Batmetal se vrací

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:348
Počet zobrazení:9 490

Batman se opět vrhá do hudebního průmyslu, tentokrát se svou coververzí hitu Murmaider (Vrah mořských panen) od kapely Dethklok. Poznámka: slovní hříčky vyplývající z videa - acid = kyselina / slang pro LSD - but = ale / butt = zadek - axe = sekera / Axe jako značka spreje - club = palice / club jako taneční klub - saw = pila / filmová hororová série Saw

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Hluboko pod vodou nenajdeš otisky prstů, žádné důkazy tě nepojí se zločinem, a pokud hledáš pomstu, potřebuješ jen mučící nástroje. Potřebuješ nože - mám, lano - mám, dýku - mám, Jamese - mám, Larse - mám, laserový paprsky - mám, kyselinu - mám, pytel na mrtvoly - mám!

Ale dej bacha! Až uhasíš žízeň po krvi, ostatní se budou chtít pomstít tobě. A nepřestanou, dokud nebude po tobě! Se svou kudlou - tu maj', potrubí - maj', kladivo - maj', sekyru - maj', subjekt - maj', lokaci - maj', touhu - maj', pomstu - maj', Zadrž dech, plav z plných sil, pachu smrti neunikneš, krev se zakalí a odpluje, útok na vrahy mořských panen.

Je tak chladno a všichni ví, cos udělal, neutečeš. Pomsta je zákon tvůj, tisíc mil pod mořem Vystopovali tě, viděli tě vraždit další z tvého rodu, jíst jejich srdce, pít jejich krev, umýt si ploutve v černém blátě. A teď plaveš, chceš se skrýt, srdce tlučou rychleji v nitru, myslels, že je to velká estráda, tvůj život utnula mořská panna.

Meče - mám, pily - mám, palice - mám, drápy - mám, nenávist - mám, vztek - mám, mořskou pannu - mám, vraždu - mám! Vražda! Vražda! Panna! Vražda! Vražda! Vražda! Panna! Vražda! Vystopovali tě, viděli tě vraždit další z tvého rodu, jíst jejich srdce, pít jejich krev, umýt si ploutve v černém blátě.

A teď plaveš, chceš se skrýt, srdce tlučou rychleji v nitru, myslels, že je to velká estráda, tvůj život utnula mořská panna. Mám, mám, mám... Tvůj život utnula mořská panna. Tvůj život utnula mořská panna. Dík, Batmane, zachránils mi život. Nemáš zač, Aquamane.

Hej, můžu ti líbat zadek? Já ti nevim, Aquamane. - Myslíš, že je to dobrej nápad? - Jasně! Nech toho, Aquamane... Och, furt to natáčí...!

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kam se hrabe duck face, ať žije bat face!!

10

Odpovědět

Ten jeho ksicht nemá chybu :D :D

111

Odpovědět

Možno by ste sem mohli dať nejaké časti Metalocalypsi alebo nejaké pesničky od Dethklok :)

100

Odpovědět

Super, i když místy opravdu brutal. Viděl jsem nějaké video, kde na to říkají svůj názor děti. Myslel jsem, že to na ně bude moc silné, ale kupodivu se jim to celkem líbilo.

40

Odpovědět

Yes! Díky, to je rajský lembas na můj sluch....

141

Odpovědět

tohle má pozitivní hodnocení jen ze dvou důvodů.. 1) je to animované a 2) je to anglicky .. mít stejnou verzi česky tak tu píšete jak je to hudba pro vygumované mozky apod.. co jiného čekat od české společnosti

1063

Odpovědět

Já si to vyhledal hned po prvním Batmetalu tady na videačesky.cz a od té doby se toho nemůžu zbavit. Je to strašně chytlavý :-). Obzvlášť části začínající cca v 1:28 a 2:34. a ta scéna jak má Ariel opětovně hlavu na kaši je super :-). Hlavně ten výraz Batmana během ní :-).

291

Odpovědět

K těm poznámkám by chtělo přidat i
mermaid + murder = murmaider

250

Odpovědět

chcel by som sa opýtať či by ste nemohli preložiť celý diel MythBusters breaking bad špeciál alebo aspoň jednotlivé časti ?

717

Odpovědět

Konečně :) Legendární !!!!

203