Claudia Winkleman na kurzu s pavoukyWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:7 032

Byla Claudia Winkleman na kurzu, aby se zbavila fóbie z pavouků? Je v Davidově týmu s Guzem Khanem, u Leeho jsou Greg Davies a Lucy Worsley.

Přepis titulků

Tajemný předmět. Pod stolem je krabice. Mohla bys ji vyndat na stůl? A předtím než nám ukážeš její obsah, přečti kartu. Předmět v této krabici mám vystavený v koupelně, ale mám strach se ho dotknout. Z toho důvodu ho teď odhalí David. Davide, mohl bys vyndat předmět z krabice?

Dobře. - Jo. - To je sklípkan? Je. Dostala jsem ho, když jsem byla na kurzu. Na jakém kurzu? Když nemáš rád pavouky. A tohle dostaneš jako dárkový balíček. - Chápu, kurz proti fóbiím?

- Jo. - Můžeš ho odložit, jestli chceš. Už jsme viděli dost a nechceme děsit lidi. Jak dlouho trval ten kurz? Týden, dva? Ne, byl to celodenní kurz. Kde ses o něm dozvěděla? A neříkej, že na síti, to neberu. Lidi o něm mluvili. „Máte strach, jste nervózní?“ Jo. Takže jdeš na ten kurz… - Takže jdeš na kurz a na konci ti řeknou…

- Konec nechme stranou, jak začal? - Dobře. „Vítejte,“ tak to… - Ne doslova, jak to začalo. Nechci každičký detail, jen nám řekni techniku k překonání strachu z pavouků. Takže vejdou… Už se zase vracíš na začátek. Nechci slyšet o příchodu, protože to ses vrátila ještě před pozdrav. Řeknou: „Díky, že jste přišli.“ Je fajn, že jste tam s lidmi, co se jich taky bojí, takže se tam sbližujete. „Ahoj, jsem Claudia a bojím se.“ Velkých nebo malých, chlupatých, černých kulatých…

prostě všech různých druhů… Pavouků. - Jo. A… - Co dělali? - A už se zeptám naposled. Co dělali? - Co dělali. Dobře, fajn. Řeknu vám, co nám řekli na tom kurzu a co na mě opravdu zapůsobilo: „Nejste sami.“ „Nejste sami, všude jsou pavouci.“ Dělali nějakou formu averzní terapie, kdy jste byli s pavouky konfrontováni?

- Jo, přesně tak. - Nikdy jim nedávej odpovědi! Přesně to dělali. Museli jsme se s pavouky setkat. Správně. A oni… Tuhle informaci ti zrovna napověděli a to je první... - Ne, to se stalo. - Zatím jsi na každou otázku odpověděla: „Řekli ahoj.“ Na tomhle kurzu řekli ahoj 13×. A i když se dostaneš k averzní terapii, pořád je to forma pozdravu, protože se seznamuješ s pavouky.

Řekni jednu věc, co na kurzu dělali. Všichni jsme měli nejlepší… Měli jsme skvělý oběd. Co… tam… dělali? Jednu techniku! Jakoukoliv. Seznámili jsme se s nimi a spřátelili se. Chovali jste je? A oni se po nás plazili a byli mazliví a měkoučcí.

- Neměla bys říkat, že jsou mazliví, pořád se jich bojíš. - Jo, pořád se bojím. Tohle musí být snad nejhorší lež v historii pořadu. Ne! Tak co myslíte, říká Claudia pravdu? Myslím, že lže. A pokud říká pravdu, tak to neberu. Protože pokud říká pravdu, tak nám musí říct aspoň něco a ne jen na každou otázku odpovídat: „Ehm…

Ahoj! Já jen… Ó… A pak já… A pak v… Mazliví, teplý, všude! Já jen… s tím… nemůžu, protože to je…“ Takhle zním? To přece není odpověď, že ne?

- Určitě je to lež. - Takže tipujete lež? Dobře, Claudio Winkleman, říkalas pravdu, nebo lež? Samozřejmě to byla… pravda. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Wow túto Claudiu este ani raz netrafili... skvelá klamárka

00

Odpovědět

Claudii má vždy naprosto super blafy, ale tady souhlasím s Leeho poznámkou v závěru.

80

Odpovědět

Claudia zahrála jeden z nejlepších blafů v historii, možná i ten nejlepší, alespoň z těch, co byly na videacesky. Co mě ale zaujalo, je Lucy Worsley, ta děvčice má naprosto fantastický dokumenty. Nebyla by možnost něco z jejího díla přeložit pro videacesky?=o)

62

Odpovědět

Ne, že by to video nebylo zábavné, protože bylo, ale tady mi přijde, že už to není úplně fér. Jak má ten tým tipovat, jestli mluví pravdu, když jim v podstatě neodpoví na nic, na co se jí zeptají.

191

Odpovědět

Tak mohli si tipnout, že to hraje. V těchto soutěžích platí pravidlo, že když je něco moc jisté, tak to tak určitě není. :D
Mrkev v krabici

120

Odpovědět

on tu hru ma strasne posefovanou, u ni se snad jeste ani jednou netrefili..

40

Odpovědět

Ta ženská je překrásná

155

Odpovědět

Vnímání krásy je dost subjektivní. Mně se třeba moc nelíbí. Neříkám, že je škaredá, to ne, ale za mě ani nějak nadprůměrně hezká. Třeba Davidova žena, která tu byla v jednom z předchozích dílů, mi přijde mnohem hezčí.

91

Odpovědět

To musí dát taky práce s tou tunou make-upu. Ráno bych se vedle nic probouzet nechtěl. Stačí jméno do googlu a projet si její fotky. Jakože docela hnus. :D

22

Odpovědět

To možná jo, ale mně se líbí právě i to její charisma. Prostě kouzelná ženská:-)..

10

Odpovědět

tady jsem tipoval asi od půlky pravdu, protože to šíleně přehrávala, aby to jako lež vypadalo :D

22