Greg Davies a vražedná sovaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:11 218

Greg Davies bude mluvit o své vlastní vražedné sově. Je v týmu David s Konnie Huq. U Leeho je Marcus Brigstocke a Phil Tufnell.

Přepis titulků

Snažil jsem se vyděsit spolužáky tím, že jsem jim do kapsy dával malůvku symbolizující smrt. Lee, co si myslíš? Co to bylo za malůvku? Sova. Sova smrti. Děsivé. Celý název byl vražedný znak houkající sovy.

Co myslíš sovou smrti? Jaký příběh byl za tou malůvkou? Je to vražedný znak houkající sovy. Můžu ti to nakreslit, chceš? - Gregu? - Ano? Mám pero a papír. - Dojdu k tobě. - Ne, já dojdu k tobě. Nestoupej si vedle mě, pak je vidět… Prosím, nakresli sovu smrti.

Takže… Nekoukej na to, Davide, jinak umřeš. Můj bože. Polož to, prosím. Představ si, že si sedíš, sáhneš si do kapsy, hledíš si svého a pak si řekneš: „Co to tam je…“ Ale ne, sova smrti! Tví přátelé by to našli v kapse a…

- Přátelé ne, nejhorší nepřátelé. - Správně. Jaký to mělo smysl? Bylo to pro lidi, kteří měli problém s mými přáteli a mnou. Jaký problém s nimi měli? Měli jsme učitele angličtiny, který byl celkem nudný, tak jsme mu to dali do kapsy. To bylo úplně nejlepší. Učitel angličtiny si jednou stoupl před třídu, mluvil a sáhl si do kapsy.

Zarazil se. Řekl: „Pardon… Ví o tomhle někdo něco?“ Takže jsi tím chtěl zastrašit. Řekl jsi jim to později, nebo… Ne, ne, samozřejmě. Oba jsme byli zbabělci. Vytvořil jsi mytologii o tom, co stane, když někdo najde vražedný znak houkající sovy? V našich představách, když někdo najde houkající sovu smrti, brzy nato jej čeká smrt.

Je čas tipovat. Co si myslíte? - Je to pravda? - Co tipujete? Je to možný, Je to možný, ale tipuji lež. - Tipuji lež. - Ty tipuješ, ty taky, co Lee? - Tipuji lež. - Dobře. Gregu, pravda, nebo lež? No, bylo by hrozný, kdyby dva kluci trávili čas tímhle, že?

- Pravda. - Takže je to pravda. Ne. Ano, je to pravda. Greg se snažil vyděsit spolužáky tím, že jim dával do kapsy malůvku symbolizující smrt. Klakson signalizuje konec pořadu. Davidův tým vyhrál sedm bodů ku třem. Ale samozřejmě to není jen týmová hra, můj individuální lhář týdne je Greg Davies.

Ano, Greg Davies, který vymýšlí tak velké lži, že mají občas problém se za ním schovat. Dobrou noc.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle byla jasná pravda, jinak souhlas, Greg a Rhod jsou super hosté. Díky za překlad

01

Odpovědět

Greg je, společně s Rhodem, můj nejoblíbenější host. :D

171

Odpovědět


Odpovědět

Oba jsou fajn, ale stejně myslím, že nikdo nemá lepší historky než Bob Mortimer.

50