Uspával Tony Davida, byl mu zničen invalidní skútr, nebo hrál badminton?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
98 %
16. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:192
Počet zobrazení:9 507
Jedna z mých nejoblíbenějších scének. Za křeslem je opět Rob a tajemný host je na straně Davidova týmu. U něj je Rhod Gilbert a Sally Phillips. U Leeho je Tess Daly a Des O'Connor.

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Tonyho. Vítej, Tony. Rhode, odkud znáš Tonyho? Tohle je Tony, 5 let byl mým spoluhráčem v badmintonu. Dobře. Sally, odkud znáš Tonyho? Tohle je můj strýček Tony, loni jsem ho poprosila, jestli se můžu projet na jeho invalidním skútru, vjela jsem do rybníka a zničila ho.

Nakonec David, odkud znáš Tonyho? Tohle je Tony, když jsem byl malý, tak mě uspával vyprávěním příběhů z války. Není to krásné? Tady to máme, Rhodův parťák v badmintonu, strýček Sally, který nemá skútr, nebo Davidův vypravěč na dobrou noc. Než se začneš ptát, nechám ti donést křeslo. Můžeš se uvelebit. Odpočívej. Lee? Sally, používá invalidní skútr často?

Měl dvě endoprotézy kyčelního kloubu. - Dokáže bez něho být? Došel sem. - Jo. Nejsou jen pro staré lidi. Já mám vanu s dveřmi. Přijde mi to fajn. Zkoušels kutit a zvrhlo se to, že? Přijde mi fajn otevřít dveře, vstoupit, počkat 19 až 20 minut a mezitím tam mrznout zimou. Přijde mi to skvělé. Proč jsi ten skútr vůbec zkoušela?

Protože jsem měla hrát ve filmu psychopatku. Psychopatku na invalidním skútru. Zeptala jsem se, jestli si to můžu zkusit, protože neumím řídit auto. Sally, kolik jsi ujela, než jsi vjela do rybníku? Nevěděla jsem, že to mám na zpátečku. Takže jsi k němu byla blízko? Nebyla jsem od něj daleko, směřoval dopředu, ale kvůli zpátečce jsem se rozjela špatným směrem.

- Byl tam strýček s tebou? - Ano. Co ti Tony řekl, než jsi nasedla na skútr? Potom řekl u čaje, že mnohokrát zmínil, že je jasné, jak se to má řídit. Řekl, že to má jen malé oje. A že i blbec… - Řekl oje? - Ano. To používají námořníci. Očividně by ses aspoň podvědomě cítila líp na moři. - Koupila jsi strýčkovi Tonymu nový skútr?

- Ano. Kolik stál? Jo, kolik stál? 1 500 liber. Za nový? - Za nový? - Ano. Počkat, je to pravda, Desi? Přesuneme se k Rhodovi? Jak je to dlouho, co jste spolu hráli badminton?

- Co jsme byli spoluhráči? - Ano. Mezi 10 až 15 lety. Kdy to skončilo? Museli jsme přestat, protože mi to začalo jít. Jak to začalo? Hráli jsme za stejný klub. Jak se jmenoval? Byl v západním Londýně.

Západ Londýna, název klubu si nepamatuješ? Jmenoval se Old Actonians. - Badmintonový klub Old Actonians? - Ano. Měl jsi plnou výbavu, krátké šortky a tak? Ne, měl jsem hornickou helmu a on oblek potápěče. Jasně, že jsme měli, Desi. Vyhráli jste něco s Tonym? Vyhráli jsme toho hodně.

Proč jste hráli spolu? Proč sis nevybral, bez urážky k Tonymu, proč sis… Chválili jsme se navzájem. Říkal jsi, že jste se chválili? „Jsi dobrý.“ „Ty taky, tak pojď.“ Kdo bys řekl, že z vás dvou byl lepší? Tony byl mnohem lepší hráč než já. Tony hrál za Anglii. Když jsme začínali, pinkali jsme si v klubu na západu Londýna. A teď je Rafael Nadal badmintonu.

Pokud hrál za Anglii a byl tak dobrý, proč si vybral tebe? Myslím, že by bylo fér, a snad Tonymu nebude vadit, že to řeknu, když jsem hrál, tak mu bylo kolem 70. Když jsi s ním hrál? Jo, když jsem s ním hrál. Ideální věk na badminton. Obzvlášť na mezinárodní úrovni. Dobře.

Davide, odkud znáš Tonyho? Žil vedle nás, když jsem byl malý. A četl ti na dobrou noc? Občas mě a bratra hlídal. - Je to možný. - Smyšlené, nebo skutečné příběhy z války? Ne z knihy a pravděpodobně pravdivé. Křičel je někdy přes zeď? „Byli jsme obklíčeni Němci.“ „Snažím se usnout.“ „Mně to nezajímá.“ Kolik ti bylo?

