Bill Burr - Ženský jsou psychopatický roboti

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:773
Počet zobrazení:34 142

Nedávno jste si tu psali o další stand-upy skvělého komika Billa Burra, a tak jsem se rozhodl, že se na něj trochu víc zaměřím. Dnes si můžete s českými titulky vychutnat jeden úryvek z vystoupení Why Do I Do This?, ve kterém vám vysvětlí, jak jsou ženy neúnavné a proč si nikdy nedají pokoj a jedou a jedou...

Přepis titulků

Já nevím. Snažím se jít do sebe. Cítím, že stojím na životním rozcestí. Fakticky. Jsem z toho na prášky. Pomalu mi to začíná docházet. Furt nejsem ženatej. A pomalu se blíží věk, kdy se prostě budu muset... rozhodnout. Buď se ožením, nebo budu patřit k těm podivnejm týpkům, co seděj u piva a z výstřihu jim lezou zrzatý chlupy.

Fakticky. Nevím, co to se mnou je. Asi jsem zůstal až moc dlouho svobodnej. Je to hrozný. Když zůstanete svobodný moc dlouho, váš mozek přepne z: "Tohle radši neříkej," na: "Řekni to. Schválně, co se stane." A jakmile překročíte tuhle čáru... otevře se pekelná brána.

Nechápejte mě špatně. Ženský jsou skvělý. Nechci, abych působil, jako že ženský nesnáším... Sice jsem šáhlej, ale ženský si prostě nikdy nedaj pokoj. Každej den po vás jdou. Vzbuděj se a rázem jsou z nich psychopatický roboti, kterejm za boha nedojde šťáva. Den co den... Furt do vás jedou. Že jo?

Každej den musíte poslouchat: "Ty, zlato, víš co?" Fakticky... Jsou jako vlny, co vás postupně zaplavujou. Každej den vám vezmou kousíček života. Cenťák po cenťáku, den co den... "Proč se s ním ještě bavíš? Vždyť je věčně ožralej!" "Kde sis to proboha koupil? Vždyť je to hnusný! Vyhoď to!" Najednou jste po pas ve vodě a snažíte se zachránit baseballový kartičky.

Máváte na kámoše na pobřeží. "Kámo, ty lístky mi kup! Sport mám furt rád!" "Sakra, už je tady. Jak se máš, broučku?" Pořád se učím, kdy stojí za to pouštět se s tou mou do hádky. Dřív jsem se s ní hádal v jednom kuse, ale poslední dobou se snažím krotit. Občas do vás...

prostě jedou a je lepší jim ustoupit a jít s nima, kamkoliv si usmyslej. "Uděláme si piknik! To bude žůžo! Dáme si něco na zub..." Jindy se jim stačí postavit do cesty... a udělát stěnu, od který se odrazej. Pošlete je bláznit někam daleko od vás. Koupíte si pár hodin klidu, než zase přicupitaj zpátky... a budou pokračovat. "Pojedeme k našim!"

Ne, jsou neúnavný, prostě si nedaj pokoj. A není se čemu divit! To proto, že je nemůžete praštit. Tím to celý je. Zamyslete se. Když jste ženská, je naprosto nepřípustný, aby na vás někdo vztáhnul ruku. Víte, co všechno bych si dovolil, kdybych věděl, že mě za to nikdo neskope? Navážel bych se do každýho na potkání.

Viděl bych namakanýho borce, co chodí denně do posilky, vyrazil bych mu proteiňák z ruky: "Jdi do hajzlu, kreténe!" Ale nedělám to. Každej chlap má totiž pomyslnou čáru, a ví, že jakmile ji překročí, dostane po tlamě a nikdo neřekne ani popel. Jenže ženský tu čáru nemaj. Furt do vás jedou. Klidně by vás složily na zem...

a ještě by vedle vás zůstaly stát. Nemaj ani dost slušnosti na to, aby utekly. Klidně nechaj shořet vaše hadry: "Tadá! To jsem byla já! No jo! A ještě se s radostí podívám, jak se na to budeš tvářit. Pozvala jsem tvý kámoše, aby se ti mohli smát, zatímco se to budeš snažit uhasit bosýma nohama." Klidně by vám vyškrábaly do auta: "Tohle udělala Susan!" A vy byste jim nejradši nasadili kravatu a poplácali je po hlavě.

