Greg Davies a jeho hraWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:7 006

Vynalezl Greg Davies na škole hru snorkel parka hudební zkouška? Je v týmu Davida s Richardem Osmanem. U Leeho je Patsy Kensit a Bob Mortimer.

Přepis titulků

Překlad: Markst www.videacesky.cz Ve škole jsem vymyslel hru jménem „snorkel parka, hudební místnost“. Tady to máme. Co si myslí tým Leeho? Jak se ta hra jmenovala? Jmenovala se „snorkel parka, hudební místnost“. Dobře a můžeš nám tu hru popsat? Já a pár mých přátel jsme měli snorkel parku. Co je snorkel parka?

Aby věděli i mladí diváci. Je to velký kabát s kapucí a kožešinovým límcem. - Takovým tím vepředu? - Ano. A můžeš jej zapnout tak vysoko, až ti jdou vidět jen oči. Můžeš popsat pravidla? Představ si, že se neznáme a mám svou snorkel parku. Co by se stalo pak? Ty a já, Lee, bychom šli do hudební místnosti… Na tohle už se znova nenachytám. Zapnuli bychom snorkel parky, a když by někdo cvičil na housle s učitelem, schoval by ses pod okno a vylezl bys s navlečenou snorkel parkou.

Představte si, že jste tým, který dělá historické rekonstrukce. Máš tu členy. Musím to předvést tak, že si vytvořím vlastní snorkel parku. Zeptej se jich, jestli ti pomohou. Pomůžete mi? To je jedna z těch chvil… Tak jo.

Představte si, že tohle je hudební místnost a někdo má lekci houslí během pauzy na oběd. Počkali byste, až budou v půlce… Představuji si to. A společně na tři. Raz, dva, tři. To je vše. A šlo o to, že nikdy nevěděli, kdo to je? Nevěděli, protože ti šly vidět jen oči. Řekli ti, ať odejdeš, tak ses na chvíli schoval a pak znovu vylezl.

Kolik ti bylo? Prosím, neříkej mi, že jsi byl jedním z učitelů. Možná 13 nebo 14. Než jsi šel na střední? Přesně. Nikdy ti neřekli, ať toho necháš… Bušili na okno, byli na nás naštvaní… Bušili pět let?

Nikdy je nenapadlo vyjít ven a říct: „Kluci, začíná to být nuda. Víme, že jsi to ty, Gregu, protože máš dva a půl metru.“ Jen ze zvědavosti, ať zvedne ruku ten, kdo by si chtěl zahrát „snorkel parka, hudební místnost“? Ta hra se mi docela líbí. Já už ji hrál a moc mě nebavila. Zní to směšně, naposledy… Zní to naprosto směšně, Gregu.

Skoro jako bys lhal. Myslíš, že lže, Lee? Co tipneš? Já mu věřím. Dokážu si představit, že to pro zábavu uděláš. Co tipuješ, Bobe? Je v tom očekávání, nebezpečí, je v tom hodně. Tomu říkám hra. Asi ti brzo zavolají z vydavatelství her Waddingtons. Pokud z toho udělají hru, protože jsem o tom mluvil, tak to patří mně, ne? Patří to tobě, pokud jsi to skutečně hrál.

Pokud je to lež, tak nemáš autorská práva. Pokud je to lež, kterou jsem četl, tak komu to patří? Tomu, kdo tu lež napsal. Já mám zase práva na hru „kukla, tělocvična“. Pokud má někdo zájem. Je čas se rozhodnout, Lee, co tipneš? Pravda. Tipujete pravdu, dobře. Gregu, říkal jsi pravdu, nebo lež? Jasně, to bych byl naprosto ubohý, že?

Ano, říkal jsem pravdu. Dobrá práce. Dobrá práce. Ano, je to pravda, Greg vynalezl hru „snorkel parka, hudební místnost“. Ve škole byl Greg populární mezi ostatními žáky. Není divu, když ho stvořili během vědeckého experimentu.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosím vás, kam si ten chlap z reklamy na Billu bude skládat nákup, když nemá košík, ale billa kartičku má?

100

Odpovědět

Prodavacka je z nej tak hotova, ze mu to milerada odnese az domu

30

Odpovědět

Greg Davies a Bob Mortimer v jednom dilu? To musela byt vydarena epizoda tu si musim nekde najit celou :-)

90