Batmetal navždy!

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:178
Počet zobrazení:9 248

Dva nekonečné roky trvalo, než Batman a jeho gang nahráli novou pecku. Ale je to tady! Metalový nářez složený z písní kapel Powerglove, Dethklok a několika dalších písní a coverů už tu s námi bude navždy!

 

Poznámka:
Barbara Gordon je dcerou policejního komisaře Gordona a pomáhala Batmanovi s Robinem coby Batgirl. Joker však přišel komisaře zavraždit a postřelil i Barbaru, která následkem zranění ochrnula. V komiksovém restartu jí ale pomohla série operací a vrátila se do své původní hrdinské role.
Mustakrakish je finský jezerní trol z epizody amerického animovaného seriálu Metalocalypsa.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Smrt všude kolem, mám svý rozkazy, masakr prasat, pálení hranic. Vstřebat tu sílu, tančit jak ďábel, stisknout spoušť a vyklidit pole. Jsem skvadra smrti v mojí one man show! Mý jméno je Vražda, pokud to nevíš! Zmizet jak pára, první, komu věříš. Mý jméno je Vražda! A ty shoříš, shoříš na popel! - Nemůžem z toho auta vystoupit normálně?

- Ne. Bruci, neber to zle, ale po tom, co udělal našemu městu... a Barbaře... - Už jsem s ní o tom mluvil. - A co říkala? Řekla jsem, že jestli toho zelenýho šaška chcete oživit, rozhodně si to nenechám ujít! Ahoj Barbaro! Je skvělý vidět tvůj zadek, teda, vidět tě nazpět... Sakra... Tak jo, teď vážně! - Tak začnete už? - Jasně, čas nadešel! Nadešel čas ho probudit.

Vzývám prastaré pány podsvětí, aby vzkřísili tu bestii. Tak povstaň! Vezmi si zemi, která ti náleží! Povstaň! Pozři světy, potrestej opuštěné! Probuď se z tisíce let spánku! Vyjdi ze svého hrobu na věčnost! Rozkazuji ti: Vstaň! Jsem vyvolávač démonů, jsem otcem tvé smrti.

Já probouzím prastaré zlo, ovládám každý jeho vzdech. Já přináším tvé neštěstí se zrozením vražedných skřetů. Já probouzím Armageddon, krmím se tisícem duší. Povstaň! Tak povstaň! Vezmi si zemi, která ti náleží! Povstaň! Pozři světy, potrestej opuštěné! Probuď se z tisíce let spánku! Vyjdi ze svého hrobu na věčnost!

Všichni zemřeme a pak budeme spáleni! Mustakrakish je král, smrt světům! Rozkazuji ti: Vstaň! Povstaň a vzbuď se! A kurva... Bruci? Hej, Bruci! Tak mě napadlo, že můžem něco udělat s jeho DNA. - Když je tu všude roztroušená...

- Mám lepší nápad. Zásadní otázka zní: Kterého máte nejradši?

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je snad ještě lepší zobrazení Batmana než ve hrách s Arkhamem a klasickém seriálu z 90. let :)

Ikdyž to asi ne, ale každopádně se mi líbí, že se nesnažili udělat žádný nový universe a drželi se čistě herního zobrazení s tím, že na konci ukázali všechny Jokery... geniální.

samozřejmě všechny tyhle rádoby "názory" mají jenom zakrýt fakt, že dávám plný počet za pořádně vykunděnou (rozuměj: pěkně nakreslenou) Barbaru AKA Batgirl. :D

jo, ta byla :)

10

Odpovědět

Viděno už v neděli na jiné stránce, ale pěkné završení triologie, takže sem si stejně pustil znova.

21

Odpovědět

Tímhle se stává Batman mým největším komiksovým oblíbencem.

70

Odpovědět

Ještě dodám, že Batgirl bylo několik. Třeba Alfrédova neteř Barbara Wilsonová : http:/heroichollywood.b-cdn.net/wp-content/uploads/2017/04/862f265d-7c97-489d-8b7e-ecee652675ff-e1492779811884.jpg
Nebo Cassandra Cainová.

01

Odpovědět

Jsou věci, o kterých se nemluví

10

Odpovědět

Tvorba textu: 2 hodiny
Tvorba hudby : 3 hodiny
Animace prdelky a striptýzu Batgirl: 2 roky

You can tell... :D

240

Odpovědět

Dethklok potešil :D

60

Odpovědět

Ashy Slashy rulezzz!!! A ten klip je nářez!

60

Odpovědět

To je boží ! To si asi dám jako vyzvánění :D

70

Odpovědět

True Metal Nerdgasm !!!
12/10

200

Odpovědět

RISE! RICE! :D :D

390