Greg Davies střílel vajíčko do pusy svého kámošeWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:6 718
Musel Greg do ředitelny, protože střílel prakem plněné čokoládové vajíčko do pusy svého kámoše? Lee má v týmu Grega a Lucy Worsley, David Claudiu Winkleman a Guze Khana.

Přepis titulků

Jednou jsem musel do ředitelny, protože jsem z okna vystřelil plněné čokoládové vajíčko prakem do pusy mého kámoše. To se stalo, když jsi byl učitel, nebo žák? Stydím se. Když jsem byl učitel. Uvedeš nás do situace? Zrovna jsem učil dramaťák v přízemí a zahlédl jsem kámoše, který učil ekonomiku ve druhém patře na konci budovy.

- Takže je to přes… Uprostřed je dvůr? - Ano, hřiště. - Hřiště. A… - Chodili jste na jiný školy, co? A nepřekážel ti vodní příkop? Jupí, zvoní, pojďme na nádvoří. Takže střílíš přes kroketový pažit… Ráno jsem jednomu dítěti zabavil prak. Byl jsem v učebně dramaťáku.

Měl jsem tam kabinet. Zavřel jsem dveře, nechal děcka dělat, co dělávali v mých hodinách. Vyklonil jsem se z okna. Byl tam můj kámoš Gavin. Zapískal jsem, takhle. - Bylo léto. - Jo. Takže Gavin zrovna učil ekonomiku. A řekl si: „Hele, můj kámoš. Drží rozbalené čokoládové vajíčko.“ A otevřel… Tak instinktivní to nebylo.

Totiž… Zamával jsem na něj prakem. Nejdřív to nechápal, ale pak zabavil děcka, dal jim nějaký přízemní úkol. Pak jsem mu ukázal vajíčko vybalené z obalu… Které už bylo rozteklé, protože #léto. Roztečou se hned. Pravdou je, Claudio, že jsem měl v kabinetu mini ledničku. Často jsem totiž zneužíval rozpočet pro dramaťák. Pardon, ale nudil jsem se. Tak jsem si koupil mini ledničku.

Abych se přiznal, taky jsem koupil špičkový DVD přehrávač a vyměnil ho za ten, co mi dala babička. Vzal jsem si ten špičkový domů. Ale to je jiný příběh. Můžeme jen říct, že téhle historce věříme? - Mám technickou otázku ohledně okna. - Dobře. Ve školách se okna dají otevřít - jen o kousek, aby děti neskákaly ven.

- Zejména v druhém patře. Na jak drsnou školu jsi to chodil? Nešlo otevřít okno, aby neskákaly ven? A neutopily se v příkopě. - To okno se dalo otevřít jen kousek. - Jo. To okno se dalo otevřít jen napůl, takže Gavin si musel kleknout a zaujmout pózu. Jeho hlava v podstatě vyplnila tu část okna, co byla otevřená. Bylo to vysouvací okno. Kde byl v tu chvíli ředitel?

Kráčel po hřišti/nádvoří? Byl ve svém kabinetu, nejspíš předstíral práci. A teď vám řeknu něco, co vás hned přesvědčí, ať tak či tak. Ta vzdálenost byla asi 7,5 metru a Gavin to vajíčko chytil do pusy. Čemu tleskají? Jestli je to lež, budete se cítit fakt hloupě. Davidův týme, co myslíte? Zní to jako pravda? Myslím, že lež zaobalil do pravdivých informací. - To zabavení…

- A ta mini lednička. - Jo. - To zabavení. Jo. Všechno okolo té lži je pravda, ale ta lež je pořád lež. - Dobře. Tak jo. - Tipujeme lež. Je to lež. Gregu, byla to pravda, nebo lež? Něco z toho byla pravda, ale ano, sakra. Byla to lež. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Perfektní ukázka ovládání davů. Řekl lež tak pravdivě, že mu diváci tleskali, neboť v tom malém okamžiku pár lidí uvěřilo a ostatní se automaticky přidali... No a takto nám lžou politici. Balí lži do líbivých a uvěřitelných pravd, ale pořád jsou to lži. Pár jim zatleská a ostatní se přidají, protože ti druzí taky tleskají.
Dobrá práce 👌 👍

10

Odpovědět

Kdyby řek, že to bylo tak 20 metrů, ale že minul, tak bych mu to věřil. Ta vzdálenost prostě nedává smysl... pravděpodobně by to byla budova do U a vzdálenost 7-8 metrů mezi křídaly je prostě blbost (mohla by to být i budova do L, ale pak by při vzdálenosti 7m musely být ty učebny prakticky vedle sebe a pokud byla jedna o patro vejš, tak by to byl strašně blbej úhel)... a na tu reálnou vzdálenost 20m (nebo víc) by se určitě netrefil.

51

Odpovědět

Bože, ten chlap mi přijde děsně sexy!! :) ... a vždy je vtipný - bonus :D

30

Odpovědět

Mně k pomilování přijde zase Claudia..Vlastně celkový dojem z videa: bla bla bla..Claudia..bla bla bla..Claudia..bla bla bla..Více Claudie prosím:-)

22

Odpovědět

Není náhodou onen katapult prak? :-D

170

Odpovědět

Téměř určitě, Britové (na rozdíl od USA angličtiny) používají pro obě věci shodný název "catapult".

Už jsem na to narazila u Taskmastera, kde se, pro mě z tehdy nepochopitelných důvodů, snažila Katherine nejdříve botu střílet z jakoby praku, místo aby ji vymrštila katapultem. Což je video, které ve spojitosti s "catapultem" a Gregem nejde nezmínit.

Catapult a Shoe Into the Bathtub | Taskmaster S10

40

Odpovědět

+ulitaDíky za připomínku, upraveno :-) Ono to z toho videa úplně nevyplývá a zrovna u vajíčka bych si dovedla představit jak prak, tak i malý katapultík.

10

Odpovědět

+marysolTo chápu :) Ale ta představa, že si student/žák přinese do školy malý příruční katapult je úžasná :)

30