Svým způsobem je mi vás líto, protože vůbec nevíte, jaký to je. Někdy si to zkuste aspoň mezi sebou. Až se zase sejdete, dejte kámošce po tlamě. Prospěje vám to! Jasně, bolí to, necítíte nos, zvoní vám v uších, ale aspoň si vyčistíte hlavu... a trochu se nad sebou zamyslíte. Vždycky, když to schytám, jsem hrozně nasranej, ale po cestě domů si řeknu: "Tentokrát jsem to fakt přepísknul."

"Když o tom tak přemejšlím, ten dovětek jsem si moh odpustit." Vezmete si z toho ponaučení. "To je ale debil. To snad ani nemyslí vážně..." Před pár lety mi dala do držky má vlastní holka. Chcete to slyšet? Je to super příhoda. I když jsem jí vyznal lásku a dal jsem jí přání, jsem takovej debil, že mi stejně večer jednu natáhla.

Už ani nevím za co. Prostě něco řekla, já na to reagoval, ona přihodila, já se na to nevysral a musel jsem mít poslední slovo. A najednou na mě vystartovala pěstma. Nejdřív mi jen bušila do hrudníku, což by bylo v pohodě. Byl svátek, tak na mě chtěla bejt hodná. Šetřila mě. Chvíli jsem to celkem úspěšně vykrejval.

Tu a tam jsem se zaklonil, chytnul jsem ji za hlavu, uklidňoval jsem ji a čekal, až se unaví. Ale najednou nasadila pravej hák a trefila mě ze strany do palice. Ale víc než ten úder samotnej mě mrzelo, že neměla tu slušnost vrátit se do bojovýho postoje a bát se, že jí to třeba vrátím. Věděla, že jí nic neudělám.

Protože bych byl za hajzla. Takže nejen, že mi jednu natáhla, ještě se mi vysmívala do ksichtu a ukazovala na mě. Bylo to hrozný! Začala mi házet věci z police na podlahu a já tam jen mlčky stál a říkal si: "Nenavazuj oční kontakt, nehýbej se. Ono jí to přejde. Paráda! To jsem měl od střední. Dost to pro mě znamenalo. Ale tobě je to evidentně u prdele!

Udělat tohle já tobě, už by mi nasazovali želízka, ale ty máš vagínu, takže je všechno v cajku. Prostě tu budu dál stát... a nechám tě rozmlátit všechny mý věci na sračku." Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

fantastik

80

Odpovědět

Snad si aspoň pět procent ženskejch v tom sále, kterejch se tohle týká něco odnesly. Terapie humorem je podle mě levnější a efektivnější řešení než ji poslat k psychologovi :-D. Hold v Americe žije moc magorů, tak musej řešit nesmysly. Pro Billa šťastná doba :-D.

170

Odpovědět

zdravím nechcete přeložit jeho celej stand up ? :D ulíbal bych vám za to ruce

71

Odpovědět

Anglický titulky jsem našel jen k jednomu, ale i tak maj hrozně prasecký časování a bude s tím spousta práce. Zvažuju to, ale nechci nic slibovat. Nejdřív se pokusím udělat Conanovo Can't Stop, který slibuju už dlouho. :-)

51

Odpovědět

Zajímalo by mě, jak by společnost reagovala, kdyby Serena Williams lištila jednu Woodymu Allenovi a on jí odpověděl levým hákem... Ne, vážně. Ono je hrozně lehký to zjednodušit na "muže" a "ženy", ale je to stejně případ od případu. Stejně jako to, že ty "vlny" jsem si zažila s ex, a taky kvůli tomu neřeknu, že všichni chlapi jsou maniaci.

