Je Aubrey stalker, chová šneka, nebo smažil ponožky?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
98 %
22. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:6 992

Jel Aubrey za Sarou 16 kilometrů jen kvůli zapomenuté sklence čatní, svěřuje Stevovi do péče svého mazlíčka šneka, nebo s Leem smažil ponožky spolubydlící? U Leeho jsou Sara Pascoe a Steve Davis, Davida doplňují Claudia Winkleman a Craig Parkinson.

Poznámky:
Judd Trump, Ronnie O'Sullivan a Alex Higgins jsou známí profesionální hráči snookeru.
V čase 03:05 Rob naráží na dvojí význam slova sluggish – jednak to znamená pomalý či unavený, jednak je to přídavné jméno od slova slug, což je slimák.

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního hosta Aubreyho. - Tak Steve, odkud znáš Aubreyho? - Tohle je Aubrey. Když jede na dovolenou, starám se o jeho šneka. - Saro, odkud znáš Aubreyho? - Tohle je Aubrey. Jednou za mnou jel 16 kilometrů, aby mi vrátil sklenici mangovýho čatní. - A na závěr Lee. - Tohle je Aubrey. Jednou nám hrozili vystěhováním potom, co jsme ukradli a usmažili ponožky spolubydlící.

Davide, kde chcete začít? Steve, ten šnek, popiš ho. Má ulitu. A podvozek. Podvozek. Dobře. Vítejte u Přírodních kuriozit Steva Davise.

Vracíme slovo zpátky do studia. Je to obyčejnej šnek. Není na něm nic zvláštního. A Aubrey mě požádal, abych se o něj postaral. - Kde ho má? - V teráriu, stejně jako když máš nějakýho hada nebo ještěrku. Takže chová úplně obyčejnýho šneka? - Jo. - Takového, kterých můžeš na zahradě najít klidně tucet, - má v terárku jednoho? - Jo. - Má ten šnek nějaký jméno?

- Tenhle se jmenuje Judd. A čím ho krmíš? Salátem nebo občas lístky pampelišky. Za odměnu. Anebo bys mu měl dát Francouze jako pomstu. Před chvilkou jsi řekl, že „tenhle“ se jmenuje Judd, z čehož vyplývá, že jich bylo víc. Jo, měl jich víc. - Poslední byl Ronnie.

- Ronnie před Juddem. - Před Juddem. - A Alexe. - Alexe? Vím, kam to směřuje. - Vidíš tam určitej vzorec, Craigu? - Jo. Všiml jsem si. S tvýma znalostma snookeru… Steve, má Aubrey i jiný mazlíčky? - Míval hady. - A čím se Aubrey živí? Pracoval ve snookerovým klubu, kde jsem hrával. Spřátelili jsme se tam.

V tý době jsem se docela zajímal o hady. Teď už ale ne. Díky tomu jsme se dali do řeči. - Bydlí poblíž tebe? - V Romfordu. A když jede pryč, tak jdeš toho šneka nakrmit k němu domů? Ne, ten šnek přijde za mnou. To musí trvat věčnost. Co starání se o šneka všechno obnáší? - Čerstvou potravu.

- Jasně. - A zavlažování zeminy. A monitoruješ… Nemáš strach, když se zdá, že je trochu pomalejší? Díky. Umění konečně dosáhlo svého vrcholu. Koho chcete zpovídat dál? Saro, pověz nám o tom pronásledování s čatní. Byla jsem v supermarketu na nákupu, a když jsem všechno sbalila, neuvědomila jsem si, že tam zůstalo čatní. - Sbalilas všechno kromě sklenky čatní?

- Jo. - Mangový? - Mangový. - Lahůdka. Pokračuj. - Moc dobrý. A pak jsem šla zpátky k autu, nasedla, odjela, neuvědomila si, že jsem něco zapomněla, a pak když jsem sjela z dvouproudovky, na mě blikalo auto a já myslela, že jsem udělala něco špatně. Byl to ale tenhle muž, Aubrey, kterej vylezl z auta spolu s mým čatní. Byl to nějakej speciální supermarket, žes musela jet pro to čatní 16 kilometrů? Jmenuje se Lidl a za tu jízdu fakt stojí, příteli. - Stojí za tu dlouhou cestu.

- Nebyla jsem doma. Nebyla jsem v Londýně, kde žiju. Byla jsem na spisovatelským pobytu v… - Kostarice. - Kostari… V Sheldonu v Cotswolds. Takže sedíš za volantem, on za tebou přijde a ty vidíš, že v ruce drží čatní. - Jo. - Cos udělala? - Stáhla jsem okýnko. - Dobře. - A on řekl: „Tohle jste nechala v supermarketu.“ - Děsivý. - „Jedu za vámi.“ - A jak víš, že je to Aubrey? Spustil: „rád vás poznávám“? - Ne, tweetnul mi.

Ještě ten večer. - Co napsal? Jen: „Jaká byla večeře s čatní?“ - Odpovědělas mu? - Ne. - Počkat… Tohle je poprvý, co vidíš svýho stalkera od… - Není to stalker. Je to už rok a půl. - Není stalker. - Zapomněla čatní a on jí ho dovezl. - 16 kilometrů! Jestli tohle z tebe dělá stalkera, tak jsme stalkeři všichni. - Šlo jen o normální čatní? - Je lahodný, ale jo, normální. Víš jistě, žes ho tam zapomněla, nemohl jen vzít něco z regálu a pak tě sledovat?

