Zaplatil Rhod Gilbert za jídlo autem?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:3 923
Zaplatil Rhod Gilbert za tapas v restauraci Nissanem Micra? Lee má v týmu Rhoda a Victorii Coren Mitchell, hádají David, Mackenzie Crook a Chris Packham.

Přepis titulků

Jednou jsem zaplatil za tapas Nissanem Micra. Davide. Tapas a Nissan Micra. Kolik tapas jsi koupil? Jednu porci. Kolik ty tapas stály? Asi 15 liber. Dobře.

Proč? Neměl jsem peníze. Ale byl sis vědom, že Nissan Micra, i ten v horším stavu, má cenu mnohem víc než 15 liber? Jo, ale když nemáš prachy, jen auto, co pak? Asi bych nejedl tak často v restauracích. Jeď domů, dej si toast. To nešlo, když jsem prodal auto. Pravda.

Přijali to auto jako platbu? - Jo. - Kolik vás jedlo? - Osm. - Osm lidí se dělilo o jednu porci tapas. Já měl jednu porci, co měli ostatní, nevím. Takže jsi ani nenabídl, že tím autem zaplatíš celou útratu. Řekl jsi: „Měl jsem jen tohle a tohle. Tohle platím tím Nissanem Micra. Svoje jídlo si zaplaťte sami.“ Nebyl třeba pravý čas na to být trochu, trochu štědrý?

„Platím tu autem!“ Nikdo z ostatních ti nepřispěl, aby ti to auto zůstalo? Někdo to za mě zaplatil, proto jsem jim za to dal to auto. Takže to auto dostal jeden z tvých přátel, ne majitelé té restaurace? Samozřejmě. Takže někdo z nich řekl: „Dám ti těch 15 liber.“ - „Zaplatím za tebe.“ - „Ale dluhy nevedu.

Nebudu čekat týden. Chci za to něco teď hned.“ „V kapse mám jen kapesník, košili si nesundám, to by byl trapas, tak zbývá už jenom moje auto.“ Ne. Řekla: „Zaplatím za tebe.“ Já na to: „Nic nemám. Dám ti svý auto.“ Na to neřekla: „Ne, dáš mi to příští týden.“ Řekla: „Dobře, beru.“ - Jakou mělo to auto cenu? - Stálo mě 2 500. - Jak dlouho jsi to auto měl?

- Přišel jsem o 2 485 liber. Byly to výborný tapas. Měl jsem albondigas. Taky croquetas. Krokety. To mi došlo. Dále jsem měl gambas a la plancha, grilované krevety, a za koberečky pak patatas bravas. Tak jo. Davide, jak to vidíš? Mluví pravdu? - Ne.

- Určitě ne. Celé je to nějaké divné. - Podle mě je to lež. - Souhlas. Tipujete lež. Dobře. Rhode Gilberte, pravda, nebo lež? Je to… pravda. Všechno, cos tady řekl, byla pravda? - Každý slovo.

- Jsi blbec. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jediné, co mě trochu zklamalo, byla odpověď na otázku "Kolik ty tapas stály?". Tam si to úplně říkalo o "Jeden Nissan Micra. Vždyť už jsem to říkal."

110