Vykopal Rhod Gilbert mrtvého křečka?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:143
Počet zobrazení:7 044
Vykopal Rhod Gilbert z hrobu svého mrtvého křečka? Je u Leeho spolu s Denise van Outen, u Davida jsou Dara Ó Briain a Vernon Kay.

Přepis titulků

Jednou jsem vykopal svýho mrtvýho křečka a umyl ho. Kolik ti bylo, kdyžs ho koupil? - A kolik bylo jemu, když to koupil? - Bože. Když jsem ho koupil, bylo mi asi… 25. 25? Pardon? Cože?

Ne? - 25? - 6! 6! Předpokládal jsem, že to muselo být v dětství. Nevím přesně, nepoznamenal jsem si přitom svůj věk. Jo, ale neřešíme, jestli ti bylo 23 nebo 24. - Kolem 25. - Nebylo ti 9, o to nám jde. Ne a víš ty co, matika ti fakt jde. Jde o to, který dvacátník by si koupil křečka?

Líbí se mi, že vám nepřijde divný, že ho vykopal a umyl, to je v cajku. Měls křečka v 25? To není zrovna to, na co byste se měli zaměřovat. - Měl ten křeček jméno? - Jo. Jmenoval se… Ianto. Jak se to píše? I, A, N, T, O, asi. Upřímně, nikdy jsem neměl důvod si to zapsat. S hláskováním si nemusíš dělat starosti u žádných mazlíčků.

- Jsou chvíle, kdy ho potřebuješ napsat, třeba v e-mailu… - Jo. …blízkému o tom, jak se má: „Ianto je trochu pobledlý.“ - Máš pravdu, jednou… - Tos ho nenapsal ani na náhrobek, abys ho pak mohl snáz vykopat a umýt? Měl náhrobek, svým způsobem. A měl na něm napsáno Ianto? Bohužel na jeho náhrobku už bylo něco napsaný. - A co to bylo?

- Dřívko od nanuku. Takže tam byl napsaný vtip? Křeček umřel, kdes ho pohřbil? Na zahradě. Jak dlouho byl pod zemí, nežs ho vykopal? - Byly to měsíce? - Ne, asi den nebo dva. Byl v nějaké nádobě, nějaké křeččí rakvi? - Jo, byl v nádobě. - V čem byl? Byl v…

lahvi od smoothie. Smoothie… Lahvi od smoothie? Byl v lahvi od smoothie? Jaks dostal křečka do lahve od smoothie? Dřívkem od nanuku. - Nebudu lhát, prostě jsem sundal víčko a strčil ho dovnitř. - Násilím? Musel jsem, byl mrtvý, snažil jsem se ho přesvědčit, ale nefungovalo to.

A jak jsi ho pak dostal ven, abys ho umyl? Nebos napustil do lahve vodu, zavřel ji, protřepal ji a pak sundal víčko a potom… Nechceš tam nalít vodu, ale šumivý nápoj, protřepeš to a puf, je venku. Jen si tak vyletí do vzduchu a ty ho pak chytáš. Ještě jsme ale nepřišli na to, proč…

jsi ho chtěl umýt? Protože to byl jahodový mohykán… a zatuhl. - Ještě tam byla jahodová hmota? - Jo, pořádně jsem ji nepropláchl. A užíral ses vinou… Jo. Páni. Můžeš popsat to umývání?

Popravdě to umývání už si moc nevybavuju, prostě jsem ho opláchl a vyfoukal. V… - Ale no tak. Nevyfoukals ho. - V kuchyňském dřezu… Byls teď někde na dovolené? Dal by sis šálek čaje? Opláchls toho křečka v kuchyňském dřezu? Umyl jsem co nejvíc jahodovýho smoothie z jeho lepkavý hladký srsti, rozloučil se a pohřbil ho na zahradě.

Takže máš pocit, žes udělal správnou věc? Jo, rozhodně, díky Robe. Udělal, jo. - To je dobře. - Děkuju. - Myslíte, že říká pravdu? - Já ne. - Ne. Možná rychlý propláchnutí pod kohoutkem, ale nemyslím, že by strávil čas drhnutím… - Takže lež? - …křečka. - Tipneme lež. Tipují lež.

Rhode. Křeček, pohřeb, vzkříšení, je to pravda, nebo lež? Samozřejmě že… pravda. No, je to pravda a taky dost znepokojující.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Butt Y?

30