Bleskové rande ve Star Wars

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:427
Počet zobrazení:6 865
Představte si, že žijete ve světě Hvězdných válek a chcete se s někým seznámit. Uvidíte, že ten výběr zase tak skvělý není. A s jakou postavou byste šli na rande vy? Poznámky:
  • Colt 45 - Alkoholický nápoj, kterému Billy Dee Williams (Lando Calrissian) v minulosti dělal reklamu a sklidil za to i značnou kritiku.
  • Rozšířené univerzum - Jedná se o sadu knih a příběhů, které se netočí okolo hlavního příběhu, ale okolo okrajových událostí.
  • THX 1138 - Jedná se o první Lucasův celovečerní film z roku 1971. Ve videu si dělá legraci z toho, že nenatočil druhý díl s číslovkou 9 na konci.

Přepis titulků

HVĚZDNÉ VÁLKY BLESKOVÉ RANDE Já být Jar Jar Binks. Chceš vidět můj světelný meč? Pořád nevím, jak se používá. Jak je? Nemáš zájem o Colt 45? Tohle je má noční můra. Kterej světelnej meč že je můj? Ten, na kterým je napsáno "krutej týpek"!

Ano, poddej se mým balícím hláškám. Neviděla jsi droidy, které hledám? Já vystřelil první! Možná jsi ty droidem, kterého hledám. Mám už jen poslední zakázku. Už mě nebaví živit se lovením lidí, chci se usadit. Pracovala jsi na něčem 30 let, abys to pak prodala kreslené myši?

Teď patří jejich zadky mně. Tím chci říct, že až mě budeš brát zezadu, chci, abys na sobě měla kostým Mickey Mouse. Taky se těšíš na pár dalších filmů? Bude to super. První polibek jsem dal princezně. Je to má sestra, ale... Byly doby, kdy byli rytíři Jedi velmi vzácní. Ale teď...

Jsem na sado maso. Budeš mi říkat pane! A ta věc v Oblačném městě? Pomsta je svině, Hane. Jsem Dan Solo. Ne, Dan Solo. Jsem jeho bratr. Vypadám lépe než Han Solo. Jsem z rozšířeného rozšířeného univerza.

Skvělé líbám. Tohle není drink, který jsem hledal. Všichni se vždy tak báli mého otce, ale když mu sundáte helmu, je to jen tlustý plešoun se speciálním dýchacím... Kondicionérem se patlám hodiny. Víš, co tohle narozdíl od meče umí? Zabít na 450 metrů.

Velmi se těším na to, co má Jar Jar Abrams v rukávu. Vidíš tohle? Originální trilogie. Chceš vidět, jak bude vypadat nová trilogie? Takhle. Tohle uvidíš. Doufám, že jsi spokojená. Za tohle utratíš 17 dolarů. Ztraceni mě pořád štvou. Jsem docela mizerný otec. Sám to připouštím... Co?

Na co koukáš? Proboha! Nechte toho! Je to nechutný. Ty... chceš tohle. Měl jsem vidění. Přineste to dvakrát. Zlato, pochop mě. Musíš se poddat temné straně.

A to nemluvím o Síle. Vím, co si říkáš. Na Stormtroopera jsem trochu malý. Ale srdce mám velké. Koukni na moji novou ruku. Umí zajímavý věci. Pokud sis to neříkala, tak... Sakra! To jsem Spider-Man? S mým bratrem Hanem se to má takhle. Je to kluzký zkušený mizera.

Impérium... Chtějí Hana dostat? Samozřejmě. Povede se jim to? Ani náhodou. Nikdy ho nechytí. Ten chlápek bude brázdit vesmír navždy. Všechny v tomhle baru nesnáším. Nesnáším starce v hnědém hábitu a starce v černém hábitu. Nesnáším roboty, nesnáším obří mluvící psy. Žvejkal byl vytvořený na základě mého 3metrového psa, který mi zabil otce a matku ulízal k smrti.

Už tě ty kraviny unavují? Chceš tu být? Takhle si představuješ nebe? Ty, já, hned. Prostě jdeme. Ať už jsme daleko od těchhle zkur*ených magorů. Možná jsem myslel na jednu. Ale myslím, že trilogie je mnohem lepší. Cože? A tvrdil, že se na Kessel dostane za méně než 12 parseců.

Ale já... Já si dávám na čas. Zlato, jsem z tebe tvrdší než karbonit. No tak, Dane, vzpamatuj se! Vypadá to, že má vibrace. Neeeee! Koho zajímá Darth Vader v masce? Důležitá je doba, kdy byl naštvaným teenagerem...

Jedna věc mě mrzí. Že jsem nenatočil THX 1139. Han Solo. Netušil jsem, že tu bude. Jak se máš, Žvejku? Je to kámoš. Žvejku, trochu jsem přemýšlel. Co kdybychom to dali dohromady a natočili další vánoční speciál? Ty a všichni Žvejkalovi přátelé. Žvejku...

Já to natočím. Opravdu to udělám. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Ulízal k smrti"

10

Odpovědět

R2D2 ne? jak smutné...

240

Odpovědět

Docela by mě zajímalo, proč se v 4:00 mluví o parsecu jako o jednotce času, když jde o jednotku vzdálenosti... To je jako kdyby stejně požili světelný rok.

230

Odpovědět

původně to byla chyba, která měla doložit, že Han Solo je strašný chvástal, co mele nesmysly před vidláky z Tatooine, ale herecké výkony to zazdily, takže to nevyznělo a později se raději přišlo s vysvětlením, že Kessel Run je pašerácká trasa, která vede nebezpečnou oblastí (černé díry, asteroidové pásy, hlídky Impéria) a čím lepší navigační počítač a pilot, tím kratší je (asi jako prokličkovat minovým polem nebo ho obejít)...

280

Odpovědět

Han Solo v tom carbonitu lol..

260

Odpovědět

Už se na to dívám asi potřetí a pořád umírám smíchy :D Snad nejlepší podle mě byli Lucas a Obi-Wan :D

200

Odpovědět

parada, krasna desitka :)

201

Odpovědět

Nevím proč, ale připomnělo mi to tohle :D
http://www.youtube.com/watch?v=Stz3VHSQg44

192

Odpovědět

S tou baterkou to je az smutne pravdive.

283

Odpovědět

Příště prosím video bez cenzury u R2D2. :D

210

Odpovědět

Jar Jar Abrams :D. A proč odmítla Luka, když jí ukázal, co všecko ta ruka umí :D?

262

Odpovědět

jo na Spider-Mana by mě taky dostal :D (no homo intendet)

197

Odpovědět

Btw, nemá ten týpek, co se tam pohybuje v pozadí jako komparz ve žlutém trikotu reprezentovat Kapitána Kirka ze Star Treku? 0:44 (Lucas) nalevo a pak 0:57 (R2D2) napravo

213

Odpovědět

Takových podivných věcí v tom videu je víc. V pozadí můžete vidět, jak na nástroje hrají predátoři.

240

Odpovědět

pecka. Vážím si, že jste zůstali u překladu Žvejkal místo Čů-ví :D

243

Odpovědět

Nehraje Lucase Law?

201

Odpovědět

že jo? taky si myslím že vypadá přesně jako Brian Firenzi

200

Odpovědět

Ano, je to on. :-)

200

Odpovědět

Je to Brian z 5secondfilms.

200

Odpovědět

Mickeyho vystihli přesně :D

210

Odpovědět

Lucas s baterkou mě rozsekal.
"That's all you gonna see!"

240

Další