614

Odpovědět

Až na to, že i kdyby první krok této hypotetické situace nastal, tak ten druhý krok určitě ne. Woody je moc velký elegán na takovou primitivní odpověď, spíše by natočil film o násilí páchaném na mužích :), a to samozřejmě v jeho osobitém stylu.

100

Odpovědět

Na to aký je Burr super vtipálek, tu je nejak málo jeho stand up show. Nieje toho na internete/youtube viac?

170

Odpovědět

Je, ale musíme postupně... ;-)

61

Odpovědět

+BugHer0Postupne postupne ale uz tu rok nic od nej nebylo. ;-)

10

Odpovědět

Argument "ženy jsou mnohonásobně slabší; přece se nebudu bránit"… lol… Asi jste neměli starší sestru. =)

202

Odpovědět

Ve 4:10 je překladatelská chybka. Má tam být: "Tohle udělala Susan".

51

Odpovědět

Pravda. ;-) Díky, opraveno.

41

Odpovědět

je to borec a má s nadsázkou pravdu :)

291

Odpovědět

Díky za Vaši práci,
Nedala mu náhodou dělo když jí přestavoval tenhle stand up :-D.

71

Odpovědět

Myslím, že přítelkyně stand-up komiků musí být na tyhle věci už zvyklé a s přehledem je tolerovat. :-)

72

Odpovědět

Nechápu, co tady vlastně řešíte...To, že neuhodím ženskou neznamená, že ji nemůžu zpacifikovat, resp. nenechat ji ničit moje věci nebo mě bít. Jedna věc je si svou drahou polovičku opečovávat, chránit ji, ukazovat ji respekt, ale druhá věc je nenechat si s**t na hlavu, vyžádat si její respekt a ukázat, že jsem chlap, mám svou hrdost a jsou hranice, které překročit nemůže. A k tomu není třeba jediné facky, ta naopak jen dokazuje slabost. A pokud si dovolí vaše holka bez řádného důvodu vlepit facku vám, tak asi nejste ten, kdo ve vašem vztahu má nosit kalhoty.

304

Odpovědět

Je dobré si uvědomit, že stand-upy jsou v naprosté většině brány s nadsázkou. Pochybuju, že Billovo největší přání ve skutečnosti je, aby šel za tou svou přítelkyní a skopal ji do klubíčka. Take it easy, man.

240

Odpovědět

Přesně tak, všechno se přehání a dovádí k absurditě, aby to bylo vtipnější. :-)

31

Odpovědět

Ženské se nemlátí ne proto, že maj vagíny, ale protože jsou asi o dost slabší a když dá ženská facku chlapovi, je to asi menší rána, než když dá chlap ženský. Kdyby mi natáh přítel, jsem mrtvá. Kdybych mu natáhla já, zlomím si ruku. A myslím si, že pokud je ženská hysterická a mlátí vás, není taková facka určitě od věci, o tom snad není pochyb. Jenže víme, jak to bejvá, a že chlapi mlátí ženský v mnoha případech prostě jen proto, že můžou.

912

Odpovědět

...a nebo možná proto, že se to osvědčilo

58

Odpovědět

hahaa takže jsi v e vlastním komentáři protiřečíš a ještě se mláíceníé ženských zastáváš.. LOL.. asi potřebuješ taky jednu po tlamě :D

619

Odpovědět

Pravda - ony na to sice spoléhají, ale spousta videí na netu i zážitků normálních lidí kolem mě ukazuje, že se jim tohle spoléhání může silně nevyplatit.

170

Odpovědět

Vždiť jí nemusíte zrovna zkopat do klubíčka, nebo jí mlátit hlavou o zeď - jen jí vrátit mozek do reality.
Takže - ať si to pan komik dělá jak chce, já si to taky vyřeším po svým :)

54

Odpovědět

K dámě se chovám jako k dámě, k slečně jako k slečně, k pošahaný krávě jako k pošahaný krávě a tý tu facku klidně střelím.

475

Další