Bílá místnost

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:288
Počet zobrazení:7 937

Cody zemřel a objevil se na podivném, prázdném místě. Vyvstává spousta otázek a Cody naštěstí dostane prostor je položit.

Další kousek od komediálního dua Chris & Jack, které si dlouholetí návštěvníci našeho webu mohou pamatovat z webseriálu Život na koleji.

VYSVĚTLIVKY:

  • Arianna Huffington je dáma v letech, spoluzakladatelka zpravodajského serveru The Huffington Post
  • David Blaine je americký kouzelník a iluzionista
  • Codyho nedopovězená otázka zní: Když v lese spadne strom a nikdo není poblíž, udělá to zvuk?

Přepis titulků

Překlad: heindlik www.videacesky.cz Kde to sakra jsem? Jsi mrtvý, Cody. Je mi to líto. Teď tě tady připravíme. Co to znamená? Před další fází se můžeš zeptat na cokoliv ohledně svého života, vesmíru... - Můžu mít jakoukoliv otázku?

- Jakoukoliv. A nejde o nějakou filozofickou lekci, kde budete překrucovat odpovědi, abych se poučil? Ne, přímé odpovědi. Máš minutu. - A odpočítávání? - Už začalo. - V posmrtným životě existuje čas? - Tady ano. - Dobře... - Padesát vteřin. - Takže posmrtnej život existuje? - Ano. - Existujou ufoni?

- Ano. - Havarovali v Roswellu... - Ne, ne. - Měl mě můj táta rád? - Ano. - Kolik kilo vlasů na mě vyrostlo? - 38 kilo. - Kolik bazénů bych zaplnil močí? - 0,8 % olympijského bazénu. - Jenom? - To je dost. Je tady někde můj dědeček? Ne. - Byl jsem blízko sexu s celebritou?

- Jo. - S kým? - S Ariannou Huffingtonovou. - Kdo zabil Kennedyho? - Tajný agent z auta před ním. Slyšel výstřel z knihkupectví, otočil se, aby dostal Oswalda a prostřelil hlavu JFK. - Co nejšílenějšího se kdy ve vesmíru stalo? - David Blaine. - Když spadne strom... - Ano. - Přistání na měsíci? - Pravé. - Měl jsem jít na práva? - Ano! Když jsem byl dítě, měl jsem takhle před sebou mísu popcornu - a vedle ní byl kousek... - Bylo to ptačí hovno. - Snědl jsi ptačí hovno.

- Já to věděl. - Podvedla mě přítelkyně? - Ne. - Ví, že já ji podvedl? - Ano. - Půjdu za to do pekla? - Ano. - Co? - Co? - Půjdu do pekla? - Jo! - Za nevěru? - Mimo jiné... - Jako? - Přecházení mimo přechod... Měl jsi nečisté myšlenky, párkrát jsi klel... - Dá se z pekla nějak dostat?

- Ne. Patnáct vteřin. - Jsou jiné dimenze? - Ano. - Měl jsem dobrej život? - Fajn, zlatý střed, 4/10. - Jaká je v téhle situaci nejchytřejší otázka? - Tahle. - Bože! - Měl jsem spřízněnou duši? - Heather z Denveru. Nepotkali jste se. Byli jsme si někdy blízko? Jednou ve steakhousu jste seděli zády k sobě, ale neotočili jste se. - Kdo jseš ty?

- Santa Claus. - Vážně? - Ne, nejsem. - Takže jsi mi lhal? - Ne, to byl jen vtip. - Občas můžu zavtipkovat. - O tom ostatním jsi taky lhal? Ne. Jsem vůbec mrtvej? Dobře, nejseš. Tak kde to jsem? Tys mě podvedl?

Přesně tak, jsi v dalším díle Ošustce. Pořadu, ve kterém nachytáme nevěrníky falešnou posmrtnou zpovědí. Uspali jsme tě, oblékli, odvlekli do parku, posadili do krabice a vyslechli tě, abychom zjistili pravdu. A ta zní: Podvedl jsi ji. Ví, že jsem ji podváděl? ŽE JSEM JI PODVÁDĚL!

Nalaďte si nás i příště pro další díl Ošustce.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Povedený žertík    :-)

21

Odpovědět

Hmm... kde měli v té krychličce tu kameru? :-)

80

Odpovědět

dorm life ftw....

10

Odpovědět

Bylo tady kdysi podobné video, chlapek na bilem pozadi, pta se na otazky, akorat je mrtvy ... Nevíte někdo, jak se to jmenovalo?

60

Odpovědět

Odpovědi

60

Odpovědět

Ať nemusíš hledat: Odpovědi ;-)

110

Odpovědět

+BugHer0Děkuju

00

Odpovědět

kde by hentaky nouma, zbalil taku kundu

04

Odpovědět

On tě někdo "zbalil", ty naše přenošené Hovádko?
Povídej, přeháněj…

01