Kámoši v Battlefieldu: První let

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:7 209

Také vypadaly vaše začátky s pilotováním helikoptéry v Battlefieldu podobně? Nebo jste to vše nacvičili na střelnici? 

Přepis titulků

-Honem, honem, pohyb! -Dělej, letíme, letíme -Chlapi tohle jsem ještě nedělal. -Wow, wow, co to děláš? -Poprvé letíš? -Letím, jo. -A kurva. -Já letííím! -Ne... ne, co to... proč ty letíš? -Já letííím! -Víš, že tu nejsi sám. -Já umím celkem dobře lítat. -Jo.

-Mám s lítám hodně zkušeností. -To určitě máš, ale já se to musím naučit. Takže... -Popravdě jsme se asi 30 sekund jen točili. -Co, musíš někde být -Možná... -Jo, vlastně jo. Je tu válka. -Když prohrajeme tuhle, bude další. Musím se naučit, jak lítat s helikoptérou. -Dobře, nauč se lítat. Dejme mu šanci, nauč se lítat. -Ok, tak tohle jsou zbraně. To jsou zbraně. -Jo, střílíš ze zbraní.

-Takže.. možná odsud můžu někoho zabít. -No, ne pokud se pořád jen točíš. Ještě k tomu z takové dálky. -Ne, myslím, že točením můžu zabít hodně lidí. Točením můžu zabít úplně všechny. -Víš, že se teď všichni smějí, že jo? -Nebo umírají. -Ne popravdě někdo... Slyšíš ten kravál? -Co to je? -To znamená, že na nás někdo zaměřil raketu. -Gratuluju.

-Oh, trefili nás. -"Oh, trefili nás." Víš, jak mluvíš? Jak kretén. -Já musím být kretén, protože se tu jen točíš! -Nemusíš být.. -Tohle je válka, vole! -Tohle je hra. -O válce! -Ok, myslím, že je to vpředu nějaký těžký.. -Já myslím, že tohle byla blbost. -Myslíš, že je to vpředu těžký? -To se nakláníme? -Ááá, kurva, kurva. -Co to do prdele kurva?

-Bavili jste se? -Víš, že jsme tři míle od jakéhokoliv... já se zabiju. -Jo, taky se zabiju. -Já se taky zabiju, bav se tu, kámo. -Ok, kdybyste se tu chtěli spawnovat, budu tady.

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

PRoc se to tu znova preklada, ale treba takovy honest trailer je tu jeden z 24?

21

Odpovědět

Tohle jsem přeložil na žádost fanouška. Zasmál jsem se, je to krátké, nebylo co řešit :)

61

Odpovědět

+Dr. InkNo ja jen ze prelozene to uz je a dokonce i nadabovane do CZ a dele jak 4 roky, tak proto jsem se ptal :)

01

Odpovědět

Ups... omyl znova *přeložené

00

Odpovědět

Proč je to znova nadabované, anebo je to převzaté z youtube (https://www.youtube.com/watch?v=uDHKyT4j0LQ). V době kdy vyšel battlefield 4, jsem viděl všechny díly s cz titulky...

01

Odpovědět

Kvůli světovému míru a větším ziskům v prodeji divokošťat ;)

01

Odpovědět

Kanál na YT se jmenuje Neebs gaming a mají opravdu spoustu parádních videí. Doufám že budete pokračovat v překladu. Dík za překlad :)

40

Odpovědět

doufám že hodláte v tomhle pokračovat :)

100

Odpovědět

muze nekdo z adminu neco rict ke zmene majitele?
nebo je Mlada Fronta majitelem od prvniho kupu? jsem si toho vubec nevsiml, ze by probehlo nejaky info o tom.
diky

26

Odpovědět

Proboha, ty si k***t, to není možné.

24

Odpovědět

+R3diale prosim te ty agro-mr*e.

02

Odpovědět

Ahoj Nexi,
pro tebe a hlavně pro ostatní, kteří předchozí komentáře neviděli - ano, potvrzuji převzetí VČ vydavatelstvím Mladá fronta. MF má ve svém portfoliu weby jako edna.cz, wot.cz apod., takže má k obsahu VČ velmi blízko. Ještě upozorním, že MF rozhodně není MAFRa a s Babišem tak nemá nic společného.
A Tebe, Nexi, prosím, ukonči opakované dotazování. Díky. Jakmile bude oficiální vyjádření, co nejrychleji jej zveřejním.

10

Odpovědět

Super překlad :D My jsme se pro změnu pokoušeli o cz dabing :D Teda o velice amatérský dabing a od 4 dílu už nám to šlo podstatně lépe, ale ten první díl je TOTÁLNĚ na prd :D Ostuda jak bejk :D A u třetího se to podělalo tím, že jeden dabér poslal nahrávku v monu a mě v té době zrovna nefungovala jedna bedna, takže jsem nevěděl, že to nejní ve stereu :D Akorát mi to přišlo nějaké potiché :D No a ve výsledku z toho vznikl přehulený mono paskvil :D Jinak pomaloučku rozjíždíme už druhou řadu, ale jde to fest pomalu, když skoro nikdo nemá přes léto čas :D Tu jest první řada, kdyby to někoho náhodou zajímalo :D Ale raději přeskočte první a třetí díl, jinak by to na Vás mohlo mít nějaké psychické následky :D https://www.youtube.com/playlist?list=PLV9XRYTH0KghRdXr3XDVrIL1DkrctLhY_

100

Odpovědět

Bacha !!! Ten odkaz se doj*bal :D Takže to musíte překopírovat i s tím spodním dojeban*čkem co je na konci :D

41

Odpovědět

Ktora cast Battlefieldu je najlepsia podla vas ? Nehral som okrem jednotky nic, nemal som masinu.
Dik

00

Odpovědět

Osobně rád trávím čas u BF4. Ale myslím, že se na podzim přestěhuji do první světové v BF1.

20

Odpovědět

v BF3 se helikoptera ovladala tezce, ale v BF4 to jde o neco lepe.

42

Odpovědět

ani jedno jsem nehrál... ale v BF2 se tim luxusně huntili body :D 2 v helině na TS a téměř pokaždý 1. a 2. v žebříčku (měl jsem luxusního pilota a sem tam jsem taky něco trefil :D největší sranda když jedna helikotéra furt dokola sundavá enemy helikotpéru + obě stíhačky :D (a ofc. nejlepší když se nám podařilo ukrást enemy helikoptéru))

21

Odpovědět

+BullOverA hraješ ještě někde? Já hraju furt :)

11

Odpovědět

+GOUTYne :D už tak 6 let :D

40

Odpovědět

+BullOverv BF4 je to úplně to stejný. Když jsou 2 co spolupracujou v helikoptéře, tak se nedají sundat pokud do nich nejde víc lidí najednou.

20