Jela Sara Pascoe omylem na dovolenou do Kostariky?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
130. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:6 548

Objednala si Sara Pascoe dovolenou v Kostarice v domnění, že je ve Španělsku? Je u Leeho spolu se Stevem Davisem, u Davida jsou Claudia Winkleman a Craig Parkinson.

Poznámky:
Kostarika se v angličtině i španělštině píše jako Costa Rica.

Přepis titulků

Kdysi jsem jela na dovolenou do Kostariky, protože jsem myslela, že je ve Španělsku. Svou chybu jsem si uvědomila, až když jsem seděla v letadle. Davidův tým. Kde je Kostarika? Je v… Mezi… - Amerikou a Jižní Amerikou. - Dobře. - Střední Amerika se tomu říká.

- Pardon? - Střední Amerika. - Jo. - A uvědomila sis to až v letadle? - Jo. - Kvůli čemu? Když sedíš v letadle, tak máš před sebou sedadlo, pokud teda nejsi pilot, a na něm malej čtverec s mapou cesty. A taky je tam napsáno, jak dlouhej ten let bude. A tady psali 14,5 hodiny. Což se mi na cestu do Španělska zdálo hodně. - A… - Najednou je z tebe expert na zeměpis! A pak tam byly ještě tečky a ty se vzdalovaly od Evropy směrem k Střední Americe.

- S kým jsi jela? - Sama. Kam jsi jela? Byla to dovolená? Jo. Jela jsem na jógovej pobyt. A když sis rezervovala ten let, tak tam nebyla informace o času příletu? Ne, tu dovolenou jsem si zarezervovala v breku na iPhonu během polední pauzy. - Takže jsem tomu nevěnovala moc pozornost. - Dobře. Zrovna jsem se rozešla s přítelem a jediná doba, kdy jsem měla volno v práci, byla přes Vánoce a Nový rok.

Říkala jsem si, že než smutnit v Británii raději odjedu a udělám něco pro zdraví. A jak ses dostala k tý Kostarice? Googlila jsem si pobyty a byla tam Kostarika, Costa Brava, Costa del Sol… A ty sis asociovala Kostariku s… Aha, chápu. - Jo, Španělsko. - Costa del Sol. - Jo! - Má to určitou logiku. - Jasně! - Dobře. Hrozně se mi líbí… Líbí se mi, že ses otočil na ně, jako by oni byli ti, kteří to nepochopili. - Vás to napadlo hned?

- Jo. Robe, chtěl jsem ti to sdělit citlivě. Jsi jedinej v sále, koho to nenapadlo. Nenapadlo. Nedal jsem si dvě a dvě dohromady. Stává se ti to často? Třeba když jdeš do Costa Coffee, nepřijde ti to rychlý? Je to jako na houpačce, ne? Tohle bylo poprvý. - Jaký to tam bylo? - V Kostarice? Protože to není ve Španělsku, je tam spousta druhů hmyzu a štírů, které v Evropě nemáme, vykázali jsme je. A všechny pak šly do Kostariky.

Jaký hmyz si vybavuješ? - Sklípkany. - To není hmyz, ale pavoukovci. Dobře, Davide. Tak jo. Kašleme na faktickou správnost, protože to nikdy nepůsobí žádné problémy, když se blíží devátá hodina tvého letu. Pavouci nejsou hmyz, Kostarika není ve Španělsku. - Dobře. - Proto je vzdělání tak důležité! Tolik vzteku vůči mně.

- Mám ještě jednu otázku. Vidělas tam opice? - Jo. - Jakej druh? - Černý a bílý. Beru to v úvahu. Pokračujte. - Pomohlo to? Ty opice. - Jo. - Pamatuješ si, jaks to zaplatila? - Debetní kartou. - Fajn. - Protože jsem na tom dobře. Nezdálo se ti, že je to na Španělsko trochu drahý? Popravdě ne.

Musíte vzít v úvahu pár věcí. Zaprvý, bylo to přes Vánoce a Nový rok, v tu dobu je všechno drahý. Jelas pryč na Vánoce? Sama? Na jógovej pobyt? Zrovna se rozešla s přítelem. Měj trochu soucitu. - Chudák holka. - Jo, ale na Vánoce nechceš být sama. Neskoč mu na to, to je Robova klasická balicí hláška. Řekni: „Ale jo, chci.“ Řekni to. Mám byt v centru. Měla by ses zastavit. - Dobře, co myslíte?

Je to pravda? - Pár věcí mi na tom nesedí. Myslím, že se tam dá dostat rychleji než za 14,5 hodiny, a všude tam jsou vřešťani. - Proto jsem se ptala na ty opice. - Jsou černé a bílé? - Ne! - Jakou barvu má vřešťan? - Takovou zrzavou. Tys býval zrzavej, Steve, ne? Na některejch místech pořád jsem. - Tak co myslíte? - Já ne… Co myslíš ty? - Teď bych tipl spíž lež.

Souhlasím. - Tak tipneme lež. Takže Saro, byla to pravda, nebo lež? Byla to… pravda. Je to pravda! Sara jela na dovolenou do Kostariky, protože si myslela, že je ve Španělsku. V tuhle chvíli je to pro nás zklamání, ale dobrá zpráva je, že třetina jejich týmu je idiot. Spíš dvě třetiny!

- Jo, samozřejmě! - Na mě nezapomínej, Davide.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tá je tupá ako 160 stupňový uhol

120

Odpovědět

to dievča musí byť vážne vytreté :D

111

Odpovědět

On jí otevřeně řekne, že je idiot :D

210

Odpovědět

A není?

39

Odpovědět

+NolmoKdyž na to má, tak proč by nejela do Kostariky?

Jinak v Kostarice jsou právě vřešťani černě zbarvení ( vřešťani pláštíkoví).

150

Odpovědět

+LNebo to mohli být chápani středoameričtí mexičtí.

Mně osobně přesvědčilo to s tím Costa rica, Costa del Sol...

80

Odpovědět

+lehkoživkaNebo malpy kapucínské.

00

Odpovědět

+LJet může kam chce, ale to že má peníze nezaručuje, že není idiot :-)

09

Odpovědět

+NolmoV tvé větě o idioicii jsou hned tři pravopisné chyby.

Promiň, ale věřit ti nebudu.

71

Odpovědět

Kontext je všechno. Viz její přítel, se kterým se rozešla a pak jak to zabije James Acaster:
Sara Pascoe and John Robins on Mock the Week s15e11

A Davidovi to Sara příští rok vrátila (8:27+):
Paul - David Mitchell’s bath buddy? Rylans hairdressing handyman? Mary Portas’ festive friend?[CC]

110