No jo! A pak jsi v nákupu našla další čatní. - Našlas tam další čatní? - Ne, ale vyděsili mě, i když vím, že ne. Všichni v publiku si teď říkají: „Jo, i mě zastavil kvůli čatní.“ - Dobře a co Lee? - Lee, připomeň nám svůj příběh. Tohle je Aubrey. Jednou nám hrozili vystěhováním potom, co jsme ukradli a usmažili ponožky spolubydlící. - Jak se ta spolubydlící jmenovala? - Cathy. Kdo vás při smažení těch ponožek chytil?

Chytili nás až další den. Protože to bylo na silvestra a my jsme se chystali jít slavit. A za mých mladších let jsme mohli být tak trochu pod vlivem. Tak jsme si řekli, že by mohla být sranda usmažit ty ponožky. - Jak jste je usmažili? - Jak všichni ví, musíš na to jít od základů, dát tam trošku másla, pořádně ho rozehřát, rozložit tam ponožku jako tenkej steak, z jedný strany a chceš akorát opražit kraje, ne prostředek. Odkud Aubreyho znáš?

Cestovali jsme spolu po Austrálii. - Tehdy jsme byli v Austrálii. Zmínil jsem to? - Ne. - Tak teď už jo. - Ty ponožky zůstaly na pánvi, co? - Jo, přes noc. - Kdo je našel ten další den? - Máma tý spolubydlící. - To ne! - To jo! Popiš tu krizi, co vypukla další den. Máma je tam, přišla do domu, viděla spálené ponožky na pánvi. Co se stalo pak? Vrátili jsme se na silvestra pozdě, vlastně už na Nový rok, asi ve čtyři ráno, takže já jsem ještě spal.

Takže to byl Aubrey, koho ta máma seřvala. - Dobře. - Co ji tak naštvalo? - Co ji tak naštvalo? Usmažili jsme spoďáry její dcery. - Ponožky nejsou spodní prádlo. - Jsou tam, kde je nosím já. Takže máma se naštvala na Aubreyho a řekla co? Řekla: „Brý ráno, Cathy. Jak to de?“ Vešla dovnitř. A pak spustila „Kurník!

Kdo todle udělal s ponožkama mojí… Kdo todle udělal s ponožkama mojí dcery? Se pěkně zvencnu. Hej, ty! Aubrey, honem pocem!“ Takže Aubrey šel za ní. Naklusal do kuchyně. A ona začla: „Kurník, kluku! Koho by napadlo smažit holčičí fusakle?“ A on: „Podívejte, byli jsme trochu…“ A ona: „Ani to…“ A úplně jí ruplo v bedně. Řekla: „Nahlásím vás majiteli. - Nechám vás vystěhovat.“ - A vystěhovali vás?

- Nevystěhovali. Ale hrozili nám tím. Myslím, že majitel s ní tehdy promluvil. Aubrey vypadal jako vůdce naší dvojky. Je to ten typ… Však se na nás dva podívejte. Jak tam stojí. Jak ten umí stát. A… Říkali ti, že se nemáš smát! Potřebuju odpověď. Takže Davidův týme, je Aubrey Stevův šnečí kámoš, Sařin zachránce ochucovadla, nebo Leeho ponožky smažící parťák?

- Máme problém. - To jo. - V čem? Problém je v tom, že nikdo by neměl za mazlíčka jednoho šneka, nikdo by nejel za někým 16 kilometrů, jen aby mu vrátil čatní, a Lee by sice ponožky usmažil, ale je evidentní, že Lee to není. - Takže… - Takže co to bude? - Ponožky. - Tipujete ponožky. Dobře. - Ponožky. Dobře. Aubrey, můžeš nám prozradit svou pravou identitu? Jsem Aubrey a Lee a já jsme usmažili ponožky spolubydlící. Ano.

Aubrey je Leeho ponožky smažící parťák a tady je důkaz. To jsou ty ponožky. A kdo je ten okouzlující mladý muž, co je drží? Díky moc, Aubrey. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V ten moment, jak Lee říkal, že tam pěkně pevně stál, tak podle reakce Aubreyho to bylo bez debat!

00

Odpovědět

Tank bych asi spíš přeložil jako terarium než to akvarium

10

Odpovědět

Díky za postřeh, upraveno :-)

00

Odpovědět

Sakra takový zklamaní podle názvu jsem doufal že tam bude Aubrey Plaza

22

Odpovědět

Skvělé video!
Poznámka: říkají 16 mílí, ne kilometrů. To je asi cca 25 km, ne 16.

02

Odpovědět

Jenže oni říkají 10 mílí, což je asi 16 km.

110

Odpovědět

+kilobyteA fakt že jo, tak poznámka zpět. :D

10

Odpovědět

Už jsem si myslel, že jsou ti lidi, co je tam zvou, snad hluchý. Já bych se smál skoro pokaždé.

80