Bill Medley & Jennifer Warnes - The Time Of My LifeHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:179
Počet zobrazení:8 814

Dnes jsem si pro vás do Hudebních klenotů připravila filmovou klasiku z roku 1987 – ústřední melodii z filmu Hříšný tanec. Píseň, kterou pro film napsali Franke Previte (text), John DeNicola a Donald Markowitz (hudba), získala ocenění Grammy, Oscara a Zlatý glóbus. V době, kdy se natáčela závěrečná scéna filmu, ještě nebyla finální verze písně v podání Billa Medleyho a Jennifer Warnes hotová, proto herci při natáčení tančili na demo nahrávku, kterou spolu s Rachele Capelli nazpíval sám Previte.

Přepis titulků

Byly to ty nejhezčí chvíle v životě. Takhle mi nikdy předtím nebylo. Přísahám, že je to pravda. A za to všechno vděčím tobě. Protože to byly ty nejhezčí chvíle v životě. A za to všechno vděčím tobě. Tak dlouho jsem čekal a konečně jsem našel někoho, kdo při mně bude stát.

Náš osud byl zpečetěn, když jsme prožili tenhle kouzelný sen. V očích nám plane touha a nedokážeme ji utajit. Tak se vezmeme za ruce, protože cítíme tu naléhavost. Jen pamatuj. Jsi to jediné, čeho nemám nikdy dost. Něco ti povím.

Mohla by to být láska, protože... Byly to ty nejhezčí chvíle v životě. Takhle mi nikdy předtím nebylo. Přísahám, že je to pravda. A za to všechno vděčím tobě. Hej, kotě. Chci tě celým tělem i duší, víc než kdy pochopíš. Necháme to prostě plavat, přestaneme se ovládat.

Vím, na co myslíš, když mi říkáš, abych s tebou dnes v noci zůstala. Zůstaň se mnou a pamatuj. Jsi to jediné, čeho nemám nikdy dost. Něco ti povím. Mohla by to být láska, protože... Byly to ty nejhezčí chvíle v životě. Takhle mi nikdy předtím nebylo.

Přísahám, že je to pravda. A za to všechno vděčím tobě. Byly to ty nejhezčí chvíle v životě. Musíš hledat za všemi otevřenými dveřmi, abys našel pravdu. A za to všechno vděčím tobě. Byly to ty nejhezčí chvíle v životě. Takhle mi nikdy předtím nebylo.

Přísahám, že je to pravda. A za to všechno vděčím tobě. Byly to ty nejhezčí chvíle v životě. Takhle mi nikdy předtím nebylo. Přísahám, že je to pravda. A za to všechno vděčím tobě. Byly to ty nejhezčí chvíle v životě. Musíš hledat za všemi otevřenými dveřmi, abys našel pravdu.

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Baby nebude sedet v koute :)

30

Odpovědět

ach jo.. takovej skvelej herec ten Swayze byl.......... jak muze byt Buh, kdyz posila na smrt takovyhle lidi mlady ?

neni mozny slyset nekde obe verze pro porovnani ?

22

Odpovědět

Super znam ji na zpamet a to diky segre, ta ten film jela furt a ja tocil hvezdny valky zas to byly casy :-) A co nejaky novodobi sladacky? :-)
https://www.youtube.com/watch?v=BJbrc8nnQCo
https://www.youtube.com/watch?v=bxM_eVYnDg4

10

Odpovědět

Obyčejný, lehce triviální text, v této písni to však žeru :-)

52

Odpovědět

Fííha tohle má pokaždé tu správnou energii, jeden z nesmrtelných songů.

281

Odpovědět

jo jo, Hříšňák, to je klasika...:)

181