Big Fat Quiz – Jonathan Ross možná vlastní penis Napoleona

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:2 422

V tomto sestřihu Big Fat Quiz of the Decade se otázky týkají zajímavostí ze světa módy. Dozvíme se mimo jiné, jakou zajímavou sbírku má doma Jonathan Ross nebo jaký předmět se dostal do Rokenrolové síně slávy v podobě sušeného masa.

Poznámka:
Haló, haló! (v originále 'Allo, 'Allo!) je britský sitcom z 80. let, ve kterém francouzský policista výrazně komolí anglická slova.

Přepis titulků

Ahoj Jimmy, jako modelka jsem za ty roky oblékla stovky designérských outfitů značek Louis Vuitton, Valentino, Prada a dalších. Proto mě zaujalo, že se kápě od Armaniho dostala do novin po Brit Awards roku 2015. Vzpomenou si soutěžící proč? Říkala kádě? - Ne, asi řekla kápě. - Tak to vím! Kápě od Armaniho?

Ano, kápě od Armaniho. Tys slyšela kádě? Tak zkus kádě, Claudie. Dále chci vědět, jaká ikonická věc z roku 2010 byla v Rokenrolové síni slávy uschována ve formě sušeného masa. Cože? Když říkáš, že to uchovali jako sušené maso, - původně to sušené maso nebylo? - Ne. Tak co to teda sakra bylo?

Z čeho by asi mohlo být sušené maso? Á, jasně! - A máte to! - Někdy si říkám, že Claudii by se opravdu nevyplatilo hrát poker. - Claudie. - Protože Madonna to měla zavázané moc pevně a spadla z pódia. Bylo to strašné. - Je to jasné. - Ano, bylo to strašné. - Protože to je královna.

- Co máte vy, Alane? Zabila Madonnu. Bylo mi jí líto, vypadala jako skotská vdova v depresi, co chce skončit se životem. - Jonathane, Stacey, uhodli jste? - Ano. Napsali jsme… - Snad nám dáš bod. - To je Madenna? - To není pravda. - Jsi jako policajt z Haló, haló. „Bodré podoledne…“ Je Madlena ta samá paní?

Ne, Madonna - zakopla o svou kápi. - Jako Madlena tam z té vily? - Ne, Madlena tam od nás. - Tu znám. Ne, Maddonna. Maddonna jako lasagne! Maddonna! Pak jsem se ptal, jaká ikonická věc z roku 2010 byla uchována v Rokenrolové síni slávy ve formě sušeného masa. - Winkleman to hned věděla.

- Byla jsem nadšená. - Nejdřív Alan a Joe, prosím. - Péro Cliffa. Péro Cliffa Richarda. No jistě, péro Cliffa Richarda je správná odpověď. Ano. Péro Cliffa Richarda. Nepoužíval ho, tak ho uložili v… To samozřejmě ne! Ale od roku 2000 jsme ho neviděli, že, Joe? Není to úplně absurdní. Někdo má třeba péro Napoleona. To bylo zachováno a…

Zásadní rozdíl: Napoleon je mrtvý. Ale Cliff už nějakou dobu neměl žádný hit… To s Napoleonovým pérem je pravda? - Jo, jo, někdo měl… - Když říkáš někdo, máš ho ty? - Máš totiž doma divné věci. - Ano, mám rozsáhlou sbírku historických genitálií. Třeba hnedka ty svoje, že? A dost.

Nechte toho! - Claudie, Nishi, co máte vy? - Věděli jsme to. Masové šaty Lady Gagy. - Claudia to hned věděla. - To je správně. Jonathane, máte to? Ano, přesvědčil mě. Když z něčeho děláš sušené maso, obvykle se to dá do nějakého sáčku a nechápu, jak to tolik zmenšili. Chceš to vidět? - Jo, moc ráda. - Trefili jste se. Tady to je. - Aha.

- Jen to tak visí… Vypadáš zklamaná. Myslela jsem, že to zabalili, aby si to lidi mohli koupit. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taková hnidopišská poznámka k poznámce. V seriálu je anglický špión vydávající se za francouzského policistu, který komolí francouzská slova.

130

Odpovědět

Děkuji za opravu. Přiznám se, že ten seriál mě minul, takže jsem čerpala jen z anotací... :) na druhou stranu seriál je britská produkce, takže reálně tam jsou zkomolená anglická slova, ne? :D

01

Odpovědět

+jesterkaano, anglická slova, ale v originále mluví "francouzsky" s jiným přízvukem :D The British Have Arrived! | Allo Allo! | BBC Comedy Greats

30