Carrie Fisher to nandala Georgi Lucasovi

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:458
Počet zobrazení:16 725

Když George Lucas získal od Amerického filmového institutu cenu za celoživotní přínos kinematografii, přišla mu ji předat Carrie Fisher († 27.12. 2016) s humorem sobě vlastním...

Poznámka:
V originálním znění je královna Armadillo, tedy pásovec. V překladu by to nevyznělo, proto ta změna.

Přepis titulků

Dámy a pánové, Carrie Fisher. Ahoj, jsem paní Solo a jsem alkoholička. Piju, protože George Lucas mi zničil život. A říkám to samozřejmě se vší úctou. Před 57 lety jsem hrála v jeho malém snímku... Kultovním snímku, který změnil to, čemu se vtipně říká, tvář filmu. A nyní, po 65 letech... se mě lidé stále ptají, zda jsem věděla, jaký to bude hit.

Ano, věděla. My všichni to věděli. Jediný, kdo nic netušil, byl George. Tajili jsme to, protože nás zajímalo, jak vypadá, když změní výraz. George je sadista. Ale jako každé týrané dítě v kovových bikinách... připoutané k obřímu slimákovi připravené na smrt... jsem se vracela pro nášup.

Jen muž jako George nám otevřel nové světy obydlené pozoruhodnými tvory a zajistil Markovi, Harrisonovi a mně zásobu fanouškovských dopisů a také veselou partičku stalkerů... Rozkošné... A tím nás zabavil až do konce našich nepřirozených životů. Georgi, to, že jsi ze mě udělal panenku, do které můj ex může bodat špendlíky... Šampon, kterému lidé odšroubují hlavu a vylévají tekutinu z krku... "Mydli se Leiou a budeš se cítit jako princezna!" A také zásobník na PEZ, takže mi dcera Billie zvrátila hlavu a vytáhla bonbon z krku pokaždé, když nechtěla psát úkoly...

To všechno ti prominu. Ano, přenesu se přes to, že celé roky vlastníš mou podobu, takže při každém pohledu do zrcadla ti musím poslat pár dolarů... Nemluvě o tom, že jsi měl tu drzost dovolit té nové holce, která hraje mou matku, královnu Armagedon, nebo jak... aby měla nový účes a šaty skoro pokaždé, když projde dveřmi! Vsadím se, že měla taky podprsenku!

I když mně jsi tvrdil, že ve vesmíru se podprdy nenosí! Cítím jen malou hořkost, protože ty, můj bývalý tichý příteli, jsi úžasný talent a, přiznejme si to, umělec! Který se objeví jen jednou za generaci a pomůže tu generaci utvářet. A který si zaslouží každou cenu, jež během zbytku svého Leiovského života pomáhám hrnout tvým směrem! Závěrem, vážený soude...! Doufám, že jsem s tebou kvůli té roli spala, protože jestli ne, tak kdo sakra byl ten chlap!

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I must be like to share the update for batter working online to see here https://setclockwindows.com/ all update just install the app to set digital clock in windows 10 this is the best way for follow some tips here.

00

Odpovědět

Hezký, ale velmi Americký

10

Odpovědět

Jedno z nejlepších videí zde.

100

Odpovědět

Otevřu odkaz protože má 4:20 a pak zjistím že to byla lež ... prosím opravit!

35

Odpovědět

R.I.P.
Věřím, že vás mnohdy obtěžovalo mít tvář ženy, podle které dělali lahvičky na šampon. Ale to proto, že jste dala tvář ženě, která vysvětlila milionům mladých (nejen) Američanů, že ženy mají právo dělat a říkat, co chtějí a připoutat je k sobě řetězem je hodně špatný nápad. To za to stálo. Děkuji.

182

Odpovědět

Nejradši bych vás RIPáky taky poslal někam do dalekýho vesmíru...

67

Odpovědět

+MlaWCopak? Nemáš rád Ribosome Inactivating Protein?
Nebo dokonce latinu?

22

Odpovědět

+MlaWPřesně, do mrtvých se nemá rípat, mají se nechat odpočívat v pokoji.

10

Odpovědět

Ten má krk jak krocan :D

51

Odpovědět

2016 je na hovno :( , doufám, že už nikdo v tohmle pošahaným roce neumře :(

200

Odpovědět

Souhlasím, říkal sem si to samé a jen den po Carrie, umřela její maminka také výborná herečka. Právě jsem se vrátil z kina, kde jsem byl na Rogue One, a při závěrečné scéně s princeznou Leiou jsem měl slzy v očích :-(

60

Odpovědět

Jop, od novyho roku totiz lidi prestanou umirat :D :D :D :D :D

90

Odpovědět

RIP princezná Leia :( Ako decko som ju zbožňoval odkedy som ju videl v Star Wars

21

Odpovědět

Co to je za otravnou bábu? xD

473

Odpovědět

Tutovka

150

Odpovědět

Na to jakej je Lucas prcek tak má pod bradou dost nafouklej lalok.

142

Odpovědět

Ale zase si díky tomu zahrál sám ve StarWars důležitou postavu a nebylo potřeba tolik triků, jen troška barvy...:-)

https://pizzaboy889.files.wordpress.com/2013/09/download.jpg

190

Odpovědět

Byla to skvělá ženská, čest její památce :)

365

Odpovědět

Ale prosím vás. Nikdo o ní 30 let nejevil zájem a najednou, když zemře, se o ní všichni strašně zajímají a vychvalují ji.

3719

Odpovědět

+SrslyKoukni na ČSFD ona nebyla herečkou jedné role.

43

Odpovědět

+Petr L.O to mi přijde smutnější, když nekrolog její matky na idnesu má v nadpisu "matka princezny Leiy"

180

Odpovědět

Odpovědět

Odpovědět

+SrslyKonečně je s tebou rozumná řeč! :)

31