xboxy a neustálou pozitivní motivaci! Ó, převeliký vůdče. Jste ten nejsličnější medicínský lékař v Pravé Koreji. Víte, proč je naše dítě najednou tak ošklivé a požitkářské? Je mi to líto, ale testy u něj odhalily západní dekadenci.

Jak je to možné? Byli jsme tak opatrní. Počkat, co je dnes za den? Dnes je Den nejskvělejší stojky Kim Čong-una. Všichni ví, že Kim Čong-un v tento den udělal stojku, která svými pěti vteřinami pokořila světový rekord. Podle degenerovaného západního kalendáře je... Lapám po dechu. ...24. prosince. Snad si nemyslíte, že... Už zase se snažíte zkazit mládež Pravé Koreji, lorde Satane Klausi?

Děti po celém světě jsou díky mě rozmazlené a nevděčné. Neunikne ani Pravá Korea. Rudolfe Lundgrene, na ně! S radostí, mistře. Prosím, ušetři mě. Vím, že jsi vždy toužil po jednom dárku, který ti velký Kim Čong-il nikdy nekoupil. Uši Mickeyho Mouse.

Pěkný pokus, ale Kim Čong-un své vznešené tělo od tak dětinské slabosti už dávno očistil. Satan Klaus stejně přijde na návštěvu. Ale ne. Pokud se ty dárky dostanou k dětem, zničí je to. Budou chtít uměleckou dráhu a bílkoviny ve stravě. Veselý Den Kim Čong-unovi skvělé stojky a všem dobrou noc. A tak se s úderem půlnoci zrodil Den, kdy se Kim Čong-un celkem slušně naučil dělat i kotoul.

Náš převeliký vůdce nás zachránil před materialismem a nesmyslnou touhou. Porušení večerky. Porušení večerky. - Narušitelé musí být potrestáni. - Je to pro naše vlastní dobro.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

taky hezky :D
https://www.youtube.com/watch?v=DNz4IWFI9L0

011

Odpovědět

Řešíte kraviny - video je úžasný. :-D

490

Odpovědět

Hochu mega to tu hrotí :D

30

Odpovědět

Nic ve zlém ale říkají ti něco Věrozvěsti Cyril a Metoděj? Jaro roku 863 kdy přišli na velkou Moravu a přinesli sebou nejen kestřanskou víru ale i písmo. Tím dosáhli prosazení staroslověnštiny jako jazyka a tím slovanů - moravanů jako národa.

To nám později pomohlo při integraci pohanských obyčejů a národních zvyků, do našeho pojetí křesťanské výry tak, aby nevymizeli a zachovali se do dnešní doby. Když to hodně zveličím "Skrytá paměť pradávného národa".

To je ta Křesťanská tradice, ono pokud tu v této zemi je něco déle jak 1000 let už to stojí za pozornost.
Za další ČR je dochovaných sakrálních památek (kostely, kaple, poutní místa, kláštery, křížové cesty atd.) na počet obyvatel, a rozlohu nejvíce v Evropě.

Má to i svůj pragmatičtější důvod. Křesťanští Slované Moravané Čechové byli v přijímání nové víry, tvrdší podoby Katolické víry a manýrům mocných církevních pohlavárů jenž svým chováním popírali podstatu křesťanské víry, mnohem méně vstřícní. Z toho důvodu mnoho pánů místní šlechty, aby uchránili své državy a lid před nechtěným pohledem Církevních mocných, stavěli tyto symboly, jak o závod, aby prokázali že je tu vše v pořádku.

Ano ve jménu víry se toho napáchalo mnoho špatného a hlavně lidé, kteří jsou zlí v jakékoli době a s jakoukoli ideou - ideologii, ale občas se našli lidé dobří, pokrokoví a ti přinesli to zásadní dobré a pro existenci České země a národa nezbytné.

243

Odpovědět

Je to odpověď na příspěvek pana
MikeHavliczek

Nějak jsem to zamotal a objevilo se to samostatně.

11

Odpovědět

no jo ... nebýt církve tak lidstvo celkově nepromrdalo několik set let tím že "vše stvořil bůh" -.- když si to tak vemete tak samotný náboženství (a v evropě převážně křesťanství) v uvozovkách hlásí nevědomost a zaslepenost bohem ... přitom existence boží není ani dokazatelná ... zlatí sokolové a komunisti .. zachránci ateismu

517

Odpovědět

+grginNejde ani o církev takovou, ale o ty kdo jí vedou, vykládají si určitou jasně definovanou víru po svém, vnucují - vynucují podobu své víry i těm co o ní nestojí, úplné potlačení svobodné vůle (historii známé i jakýmkoli způsobem),s prominutím hovada co jí využívají k ovládání ostatních.
Církve se stali parazitujícími institucemi. Ano občas jako instituce něco dobrého udělají, ale v celku co toho spolykali v historii mnoho a moc toho na oplátku nevydali. Církve se bohužel, naprosté odklonili až na vzácné případy od původních myšlenek a poselství. To neplatí jen o Křesťanství a institucích s ní spojených.

Příklad z dneška viz Muslimové a jejich vykladači víry. Každý vykládá něco jiného, hlavně tak, aby to především vyhovovalo jemu a ostatní věřící se musejí chovat jak tupé ovce, jinak jim podřežou krk zapíchnou hlavu na kůl někde na ulici. Co udělají s jejich blízkými raději nevědět.
Opravdu "úžasné"
Omlouvám se, že vám kazím vánoční náladu.

15

Odpovědět

Nejlepší je tam ten plakát toho Avatara :D

60

Odpovědět

Divoké video :D

Raději to ho Ježíška nežli Santa Klauze. (Ježíška - Ježíše, Ne ježka, jak se nemalá část respondentů v této zemi domnívá)
I když jev této zemi spousta ateistů a ignorantů, ČR má jistou tradici jako Křesťanská země a toho by se měla držet. Nepřistupovat na šílenost konzumní společnosti, zejména USA a toho poděse kterého k tomu přetvořili Santa Klauze.

