Rhod Gilbert a jeho zvláštní rukaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:240
Počet zobrazení:11 363

Je tu na přání Rhod Gilbert, který tvrdí, že má něco zvláštního s rukou.

Poznámka: Pasáž s kapelou Muckspreader je narážka na další díl Would I Lie To You, kde Rhod tvrdí, že hrál s kamarádem v kapele na kytaru, ale jeho kytara nebyla zapojená, protože neumí zahrát ani ťuk.

Přepis titulků

Nemůžu nosit rukavice, protože mám zvláštní ruku. Lee. Kterou ruku máš zvláštní? Tuhle. Můžeš ji zvednout? Ukážu ti kousek. To je celkem zvláštní ruka. Všechny rukavice, nebo jen nějaký?

Myslíš ty zvláštní rukavice s palcem a čtyřmi prsty? - Ne, protože existují palčáky... - A těm se říká palčáky. - Palčáky jsou pořád rukavice. - Není. - Palčáky jsou rukavice. - Nejsou. - Jsou. - Uznej, že palčáky nejsou rukavice. Jen dodám, že vypadáte jak lidi, kteří si nejsou svou odpovědí zcela jistí. Máš pravdu, mám pochyby. Vypadáte přesvědčeně, ale ani jeden z vás nezná pravdu.

Třeba ti pomůže, že palčáky můžu nosit, ale nemůžu nosit rukavice. Máš blánu mezi prsty? Máš blánu mezi prsty? Máš blánu mezi prsty? Jo, mám blánu mezi prsty. Fakt? Proto jsi nemohl hrát na kytaru ve své kapele Muckspreader? Očividně.

Můžu nakreslit.... Nemám papír a tužku, takže nemůžu. Já mám. Jasně, že ty máš. Obkreslíš svou ruku, ale nenecháš nás koukat? Obkresli svou ruku... Nevstávej, jdu za tebou. Posaďte se, pane, děkujeme, že jste přišel. Děkuji, pane. Nakresli to, dělej, kresli.

Dělej, kresli! Obkreslit ji, jo? Jo. Robe, jsi svědek, jo? Budu svědek, dobře. Obkresluje prsty. Pane bože. Vezmu to.

Díky, Rhode. To pro tebe muselo být poměrně traumatizující. To bylo. Rhod tvrdí, že takhle vypadá jeho ruka. Takže jen jedna blána na jedný ruce? Znám tě 15 let, všiml by sis, kdybych měl celou ploutev. Takže, co tipuješ, Lee? Je to pravda? Co si myslíš? Jsem tady v nejhorší situaci, protože ho znám strašně dlouho a snad bych to už věděl.

Já kupodivu tipuju pravdu. Proč? - Přijde mi to fakt dobře nakreslený. - Tohle ti přijde... Líbí se mi to. Myslíš, že kdybys neměl blánu mezi prsty, tak bys to nedokázal takhle upravit? Ne, protože kdyby to nebyla pravda, tak by to nejspíš udělal u všech prstů, ale jen jedna blána je dost....

Třeba jich chtěl nakreslit pět, ale jen blbě kreslí. Dobře, co tipuješ, Lee? Je čas se rozhodnout. Posledně jsem to měla špatně, mě se neptej. Dobře. Takže nevíš? Lež. Tipuješ lež? Lež. Tipl jsem špatně Davida, takže bys mě měl ignorovat.

Ty rozhodni. Ignoruj mě. Takže ty říkáš: "Nevím, asi lež." A ty: "Ignoruj mě." Ignoruj mě. Tenhle týden mám fakt vítěznej tým, co? Co tipujete? Tipuju lež. Lež.

Musí to být lež, všiml bych si toho... Rhode, byla to pravda, nebo lež? PRAVDA Pravda? Ukaž to. Ukaž to. Klakson signalizuje konec pořadu a vítězem se stává Davidův tým s výsledkem 4:1.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mám kamaráda, který má tohle na obou nohách, omezující to ale tak moc není, nemůže nosit akorát prstové ponožky či boty.

50

Odpovědět

Ještě jeden detail k těm videím vedle hl. videa... https://i.imgur.com/XRRHQCt.png
(kdyby to někdo nepochopil, tohle vznikne, když se zmenší okno - video svojí velikost nepřizpůsobí a tyhle odkazy ho překrejou)

Vim, že to sem nepatří, ale nebudu hledat, pod kterým videem jsme se o tom bavili.

31

Odpovědět

Díky, přepošlu to programátorovi.

00

Odpovědět

+XardassJeště pár detailů, kdyby bylo třeba.
Přehrávač umí zmenit velikost před spuštěním videa = tohle se nestane, pokud nejdřív zmenšim okno a až pak pustim video.
Děje se to jen dokud je okno dostatečně velký, když ho zmenšim víc, tak ty odkazy zmizej.

Celkově bych asi doporučil jinej přehrávač - odstranila by se tim i ta chyba s nezobrazjící se lištou.

60

Odpovědět

+BullOversouhlas, tenhle prehravac je fakt spatny, hlavne na tabletech...

30

Odpovědět

+Martin KučerákTaky tento přehrávač moc nemusím. Občas se mi stane, že když si zvětším přehrávač na celou obrazovku, tak se nezobrazují titulky a reload vůbec nepomáhá. (OSX, Chrome, žádný AdBlock)

40

Odpovědět

Tohle jsem ale fakt nečekal! :D

460

Odpovědět

Zabte mne, ale tohle vidím poprvé. Znám lidi, co mají 4 prsty od narození, ale blána? Má to nějaký název a jak je to časté?

12

Odpovědět

blánovitost meziprstová latinsky inter membranam toes

32

Odpovědět

Odborně se to nazývá simplexní syndaktylie, jedná se o srůst prstů, respektive meziprstí kožní blánou. Řeší se to plastickou chirurgií.

40