Strávil Rhod Gilbert dovolenou v garáži?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:3 637
Strávil Rhod Gilbert dovolenou v garáži jednoho Francouze? David má v týmu Rhoda a Carol Vorderman, hádají Lee Mack, Hal Cruttenden a Kelly Hoppen.

Přepis titulků

Jednou jsem strávil dovolenou v garáži jednoho Francouze. Není to eufemismus, že ne? Kolik ti přibližně bylo? A nechci slyšet: „17.“ - Nějak 38. - 38? - Takže se to stalo nedávno. Je ti 38, jsi ve Francii. Kde je ta garáž? - Ve Francii. - Kde tam? - Na severu. - Kde tam? - V Bretani.

- V Bretani. - V jižní Bretani. - Aha. Na severu jižní Bretaně. Takže vlastně na jihu střední Bretaně. - Tam to znám. - Střední Bretaň. - V kterém městě to bylo? - Město, kde jsem strávil dovolenou - v garáži jednoho Francouze… - Se jmenuje… - Vannes. - Spals ve vanu v garáži? - To město…

- Spletl sis to? „Chci dovolenou ve vanu.“ Rhode, promluvíme si jako Velšani. Třeba bude rozumět mně. Ptej se mě konkrétně. Zabookoval sis dovolenou v garáži jednoho Francouze? Ne. Strávil jsem dovolenou v garáži jednoho Francouze. - Když jsi dorazil do toho města Vannes… - Ano? - …věděls, že budeš spát v garáži? - Ne. - Všechny hotely byly plný?

- Ne. - Líbily se nám fotky. - Nám? - Mně a partnerce. - Partnerce? - Přítelkyni. - Přítelkyni? - Už manželce. Teda, to bylo rychlých 10 vteřin. Takže jste jeli do Vannes. Jeli jsme do Vannes. - Šli jsme do informačního centra. - Neměli jste ubytování. Chápu. Co se v tom centru stalo? Řekli: „Co tohle?“ A my: „Super.“ Pěkný dům, měli tam bazén, tak jsme na to kývli.

- A když jste tam přijeli? - Byla to garáž. Dům byl pěkný, ale my spali v garáži. Vypadala ta garáž jako pokoj, nebo se tam válelo nářadí… Jako pokoj s kánoí a skříní na pojistky. - Nestárnu už? - Ano. - Ale ve 38… si ubytování hledáš předem. Chceš vědět, kam jedeš. - Jo.

- Chceš něco hezkého. Jestli je to pravda, tak si to zasloužíš. Neříkám, že se mi tam nelíbilo. - Líbilo se ti tam? - Ne, byla to katastrofa. - Jak dlouho jste tam byli? - Dva týdny. - Zůstali jste tam dva týdny? - Kolik jste platili? - Cena byla dobrá. - To mě nepřekvapuje. - Byly tam nějaký okna? - Ne. - Ale byl tam bazén? - Oni měli bazén. - Směli jste tam?

- Ne. Zní to, jak kdybyste nebyli hosté, ale rukojmí. A co paní Gilbertová, tehdy ještě ne Gilbertová, co na to ona? Protože jsi tu ty, Rhode. Vysoký, urostlý Velšan, o kterém všichni sní. A ty ji vezmeš na takové místo. Neumřelo v ní něco, když viděla… - s čím se tam musí poprat? - Mám pocit, že jí nebylo moc dobře. Oxid uhelnatý, nebo výfukové plyny? Tak jo, Lee. Je to zamotaný příběh. Co tipuje váš tým?

- Rozhodně je to lež. - Tipuješ lež? - Ano. - Fakt? - Kvůli tomu, jak se v tom plácal? - Kvůli všemu. Jako čemu? Fajn, měli jsme okna. - Co tipuješ ty, Hale? - To, co říká, je tak absurdní. Nikdo by přece nespal v garáži bez oken. No jo, ale ty jsi Kelly Hoppen, Kelly. On je Rhod Gilbert. Co tipujete, Lee?

Pravda, nebo lež? - Lež. - Lež? - Lež. - Lež. Podle mě je to pravda, ale dám na ně. Lež. Tipujete lež. Rhode, dovolená v garáži. Pravda, nebo lež? Dovolená v garáži ve Vannes je… pravda! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, všechno je to pravda. Rhod jednou strávil dovolenou v garáži jednoho Francouze.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po tom všem, co sem už od Rhoda slyšel, a ukázalo se to pravdivé, bych mu věřil i kdyby tvrdil, že byl na dovolené na Měsíci :-D Ten chlap by měl vydat knihu jeho zážitků, to prostě nevymyslíš co jemu se děje, nebo co dobrovolně dělá :-D

00

Odpovědět

Rod je jak Lee, taky skvělej komediant :D

150