Zapálil Jamie Laing saunu?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:3 432
Bylo Jaimiemu Laingovi v sauně ještě víc horko, než by čekal? S Leem je v týmu kromě Jamieho ještě Tracy-Ann Oberman. V Davidově týmu jsou Claudia Winkleman a Rhod Gilbert.

Přepis titulků

Jednou jsem zapálil saunu. Co? Jak? - Byl jsem v Brazílii. - No jistě. Byl jsem v sauně a rozhodl jsem se, - že saunové kameny poliju vodkou. - Panebože! Myslel jsi, že tak se vodka podává? Začalo to tak, že mi kamarád řekl, to jsem tehdy byl v Cornwallu, a kamarád…

Můžu ti do toho skočit? Věděli tví rodiče, že piješ alkohol? Už jsem byl plnoletý, bylo mi 18 a půl. Když jsi dospělý, tak 18 a půl je prostě 18. Ne! To je fakt! 18 a půl přece nikdo neříká! - V Cornwallu. - A kamarád mi řekl: Když si do horké vany naliješ vodku, panáka vodky do vany, tak se z toho opiješ.

- To jsem neudělal, ale… - Panáka vodky do vany? Ty výpary že tě opijou. Cestoval jsem po Brazílii. A kamarád měl v bytě saunu. Zůstal jsem v tom bytě sám… O těchto brazilských slumech už jsem slyšel. Zůstal jsi sám v bytě s flaškou vodky a řekl sis: „Kéž by existoval způsob, jak bych se pomocí této lahve vodky mohl opít.“ - Kde v Brazílii?

- V Riu. To je v Brazílii, to sedí! - Slušná odpověď. - Pokračuj. Byl jsem v cizí zemi, mladý, experimentoval jsem. - A napadlo mě… - Proč ses podíval na mě? Vzal jsem si vodku do sauny a nalil ji na saunové kameny. A pak to začalo hořet a sauna shořela. Takže jsi to nalil na ty kameny. Co se stalo pak? Nalil jsem ji na kameny, začalo to hořet.

Panáka, nebo celou lahev? - Půl lahve. - Půl lahve vodky? - Ty bláho. - Když je ti 18 a půl, pravidla neřešíš. Pak přijeli hasiči… Počkat, něco jsi vynechal. Byl jsi v sauně. Nalil jsi na saunové kameny půl lahve vodky. Začalo hořet.

Ty tam sedíš. Co máš na sobě? - Davide! - Chtěl jsem… Chtěli, aby tenhle pořad byl víc sexy! Chtěl jsem tam jít nahý, protože jsem si… Ale vzal jsem si plavky, takže ty jsem měl na sobě. Jak dlouhé byly? - Nejsou dlouhé… - Kolik centimetrů nad kolenem? - Tak 20 centimetrů.

- Nad kolenem? 20 centimetrů nad mým kolenem je můj pas. Takže si tam sedíš v plavkách na roštu. A začalo hořet. Co jsi udělal? Myslel jsem, že nejlepší bude je vzít a vyhodit… - Ty kameny? - Jo. - Vždyť byly žhavé! - To jsem zjistil. Jak jako zjistil? Bylo ti 18, musel jsi čekat, že budou horké. - Věděl jsi, že jsou zdrojem tepla.

- Když začneš panikařit… - Ani v panice… - Musíš brát v potaz, že mu bylo 18 a půl. - Chtěl jsem je vzít a vyhodit dveřmi… - Dveřmi? No kam jinam? Sauna má akorát dveře! Nejlepší totiž je ten oheň rozšířit do zbytku bytu. Co bylo na druhé straně těch dveří? Chodba? Obývák? Moc hezký balkón. Takže jsi je chtěl hodit na kolemjdoucí? To je pro Rio typické.

Padající hořící kamení s vodkou! Myslel jsem, že ty kameny zvednu, vyhodím je ze dveří a pohoda. Ale ty kameny byly moc horké, takže mi spadly na zem. - A pak začalo hořet. - Jak můžeš nevědět, že… Jsi tak strašný snob, že nechápeš koncept uhlí? Určitě se vám to taky stalo… Třeba když jste pekli, otevřeli troubu a vyndali to holýma rukama? - Ne! - Ne! Davide, co si o tom myslí tvůj tým?

- Claudie? - Pravda. Byt, balkón, počká, než odejdou, plavky, vodka. - Konečně… - Je to tak. Konečně si můžu obléct plavky. Všichni ven! - Co myslíš ty? - Já jsem ve tvém týmu! Zajímalo by mě to. - Co řeknete? - Pravda. Jamie, říkal jsi pravdu, nebo to byla lež?

Byla to… pravda! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Ano, je to tak, Jamie opravdu zapálil saunu.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky za překlad. Příjde mi, ale že kolem 3:50 Lee mluví o konceptu uhlí ne chladu.

20

Odpovědět

Díky za upozornění, je to tak, už jsem to opravil :)

10