Ber nebo neberMADtv

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 179
Počet zobrazení:20 729

Na vaše žádosti vám přinášíme scénku od MADTV, ve které se dozvíte, že existují i horší věci než je číslo 13, které vám mohou přinést smůlu.

Přepis titulků

BER NEBO NEBER Vítejte zpět v Ber nebo neber.Já jsem Howie Mandel. S námi tu jsou Tai a Carl a... Chlapi. Chlapi. Chlapi! Hej. Vy se prosím vraťte do prostoru pro hosty. Tak jo, brácho, ale tady je milion,hochu, milion, tady máme milion, hochu.

Vraťme se tedy zpět. Jeden milion dolarů je stále ve hře. Tai, vy jste před pauzou řekl neberu na nabídku 53 000 dolarů. Jasnačka. Neberu. Tam je milion, hochu. Milion.To jsou pěkně hustý prachy, hochu. Tak nám dejte ten milion, ne?Za takový prachy si koupíme celou planetu. Dělám si prču. Takže... víte, jak máte pokračovat.

Vyberte tedy další kufřík. Jasný. 22. Musí to bejt 22. Proč to musí být právě 22? Tss, kámo. Mám dvě ségry. Oběma je 22. Jsou to dvojčata. Obě maj 11 dětí. To je 22. 22 je prostě štastný číslo. Doufejme... Doufejme, že vyhrajete a budete schopen své rodiněpořídit nějakou antikoncepci.

- Přesně tak.- Přesně tak, kámo. Dobře, dobře. Takže, Kaltie, otevřete kufřík. Ty vole. To je zlý znamení. Zatraceně, holka,vždyť to je tvoje jediná práce na celým světě. Ty vole. Teď musíme udělat tanec pro štěstí,abysme to napravili. Otevři kufr. Teď se prosím soustřeďte.

Promluvím si s bankéřem. Já s nim promluvim. Dej mi ten telefon. Ten hovor je pro mě. Ne! Tak mi dej jeho číslo. Nejsem notorický alkoholik,ale začínám o tom přemýšlet. Děkuji.

Tak dobře. Bankéř vám připravil nabídku... 350 000 dola... Neberu. My si jedem pro milion, kámo, pro milion. My si jedem pro milion. Nezájem, nezájem, co si myslíte,protože my si jedem pro milion. 350 000 dolarů není evidentně dost na to, aby se dal udržet stávající životní styl spočívající v ježdění městskou hromadnou dopravoua kupování porna.

Neni to dost na takový porno, jaký si kupuju já, kámo. Teď musíte vybrat jeden kufřík. Nemůžu. Proč ne? Jeden z nich je třináctka a druhej drží zrzavá holka. Zrzavý holky přinášej smůlu.

Zrzavý holky jsou čarodějnice. To každej ví. - Celej svět to ví.- Vyměňte čarodějnici. - Vyměňte je.- Nebudeme je měnit. Tohle zde neděláme a není to čarodějnice.Je to scientoložka. - Takže ji nevyměníte?- Ne, nemohu ji vyměnit. - Oni ji nevyměněj. Ty vole, oni ji nevyměněj.- Nevyměněj ji. To je zlý znamení. Vyměňte čarodějnici. Vyměňte čarodějnici. Vlak štěstí!

Žádný zlo! Žádný podmínky! Uhranutej. Otevři kufr! Co je? Já s ním promluvím. - Dej mi ten telefon.- Ne. Ne. - Tak ten hovor podrž.- Nebudu to dělat.

Tak to polož a zavoláme mu nazpátek. Tak mi sežeň třetí telefon a já se k vám přidám. To byl omyl. Tohle už je on. Dobře. Děkuji. Mam tě rád. Bankéř si pro vás připravil nabídku... 750 tis...

Neberu, Howie! Vždyť to je třičtvrtě milionu dolarů. Ale není to milion, kámo. - Můžete si koupit...- Není to milion, kámo. Ne, není, ale je to skoro milion. - Není to milion, kámo.- Ale já říkal... Neberu! Neotvírej ten kufřík.

Nedělej to. Musíme ještě udělat milionovej tanec pro štěstí.Hned teď, Carle. Víš, o čem mluvím? Vím přesně, o čem mluvíš. Tohle bude velký. Měl by ses na to pořádně připravit. Tenhle bude velkej. Tak jdem na to. Hotovo.

Můžem. Dík za trpělivost. Tak co s tím kufrem, kámo? Koukej na ten milion, kámo. Do prdele. Jestli je v tom kufříku milion dolarů, tak vyhráváte milion dolarů. Přesně tak. Tak jdem na to. Je mi líto, chlapi.Je tam 400 dolarů. Nevyhráli jste. Počkat.

Počkat. To jsme jako nevyhráli nic? Ne, vyhráli jste 400 dolarů. Dnešní Ber nebo neber je u konce. Sledujte nás i příště,než nás vedení zruší. Máme na nájem! Máme na nájem! Překlad: Brousitchwww.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zajímavé, že před deseti lety to bylo vtipné a dneska by je za to nejraději upálili na hraniici.

12

Odpovědět

Funguje :)

10

Odpovědět

nefunguje,zrovna to nejlepší :(

00

Odpovědět

neuvěřitelný, mám stažený všechny jejich show, jsou to absolutní borci

30

Odpovědět

To jsou paka :D :D Já je žeru, dokonalý :D

373

Odpovědět

Tohle mělo být už dávno v legendárních videích! :D

365

Odpovědět

Video nefunkční

185

Odpovědět

stále nefunguje

183

Odpovědět

nefunguje

183

Odpovědět

...máme na nájem :-D

312

Odpovědět

Video opraveno.

187

Odpovědět

1Nevíte někdo jak se jmenuje ta písniška jak mu hladí to břicho ? 1:34

221

Odpovědět

Není ten moderátor náhodou Hugh Laurie?

1857

Odpovědět

U tohodle se vždy zasměju, některé z těch hlášek se neomrzí :D

221

Odpovědět

Povedená parodie :o))

220

Další