Kim Čong-un vs. Putin

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:408
Počet zobrazení:6 062

Máme tu další z udatných dobrodružství Kim Čong-una, který se tentokrát utká s dalším mocným vůdcem - Vladimirem Putinem. Pozn.: Co se týče prstenu ze Super Bowlu, video odkazuje na tuto aféru. Slovíčka:

 • summary - shrnutí
 • exploit - udatný, hrdinský čin
 • to tame - zkrotit
 • black bear - medvěd baribal
 • to restore - obnovit, navrátit
 • to discover - objevit, odhalit
 • to feed - nakrmit
 • to execute - popravit (také vykonat, provést)
 • mind - mysl
 • to pollute - znečistit
 • filth - špína
 • to punch - udeřit pěstí
 • virile - mužný
 • to figure out - přijít na něco
 • to solve - vyřešit
 • to trick sb. into st. - lstí někoho k něčemu přimět

Přepis titulků

DOBRODRUŽSTVÍ KIM ČONG-UNA PUTINOVA HODINKA V HLAVNÍ ROLI VLAD Teď je čas na týdnové shrnutí hrdinných skutků prezidenta Putina pro děti národa. Pondělí. Putin zkrotil šest baribalů. Úterý. Putin obnovil zrak slepci. Středa. Putin odhalil, že slepec je deviant. On hodil ho ochočeným medvědům. Pane, hluboce se omlouvám. Nabourali nám signál. Okamžitě popravíme všechny děti, jejichž mysli byly tou špínou poskvrněny.

Signál jsme vystopovali do Moskvy. SIBIŘ Já meteor pěstí už vymrštil zpět do vesmíru. Kim Čong-un, nejmužnější světový vůdce. Co to má znamenat? Ty hanobíš můj oceňovaný, kritiky velebený pořad pro děti? Boj je nevyhnutelný. Prsten ze Super Bowlu! Ať je medvěd!

Jeho hedvábná hruď září jako drahokam na zimním slunci. Bohužel musím ničit. Byla to lest. Putin vaše vysílání nenaboural. Má prostá robomysl bohužel není s to přijít na to, kdo za tím stojí. Une, nejste jen vůdce, ale také nejlepší svůdný detektiv světa. Umíte vyřešit záhadu? SÝRIE Promiň, Asade, ale potřebujeme do sbírky tvoje chemické zbraně.

- Vydej nám je. - Tohle ti neprojde. Můj přítel Vladimir mě ochrání. Vážně? Možná má plné ruce práce s Kim Čong-unem. - Někdo totiž na úkor Una odvysílal svůj pořad. - To ani náhodou. - Jak je to možné? - Ty si myslíš, že nás proti sobě poštveš? Na Kim Čong-unovu inteligenci a dokonalou pleť nestačíš. Jaká to ironie. Přestože hlásáte svobodu, chtěl jste vůdci upřít výsostné právo na to, aby svému lidu dělal, co se mu zlíbí.

Ale já... Však víte. Zdravotnictví... Jupí ja jej. Vznešenost zvítězila. Co moje chemické zbraně? Bez nich vám bude líp. Tady máte Unovu příručku věrnosti. Naučí vás efektivním a účinným metodám popravy. Kim Čong-une, vím, že tě charisma a pohodlí v přeplněné místnosti obdařilo mnohými přáteli. Ale bylo by mi ctí se mezi ně zařadit.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Obama je naprosto přesnej,lže a podvádí aby dostal co chce.

3843

Odpovědět

Ono to jde i jinak? :shock:

26

Odpovědět

Za tohle bude popravenejch hodně, hodně lidí. Překladatele VČ nevyjímaje

olol :D :D :D

542

Odpovědět

proste TOP. made my day :DDDDDDDD eeehhm healthcare :P

222

Odpovědět

tak myslím že odteď bude teroristické útoky provádět Tiumvirát IS/Rusko/S. Korea :-D

GJ Colledge humor

79

Odpovědět

Ti dva se hledali až se našli, jeden nutí všechny okolo zapisovat si jeho bláboly a druhej je kleptoman : :D

2219

Odpovědět

Lol diktátoři tady mají teda fanoušků. :D

163

Odpovědět

Z této série mě nejvíc dostal předchozí díl: Pokud se ty dárky dostanou k dětem, zničí je to, budou chtít uměleckou dráha a bílkoviny ve stravě. :D

412

Odpovědět

:D Ruští muslimové požádali o přidělení pozemku v Moskvě pro stavbu mešity, která má oslavovat Vladimíra Vladimiroviče a jeho vítězství nad dekadentním Západem. Mohli by přistavět alespoň minaret též pro Kim Čong-una jako zástupce jediné fašistické dynastie na světě...(viz Nejčistší rasa)

1021

Odpovědět

Až na ten zásadní detail, že první vůdce Čósonu (Korja padla už ve 14. století) Kim Ir-sen byl vychováván v presbyteriánské rodině.

Navíc hlavní město Čósonu bylo před druhou světovou válkou místem v nejvyšší koncentrací kostelů na světě, a proto se mu říkalo Jeruzalém Východu.

151

Odpovědět

+orcinusorca2014To znamená že kimové jsou vlastně potomci boží (y)

100

Odpovědět

+orcinusorca2014Ir-Sen znamená dosáhnout Slunce, dokonce i starověkou mytologii soudruzi naroubovali na místo a čas narození.

40

Odpovědět

They hate us cause they ain't us!

7712

Odpovědět

V jiné kvalitě by to bylo fajn. Ale chápu, že to udělali takto trapně schválně, ale nedá se na to koukat!

1360