Greg Davies spal rok ve vaněWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
107. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:188
Počet zobrazení:10 602

Spal Greg Davies rok ve vaně a jaké to bylo? Na straně Davida je Konnie Huq. U Leeho je Marcus Brigstocke a Phil Tufnell.

Poznámka: Přezdívka Skippy Leemu zjevně evokuje stejnojmenný australský seriál s malým klokánkem.

Přepis titulků

V prvním ročníku na vysoké jsem si pronajal koupelnu a spal jsem každou noc ve vaně. Lee. - Gregu? - Ano? Než vůbec začneme, můžeš si stoupnout? Pokud se David nepostaví se mnou, tak to nebude s čím porovnat. Davide? Víš co, ať máme perspektivu, Konnie, můžete si stoupnout? Otázku znáš.

Jaká je odpověď? Prostě jsem visel z konce vany. Stejně jako visím na z konce každé postele, na které jsem kdy spal. Ne, ne, ne, určitě jsi nevisel z vany, jako když visíš z postele, protože postel má takovýhle tvar, tam visíš takhle. Musel bys být nahoře a viset přes okraj. Jsi vysoký, ale nejsi had, Gregu. Co mě přinutilo ke změně, byla modřina na mé tváři, jak jsem každé ráno vstával.

A z narážení do jednoho kohoutku. Můžu se zeptat, proč bys proboha spal hlavou u kohoutku? To je šílené. No, víš, bylo mi 18 let. A žil jsem výhradně na víně Thunderbird. Takže špatná rozhodnutí byla tou dobou mou silnou stránkou. Měl jsi postel? Ne.

Tak to byl ten důvod, proč jsi byl ve vaně. No… Proč sis myslel, že byl ve vaně? Vybral jsem si to, Phile. - Kolik lidí bylo v tom domě? - Tři. - Tři lidi se třemi postelemi? - Jo. Proč jsi nespal na zemi vedle vany? Měli jsme obří gauč ze 70. let, který měl zvláštní rohy, vzal jsem z nich vycpávky.

Perfektně do vany sedly. Bylo to strašně pohodlné. Takže to nebyla volná vana? Volně stojící vana? Nebyla volně stojící, ale konec vany čouhal z místnosti. Kde to bylo, Gregu? Ve kterém městě? Oxford, nebo Cambridge? V Isleworthu, v západním Londýně. Bylo to kvůli nedorozumění ve smlouvě. - Vyřešili jsme to na konci semestru.

- O co šlo? Se třemi kluky jsme se nastěhovali do baráku, který byl jen pro tři lidi. Moment, to není nedorozumění, ale debilita. Byli jste čtyři, měli jste dům se třemi ložnicemi a říkáš, že šlo o nedorozumění. Kluci to svedli na mě, proto jsem byl ve vaně. - Proč na tebe? - Protože já jsem ten dům vybral. Jak ses dostal na vysokou? Co tipuješ, Lee?

Marcusi? Je to moc absurdní, než aby to byla pravda. Phile? Ten kohoutek. Pokud budeš spát ve vaně, tak pod něj nedáš hlavu. Myslím, že by to mohla být pravda, ale nebudu… - Můžeš nás přehlasovat, máš kapitánskou pásku. - Kapitán má pásku? Jen pokud neumí plavat. Říkám vám, a možná to není v duchu tohoto pořadu, že je to pravda.

Tím mě přesvědčil. Věřím tomu, tipuji pravdu. Co tipuješ, Skippy? - Tipneme pravdu? - Ne Skippy, Robe, ne Skippy. Neodskáču pro pomoc. Jsem prostě Skip, jasné? Někdo spadl do důlní šachty?

Tipneme pravdu? - Do toho. - Měníme to a tipujeme pravdu. Tipujete pravdu. Gregu Davisi, říkal jsi pravdu, nebo lež? Pociťuješ, Davide, nějakou soutěživost v tomto pořadu? Jo, pociťuji. Tak to si myslím, že mě budeš mít velmi rád. Byla to lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Thank you so much for this. I was into this issue and tired to tinker around to check if its possible but couldnt get it done. Now th https://mxplayer.pro/ at i have seen the way you did it, thanks guys
with
regards

00

Odpovědět

Vo vani som spával od 17r do 25r, ale len utoroky, stredy, piatky a soboty 😉.

24

Odpovědět

ja nie

11

Odpovědět

That little big bastard!

191