Claudia Winkleman a její asociace lidí se zvířatyWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:357
Počet zobrazení:16 935

Poprvé na VideaCesky.cz bude svůj příběh vyprávět slečna Claudia Winkleman. Dokáže udržet vysokovou kvalitu pořadu?

Přepis titulků

Dobře, dobře. Když se s někým čerstvě seznamuji, tak si v hlavě řeknu, co je asi zvíře. Jakmile si ho přiřadím, už na něj nezapomenu. Tým Leeho. Nemusím zvedat ruku, že ne? Potřebuješ na záchod? Aby byl jasno, Jamie, sice jsi oblečený jako sedmiletý kluk, ale nemusíš se tak chovat.

- Claudie, když jsme se poprvé viděli, - Ano. - jaký zvíře... - Fretka. Fretka? Proč fretka? No, malý, přátelský, jako mazlíček, ne tím divným způsobem. Jasná fretka. A teď ho vždy uvidíš jako fretku? Jo, definitivně. Jasně, můžeš mít svoje jméno, ale v mojí hlavě jsi fretka.

Můžeš to říct nám všem? Jasně, bobr. Mluví na tebe, nebo na mě? - Kdo? - Ty. Já? Proč jsem bobr? - Ty jsi kočka. - Ráda bych byla kočkou, to jsem ráda. - Moment, moment. Bobr? - Jo. - Proč bobr?

- Prostě automaticky. Já to... Teď už to vidím. Bobři mají velký zuby a... vypadají smradlavě. A o co ti jde? Jsi naprostý bobr. - Ty jsi kukačka. - Cože? Kukačka obecná. - Proč kukačka? - Nepřemýšlím nad tím. Kukačka obecná, sova, štěně. Konec. Jaký plemeno?

Nemůžeš říct jen štěně, musí mít nějaký plemeno. Dobře, když musím, irský setr. S tím jsem spokojenej. Zdá se mi, že jsem jedinej nespokojenej. Jsem kukačka. Počkat, mně bobr taky nevyhovuje. Já jsem se sovou spokojený, abych pravdu řekl. Mám radost. Rád bych byl sovou. Do sovy máš hodně daleko. Takže Claudio.

Říkám Claudio, ale myslím surikato. - Máš v sobě trochu surikaty, že jo? - Dobře. Kdybych to měla udělat na sobě, tak velbloud. Proč velbloud? Jsem velbloud. 100% velbloud. Možná 3% myš. 3% myš, 97% velbloud. To měli máma s tátou hodně zdravej vztah. V tom vztahu bys nechtěla bejt myš, že ne? Proč to děláš? Pomáhá ti to zapamatovat si jméno té osoby? Dělám to odjakživa.

Myslím, že to začalo, když jsem byla malá a měli jsme učitelku, která byla částečně člověk, ale hlavně kráva. No, rozhodně odpovídá jak z encyklopedie. Je dobrá. Děláš to prostě okamžitě. Hned. Jmenuj kohokoliv. Takže bez váhání a přemýšlení, řekneš nám znova, kdo jsme? To je lehký. Kočka, bobr, fretka, kukačka obecná, sova, malý irský setr.

Prostě to dělám, nemůžu si pomoct. - Co myslíš, Lee? - Pravda. - Myslíš, že pravda. - Myslím, že to je pravda. Já myslím, že to není pravda, ale je tu jedna věc, která zní skutečně, slovo Claudia. - Říkáte pravda? - Je to pravda. Dobře, Claudio, pravda, nebo lež? Je to...

lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dobře si je povodila...

170

Odpovědět

Asi bych nebyl jediný, kdo by ocenil více těchto videí od tohoto pořadu.
Jednak má slušné hodnocení, je svižný, je to zábavné a jedinečné, ještě jsme to v ČR/SK nestačili okopírovat. Nemusí se u toho přemýšlet a je to na pohodu.

Určitě bych nejen já uvítal tento pořad třeba i delší anebo více dílů. Docela to upadá, dobré pořady - těch je málo a tím pádem chybí překlady, a ty ne tak dobré - se překládají neustále ale nejsou sledovány.

190

Odpovědět

Odpovědět

já doufám že se tady brzo objeví video jestli je lee mack dvojnásobným držitelem světového rekordu .-) nebo to jestli je Rhod Gilbert zrůda co nemůže nosit obyčejné rukavice protože má divnou ruku .-))
anebo nejlepší s Henning Wehnem.... u těch jsem slzel, ať už šlo o to jak ilegálně dorazil do Česka, nebo jak ho hledal interpol...

těžko vybrat, ale jsem rád že to je teď pravidelný pořad, tak věřím že se tady časem objeví všechny ty oblíbené .-)

díky za to

270

Odpovědět

Zase se mi stalo to, že jsem si říkal, že by něco takového mohlo být i tady. No a pak jsem si tam zas vybavil toho Dejdara a bylo po přáních.

551

Odpovědět

Já Koháka... :/

241

Odpovědět

Už tam vidím tu skvadru Morávková/Zounar/Vondráček... a stačí.

311

Odpovědět

No dat tam lidi z divadla sklep a par tech co ted delaj stand up a nemusel by to bejt zase takovej...:) ale jinak plne souhlasim. Zase na druhou stranu neprijdou nam vtipnejsi protoze je nemame tak okoukany?

150

Odpovědět

+Pipe McPiepZajímavá otázka, ale asi to tím nebude. Stačí se podívat na český talk show a porovnat to s Grahamem, který jede několikátou dekádu a stále úspěšně i doma, nebo britský pořady a jejich český ekvivalenty, spíš je to o účinkujících než o okoukání=o) Nevím jestli mají naše tuzemské televize pořad, který jede neustále - čestná vyjimka večerníčku=o)

50

Odpovědět

+Pipe McPiepLidi co by to i tady uměli vtipně by se určitě našli, ale to by bylo spíš na nějaký internetový projekt. Místní televize opravdu ničeho pořádného schopné nejsou.

60

Odpovědět

dobře to zahrála a toho bobra v něm vidim taky

540

Odpovědět

To byl slušný herecký výkon :)

760

Odpovědět

Tato tam práskala jako kdyby to byla fakt pravda. Sakra, je dobrá! I love it!

490

Odpovědět

Ukážkova MILFka, nielen palec "nahoru"

355

Odpovědět

"palec"

181

Odpovědět

Pokud tohle byla lež, tak mi to prostě nedá - kolik sakra platí lidem, co vymýšlí tyhle příběhy a situace?! Dokonalé

35

Odpovědět

No ja ji to taky veril... :)

420

Odpovědět

Jen malá oprava, ve 2:56 říká red setter a je to přeloženo jako "černý"...:)
Jinak díky za tento díl, ale bylo jasný, že kecá, kdyby to byla pravda, tak by musela říct, že David Mitchell je veverka..:):):)

16

Odpovědět

Díky za opravu, nakonec jsem to sjednotil a dal všude "irský setr", což je asi používanější.

50

Odpovědět

Pro fanoušky WILTY doporučuji zhlédnout celý díl (https://www.youtube.com/watch?v=L5f1Girt5nw), asi jeden z nejlepších a nejpohodovějších, co jsem kdy viděl :)

160