Dojná kráva Grega DavieseWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:134
Počet zobrazení:9 335

Vymyslel Greg Davies hru nazvanou Dojná kráva? Spolu s Lucy Worsley je v týmu Leeho, u Davida jsou Claudia Winkleman a Guz Khan.

Přepis titulků

Gregu, začínáš. Když jsem byl kempovat ve Francii, vymyslel jsem hru, kterou jsme pak s rodinou pořád hráli. Nazvali jsme ji Dojná kráva. Davidův tým. Tak nám vysvětli pravidla Dojné krávy. Mám pocit, že bych měl začít u zrodu Dojné krávy, jestli… Není třeba, přejdi rovnou k…

podrobnému vysvětlení pravidel a ke zbytku se můžeme vrátit později. Dojná kráva je v podstatě, ehm… Na mě nekoukej. …test toho, jak silné máte plíce. Protože… hráč Dojné krávy by se nadechl nejvíce, jak by mohl, a pak by vydechl a přitom neustále opakoval frázi „dojná kráva“. Když přestanete, vypadáváte.

- To dává smysl, ne? - Jo, jo. Ten, kdo říká „dojná kráva“ bez přerušení nejdéle, je vítězem. - Dobře. - Představ si, že jsme tvoje rodina, co kempuje. Nekempovali jsme, byli jsme v hotelu, ale klidně pokračuj. Pokud se chceš na tu kartu podívat znova… - Podívej se na ni ještě jednou. - Ajo, kempovali jsme, jo. Radši si ji nech lícem nahoru. První pravidlo Would I Lie To You?, vždycky nechte kartu lícem nahoru.

Řekl bych, že Dojnou krávu jsme hráli mnoho let, v hotelech i při kempování. Bylo… Původně jsme byli v takové chatě, v mobilním domě. - Můžeme si Dojnou krávu zahrát? - Určitě. Tak pojďme na to. Vy se mě na to nezeptáte, takže vám řeknu o jejím zrodu sám, protože je to důležité. Moje sestra viděla dámu ve stejné oblasti - na jihu Francie.

- Jo. Vypadala úplně normálně, ale sestra řekla: „Koukněte na tu dojnou krávu.“ A když jsme se na ni podívali, tak měla takové hovězí rysy. Vídali jsme ji každý den a začali to s dojnou krávou čím dál víc přehánět. Když jsme ji viděli poprvé, řekla: „Koukněte na tu dojnou krávu.“ A my: „Ha.“ - A asi třetí nebo čtvrtý den… - Jo? Jo? …moje sestra automaticky řekla: „Hm, dojná kráva.“ A pak už s tím začali všichni, kdykoli jsme ji viděli.

„Dojná kráva!“ A postupem času z toho bylo: „Bla bla bla, dojná kráva!“ Nakonec… Jsem tady 5 minut a už si připadám jako šílenec. Nakonec se z toho stal test, kdo dokáže říct… …nejdéle. Takže… - chcete si… zahrát? - Jasně. No říkáš, že je to návykový, takže když začnu, nebudu moct přestat.

- Jo. - Dobře. - Připravená? - Možná přestanem hrát Would I Lie To You? a bude to velký zlom v historii velmi úspěšného televizního pořadu Dojná kráva. Prvních 11 nebo 12 sérií to byla jiná hra zvaná Would I Lie To You?. K čemu jsou všechny ty lži a pravdy? Pojďme radši říkat: …dojná kráva. Hodiny a hodiny, protože se ukáže, že je to ta nejzábavnější a nejnávykovější věc vůbec, a prodejci heroinu půjdou k šípku.

Gregu, pokračuj. Po tomhle už z toho nemám moc dobrý pocit. - Připravená? - Jo. - 3, 2, 1, nádech. - Je to celkem sranda. - Dojná kráva. Vyhrál jsem. - Takže se shodneme, že Dojná kráva je skvělá hra. - Boží. Otázkou je, jestli byla vymyšlena před mnoha lety na jihu Francie, nebo tady před pár minutami. Myslím…

- Myslíš, že to může být pravda? - No… Podle mě je to lež. Určitě kecáš, kámo, ale vymyslels skvělou hru spatra a za to by měl být aspoň půl bod. Nevím, jak to funguje, ale jo. Za vývoj produktu nejsou žádné bonusy. - Myslím, že je to nepravděpobné. - Jo. - Takže lež? - Tipneme lež? - Jo, určitě kecá. - Dobře, tipujete lež.

Gregu. Dojná kráva. - Jo. Jih Francie, mobilní chata… Pravda, nebo lež? Jsem rád, že můžu Dojnou krávu představit v celostátní televizi, protože je to pravda. Já to věděla. Ano. Ano, radujte se. Je to pravda. Greg vymyslel rodinnou hru nazvanou Dojná kráva. Panejo.
 

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak ten to zahrál neuvěřitelně! Od začátku jsem počítal s tím, že kecá! :D
Děkuji za překlad

20

Odpovědět

tenhle týpek je tak divný a neustále má tak divný příhody, že jsem mu uvěřil hned od začátku :D

40

Odpovědět

Kdy začnete překládat nový pořad "Milky Cow"? :D

160

Odpovědět

Hele me dostal, takze good job. :D

20

Odpovědět

A David to zase úplně zabil hláškou o prodejcích heroinu :-D

140

Odpovědět

Claudii to opět neuvěřitelně slušelo! kočička:-)

1110