1856

Odpovědět

Já jsem sice ateista, ale tradice se snažím dodržovat, sice vánoce neberu jako náboženský svátek, ale jsou důležité, aby si naše zem zachovala to své a taky proto, aby se k nám nedostávaly tradice jiných zemí (hlavně ne těch muslimských).

3915

Odpovědět

+KICKBALLVánoce jsou křesťanský svátek. To, že je ateisti slaví a berou to jako nenáboženský svátek ukazuje jejich stupiditu a ignoranci. Doufám, že všichni začnete slavit Chanuku a Ramádán jako nenáboženské svátky tupci.

917

Odpovědět

+KICKBALLhurr durr Ty si slav ty svoje Vanoce zatimco mi si budem slavit vanoce jakozto neco kde se poradne nazerem a dame si nase uber materialisticke darecky a uzijem si den volna stim ze nic vic a nic min nez to to proste neni.

https://www.youtube.com/watch?v=br3non-oZMY

52

Odpovědět

+KICKBALLJdu sice s křížkem po funuse, ale koment si neodpustím.
nevimjmeno2:
Jdi do p****e, když nevíš nic o historii. Vánoce možná jsou křesťanské, ale mají základ na pohanských zvycích (dárky, zdobení stromku,...). Původně pohané oslavovali zimní slunovrat, což církev nesla dost nelibě a na tyto svátky si "vymyslela" čísi zrození (obdobně poté i jarní rovnodennost a Velikonoce).
Tak mi řekněte, v čem se křesťanství lišilo od dnešního islámu - všechno zabrat a kdo se nepodvolí, toho zabít...

12

Odpovědět

Dlouhá tradice křesťanské země? Haha. V ČR je jen 13 procent věřících, tomu bych určitě neříkal dlouhá tradice. Česká Republika byla vždy spíše vnímána jako ateistická země, na rozdíl třeba od takového Polska. Víš, jak vzniklo slovo bohémové? Protože čeští lidé raději chodili do putyky nežli do kostela.
A příště si odpusť to slovo ignorant. To, že nevěřím v tvého boha nebo kterékoliv jiného, neznamená, že jsem ignorant.
Na druhou stranu, musím více než souhlasit s poslední větou. I mě neuvěřitelně sere, jak se z vánoc stává jen další důvod k utrácení.

OmnePo: co se těch tradic týče, tradice od nepaměti zanikaly a vznikaly nové. Co je pro tebe nové a špatné bude pro tvé normální a pro tvá vnoučata už to bude tradice.

2143

Odpovědět

+MikeHavliczekJá jsem sice ateista, ale tvůj příspěvek je z velké části naprosto mimo. Ateismus do Čech přinesl až komunismus. Ještě před druhou světovou válkou bylo na území České Republiky až 90% Křesťanů (Podle sčítání obyvatelstva v roce 1930 bylo z 10 005 734 dotázaných pouze 716 515 bez vyznání. A v roce 1950 jen 519 962 z téměř 9 milionů.

Dokonce i v roce 1991 netvořili ateisté ani polovinu populace.

Stejně tak nesouhlasím se vznikem slova bohémové. Ve skutečnosti s nikým kdo mluvil Česky nemá nic společného. Vzniklo v reakci na životní styl cikánů kteří do Francie přišli z Čech. Ale Češi to nebyli.

Nehledě na to že Bohémský životní styl nemá s náboženským přesvědčením nic společného.

584

Odpovědět

+MikeHavliczekMIKE:
Deň po vianociach a už ultra podráždený ?
Nebodaj si dostal ponožky a ostal si smutný ?
Alebo si moslimák ? :)
Akurát čítam al jazeeru a väčšiná moslimákov praje všetkým veselé vianoce...
hmmm... alebo žeby si chlapec zabudol vyprázdniť vaječníky ? :)

77

Odpovědět

+MikeHavliczeknapsal jsem to výš a sem to zkopčím:

no jo … nebýt církve tak lidstvo celkově nepromrdalo několik set let tím že “vše stvořil bůh” -.- když si to tak vemete tak samotný náboženství (a v evropě převážně křesťanství) v uvozovkách hlásí nevědomost a zaslepenost bohem … přitom existence boží není ani dokazatelná … zlatí sokolové a komunisti .. zachránci ateismu

19

Odpovědět

Vánoce jsou svátkem znovuzrození nepřemožitelného slunce! .o))

364

Odpovědět

+LDamianTady se nám někdo moc díval na Zeitgeist až má z toho makovičku vymytou.

34

Odpovědět

sr*t na zvyky té pedofilní pakáže z gaytikánu
Santa all the way

636

Odpovědět

To myslíš tu tradici, která po staletí potírala všechny, kdo se odvážili samostatně myslet?

910

Odpovědět

Je to zvláští, že někdo považuje ČR za křesťantskou zemi s 13% občany křesťany a USA za zemi ateistickou s 78% procenty občanů křesťany.
Slavte si co chcete (třeba Saturnii), mě je to úplně jedno.

105

Odpovědět

pohan ze 4. století říká papeži Augustinovi o křesťanech: "Vy slavíte vznešené svátky pohanů… a co do způsobu, ty jste si přisvojili beze změn. Ničím se nelišíte od pohanů, jen že máte oddělené od nich své shromáždění."

33

Odpovědět

Tak jsem rád, že tady máme Ježíška :D takového Satana Clause bych tady nechtěl :D

2910

Odpovědět

Ten pocit když tobě nosí dárky Santa :D Do háje :D

010