Claudia Winkleman a želvák YoshiWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
92. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:233
Počet zobrazení:10 869

Byla Claudia Winkleman u veterináře, protože si myslela, že má její želva deprese? Nebo je to celé jen vymyšlená báchorka a tahle želva vůbec není její?

Claudia je v týmu s Leem a Stevem Jonesem. U Davida je Fiona Bruce a Micky Flanagan.

Přepis titulků

Tajemný předmět. Dobře, na zemi vedle tebe je krabice. Nejdříve polož krabici na stůl a potom přečti, co je na kartičce. - Dobře. - Nejdříve to přečti. Tohle je Yoshi. Nedávno jsem ho vzala k veterináři, protože jsem si myslela, že má deprese. Teď prosím otevři krabici. Neotevřu.

Co tam je? Pojďme to zjistit. Dobře. No jo. Můžeš ho z krabice vytáhnout a položit na neuvěřitelně realisticky vypadající trávu, kterou jsme tam dali? Králíky miluju. Mám se ho dotknout?

Bojíš se na něj sáhnout? Ne. Tohle je moje.. - Nějaká želva? - Je to želva. - Malá želva. - Želvička. Nedáš mu pusu? Pusinku? Pusy já nedávám. Jemu bys dala pusu, když je to tvůj malý Yoshi. Takovou. Nechci ho obtěžovat. Pořádnou, rty.

Dej mu pusinku, to šílenci dělají. Jak jsi ho vzala a odnesla k veterináři, když ti na něm tak záleží? Ne, jo, no, povím ti. Tohle se stalo. Je náš, není můj, ale patří celé rodině. Vzala jsem ho k veterináři, protože jsem se bála, protože přestal poskakovat. Neřádil jako obvykle. Jsi inteligentní žena, Claudie, víš, že želvy neposkakují.

Neběhají kolem dokola a neoblizují lidem obličeje jako psi. Proč sis tedy myslela, že má ta želva deprese? Máš pravdu, byla taková... nehybná. Když jsme ho dostali, tak hodně pobíhal... Nechceš nad tímhle příběhem zamyslet? Pobíhající želva? Nepobíhal, ale byl takový... Takový ne. Takže... Takže jsi koupila želvu, která měla záchvat, dostala se z toho a to sis spletla s depresí?

Co řekl veterinář? Že je v pořádku. - Dobře utracené peníze. - To musela být úleva. Zaplatila jsi? Ano. A navíc – tohle řeknu nahlas... To je jediný způsob, jak to říct. Jinak bys jen přemýšlela.

Navrhla, abychom jí občas přivedli kamaráda na hraní. To už přeháníš. Co tipujete? Abyste jí přivedli kamaráda na hraní? Věřili ti, věřili ti. Co tipujete, Davide? Je to pravda, stalo se to? - Co myslíš, Fiono? - Něco mi říká, že to možná není pravda. Jestli je to pravda, Claudia si zaslouží bod. - Tipujete lež?

- Lež. Tipujete lež, dobře. Claudio, želva Yoshi... Želva Yoshi, tento příběh byl... pravda. Můj bože. A mám ho moc ráda.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdo má nakoukano, tak ví, že Claudia je snad nejlepší lhářka v této souteži. Její jakoby "mizerný" projev mi tedy přišel velmi podezřelý... a měl jsem pravdu.

493

Odpovědět

já bych jí tak líbal na ty krásný rty, kluci..

(vy byste jen čuměli)..

526

Odpovědět

Chudák želva teda.

722

Odpovědět

+Kreenevim kdo z vás čumilů je želva, ale je mi to dost fuk

120

Odpovědět

všimli jste si jak jsem to tomu Kreeovi nandal?

Takhle to dělaj jen opravdový borci!

(dávejte mi likes, dik 8-) )

310

Odpovědět

+Daník16Já ti věřím, že bys ji líbal na ty krásný rty. A přeju ti to.

Jo - bavíme se celou dobu o té želvě, že jo?

41

Odpovědět

+Daník16Kde se ve vás dnešních dětech stále bere ta potřeba, ze sebe úmyslně dělat retardované?

111

Odpovědět

+Kafka TamuraTo já nevím. Nemůžu se rozhodnout, jestli Daník16 je ve skutečnosti Tonda09 nebo Franta46.

41

Odpovědět

Já se bavil o té Klaudii!! néé o želvě!!!

pitomci no

16

Odpovědět

Poprvy za historii tohoto poradu jsem to uhadl! :D

174

Odpovědět

smutny

317