Myslím, že mi bylo… 23. Myslím, že kolem pěti, šesti, sedmi. Mohlo se to stát, můj soused mi zpíval ukolébavky a hopsal se mnou na koleni. Jsem jediný, kdo měl rodiče? Co se tady děje? Nejspíš šlo o to, Lee, že rodiče měli velký problém sehnat dalšího dospělého, který by byl ochotný za tebe nést tolik zodpovědnosti.

Nech mě se zeptat na tohle, přišel někdy Tony ne kvůli hlídání, ale jen aby ti řekl některé příběhy, nebo se to dělo jen při hlídání? Myslím, že to začalo hlídáním, ale občas k nám stejně přišel. Stop. Davide, zrovna jsi zvýšil tón, to jsem od tebe nikdy předtím neslyšel. To se ti tak nepodobá. Občas k nám stejně přišel. Co se ti stalo?

Hele, jsem v národní televizi, trochu nesvůj, když musím mluvit o týrání v dětství. To je všechno. Ze všech příběhů z války, které ti před spaním říkal, jaký se ti líbil nejvíc? Nejzajímavější příběh mi přišel ten, kdy Tony mluvil o své matce, která za války pracovala v oxfordské knihovně. - To je ten zajímavý? - Ano. Měla sestavit, analyzovat a umístit fotografie japonských pobřežních čar.

Víš co? Zlepšuje se to, pokračuj. Pro přípravu na invazi Japonska. A ty jsi jako pětiletý řekl: „Děkuji, to je zajímavé?“ Protože na konci příběhu jsem spal. Je čas na odpověď, Lee, je Tony… Promiň, snažím se z hlavy dostat to, že jdu kolem Davidova pokoje a slyším tam chlapa: „Samozřejmě s pobřežní čarou Tokia je těžké určit, jestli bude přistání na pevnině, nebo…

Jo, ty spíš, dobře.“ „Dobrou noc, ať tě blechy štípou celou noc a nenech nás Japonce napadnout.“ Myslím, že Rhoda můžeme vyloučit. Hodně podezřelých věcí. Souhlasím, hádám, že to jeden z těch dvou. Mám hrozný pocit, že to je David tamhle uprostřed. Já vím, který je David. Dobře, co invalidní skútr od Sally? Už jsi někdy dělala autotesty? Ne, ani jsem to nezkoušela.

Ani jsem se nikdy nenaučila řídit. Nemůžeš říct ani, když jde o stejnou věc. „Dělala jsi autotesty?“ „Ani jsem je nezkusila.“ Tak Lee, je Tony Rhodův badmintonový parťák, je kvůli Sally bez skútru, nebo Davidův vypravěč na dobrou noc? Co tipnete? Není to Rhod. - Je.

- Koho tipuješ? - Sally. - Já tipuju Davida. A z divného důvodu jsem opět pro Rhoda. Jasně! Díky. Vidím to v jeho malých velšských očích. V jeho malých prohnaných velšských očích. Věř mi, jestli mě tenhle pořad něco naučil, tak to jsou prohnané velšské oči.

- Rhod, nebo Sally? - Je to Sally. - Sally? - Jo, Sally. Dobře, Sally. Tony, řekneš nám prosím, ke komu patříš? Jmenuji se Tony a Rhod byl můj badmintonový spoluhráč. Ano, Tony byl Rhodův badmintonový spoluhráč. Děkuje velice, Tony. Děkuji. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jaký příběh se ti líbil nejvíc?
-Když jeho matka za války pracovala v knihovně.
To je ten zajímavý?
-Ano, Měla sestavit, analyzovat a umístit fotografie japonských pobřežních čar.
Víš co? Zlepšuje se to, pokračuj.

:D:D to mě zničilo

241

Odpovědět

Děkuji moc za překlad, pobavil jsem se :) ♥

70

Odpovědět

Rob a normální delka je zpět, konečně!

150

Odpovědět

Jednou by měli najít tajemného hosta který by byl přítel /nebo známej/ všech soutěžícich s historkou.

160

Odpovědět

nemůžu říct, že bych to trošku netušil, protože se až moc snažil, aby to nebylo uvěřitelné :D

60

Odpovědět

jo, taky mě to tak přišlo. Škoda že se Sally nezeptali jak se dostala na pořad... :-))

00

Odpovědět

Dobře to na protihráče zahráli :) Teda, Davidův příběh mi přišel pochybný... ale snažil se

30

Odpovědět

BACHA SPOILER !!!!!!!!

Wtffffffffffff, to mě po*er, pro mě zatím nejvíc překvapivý reveal ze všech WILTY

174